Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

QUOTE(simoselis @ 2011 08 10, 16:13)
Sveika, na, laiko tikrai mažoka rolleyes.gif O šiaip pasiskaityk senesnes temutes, ten tikrai rasi, kas patiks mirksiukas.gif



Ui stengiuosi kiek imanydama skaitytis ir rasytis viska doh.gif tik kai laikas spaudzia tai nezinau net nuo ko pradet, o pasiruosimui laiko lieka tik tarp leliaus miegu lotuliukas.gif nu man bus geras isbandymas drinks_cheers.gif
Atsakyti
o as galeciau gaut prisijungima i svociu pastuka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2011 08 09, 19:17)
Dar toks klausimas toms, kurioms jaunieji kompensuoja islaidas. Ar kompensuoja ir tai kas su jusu isvaizda susija?Ir puokste? smile.gif


suknelę išnuomavo nuotaka, o makiažas ir batai mano smile.gif puokštę irgi nuotaka pirko ax.gif

QUOTE(Viltė @ 2011 08 09, 23:06)
Svociutes, ar jus ta meiles simfonija visos tik uzsakinejat issiuvineti ar yra dar kitokiu budu ja pagaminti?


piešiau ant paklodės su tekstiliniais dažais, nuotaka sakė, kad kabins miegamam ant sienos vietoj paveikslo

QUOTE(Esposita @ 2011 08 10, 12:40)
Gal kuri pasidalintumėt iš kur ir kokį "Šeimos banką" pirkote  g.gif


nepirkau tokio

QUOTE(L'una @ 2011 08 10, 15:10)


labai gražei atrodei thumbup.gif
Atsakyti
l'una, labai gražiai atrodei, mano suknelė irgi raudona buvo smile.gif
Papildyta:
mes dvyliktai valandai darėm taip. padarėm degantį taką (papuošti puslitriukai, pripilti smėlio ir tabletėmis žvakutėmis), kuriuo ėjo jaunieji, grojo Bryan Adams "Everything I do", mes su piršliu deklamavome meilės priesaiką, jaunieji paleido žibintus, visi pasidalinome po taurę šampano. Paskui iškart sekė originali Traviata, ir prasidėjo fejerverkai. Visiems labai patiko, fejerverkus pirkom iš http://www.fejerverkai.info/
visi buvo sužavėti. aš norėjau dar iš žvakučių padaryti didelę širdį, kurioje turėjo stovėti jaunieji, bet pamergės atkalbėjo, sakė užpūs vėjas, tad širdį padarėm jaunųjų valsui,o lauke tik tą taką.
Papildyta:
man vis dar sunku suvirškinti viską, kas buvo prisimenu taip gabalais, mintimis stengiuosi sudėlioti smile.gif
tai va, vienas, kas buvo sunkiausia - stalo išpirkimas. Užsėdęs buvo mano dėdė, toks užsispyręs, nieko nesiklausė, į mįsles atsakė teisingai, nėjo susišnekėt, ir židinį davėm neužpučiamą, ir siūlėm, kuris jaunikis ilgiau jaunąją išlaikys, ir siūlėm į pirmąją naktį išleisti - nieko nesiklausė, ir ant kontrakto nenorėjo pasirašyti...galų gale pasakiau, kad siūlom 1 mln.eurais, jei nenori, nereikia, mes išeinam, už tokią sumą rasim, kur pašvęsti smile.gif tada kiti svečiai įkalbėjo stalą užleisti...bet prieš traukiant iš lagamino pagal kontraktą pieną, energetinį, mineralinį ir t.t., vis tiek ant stalo turėjom po plečkikę padėti, kaip įrodymą, kad kontraktas teisingas. mano reziumė - nemažai išleidau tom apgaulėm (pirkau pieną, 2 mineralinius, mažiuką brendį, energetinį, ir šokoladinių pinigų eurinių, 2 plečkikes, taip pat dariau karolius iš saldainių ir makaronų, žvakę, neužpučiamas žvakutes) būtų gal paprastai užtekę kelių butelaičių. man atrodė, kad stalo išpirkimas toks savotiškas žaidimas, bet mano dėdė, tai gadino visą spektaklį...
o ausko puodą eurais dariau taip. į puslitriuką pridėjau tų šokoladinių pinigų eurais, pasidariau etiketes, ir puslitriuką apklijavau.
Atsakyti
QUOTE(ievuze.t @ 2011 08 10, 17:46)
tai va, vienas, kas buvo sunkiausia - stalo išpirkimas. Užsėdęs buvo mano dėdė

Labai gražus 12 val scenarijus wub.gif
O mums su išpirkimu irgi sunkiai unsure.gif Irgi pasitaikė baisus užsispyrėlis, niekas nepadėjo schmoll.gif
Atsakyti
Aš ir vis dar čia įkišu nosį lotuliukas.gif Simoseli, ir tu mirksiukas.gif ar ruošiesi kitoms vestuvėms?

Luna, gražūs jauni žmonės 4u.gif

Raktivi, ką čia darai? lotuliukas.gif

O aš turėjau gyvų gėlių apyrankę (buvome liudininkais) ir nė trupučio nesigailiu ax.gif Man buvo patogu, nereikėjo rankose nieko laikyt.

Beje, vietoje svočios krepšlio turėjau lagaminėlį ax.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri galit pasakyti normalaus saldainio ismatavimus? nes as pasidariau jauniesiems saldainiu popieriuka, bet kai atspausdinau ir issilanksciau, tai ziuriu jis "Nomeda" saldainio dydzio g.gif nebezinau kaip cia sumazint..
Atsakyti
QUOTE(Viltė @ 2011 08 10, 00:06)
Svociutes, ar jus ta meiles simfonija visos tik uzsakinejat issiuvineti ar yra dar kitokiu budu ja pagaminti?



Pernai pati nusipiesiau ant pagalves, labai liuks gavos. per kalke papaisiau, poto tik tekstiliniu markeriu apvedziojau. Siemet jau nedarysiu sito dalyko.

ievuzes.t dvyliktos valandos mintis labai sauni thumbup.gif galvojam kazka panasaus, nes vestuves bus sodyboj ir jeigu geras oras, o tikiuosi toks ir bus, tai reiks daryti taka smile.gif

Dar norejau pasiteirauti kokias dabar saldaines pakuojat, nes ziuriu dabarvisi popieriukai klijuojami doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitemaja1: 10 rugpjūčio 2011 - 23:44
Labas rytas, aš vakar pralaksčiau su reikaliukais visokiais, jau reikia pradeti tvarkytis viska i vietas kad po to būtų lengviau, labai noriu ir aš tos simfonijos, gal tikraui reiktų pabanyti išsipiešti, nepamenu ar pašte yra simfonija ar ne/? ir gal kuri turit tas natas . 4u.gif


dar galvoje vis norisi kažkokių idomesnių žaidimų, ka jus ruosiates, skaiciau viena zaidima gal reikės padaryti, štai tokį ant dilaito buteliukų uždėti po soske ir duoti pabroliam gerti kuris pirmas išgers tas laimės , ir dar pasakykite ar reikai duoi kokius prizelius kai zaidimai vyksta ir laimi kas nors.
Papildyta:
kuri klausėt apie saldainių išmatavimus, tai reikia paimti ir išmatuoti saldainio popierėli ir bus aišku,


aš tai pati darysiu saldainių šablonus ir po to suvyniosiu
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2011 08 10, 18:54)
Aš ir vis dar čia įkišu nosį lotuliukas.gif Simoseli, ir tu mirksiukas.gif ar ruošiesi kitoms vestuvėms?

Taip, kišu čia nosį ir gėdos nejaučiu lotuliukas.gif Jau šiąnakt sapnavau, kad tema baigiasi, o aš prakaituotais delnais kitą kuriu biggrin.gif
Nea, visai nesiruošiu, tik šiaip sunku nukirpt bambagyslę doh.gif Nes dar oficialaus kvietimo piršliaut neturim blush2.gif
Atsakyti
[quote=spolka,2011 08 11, 06:17]

dar galvoje vis norisi kažkokių idomesnių žaidimų, ka jus ruosiates, skaiciau viena zaidima gal reikės padaryti, štai tokį ant dilaito buteliukų uždėti po soske ir duoti pabroliam gerti kuris pirmas išgers tas laimės , ir dar pasakykite ar reikai duoi kokius prizelius kai zaidimai vyksta ir laimi kas nors.


Na štai ir aš grįžau po atostogų ir vėl kimbu į pasiruošimo darbus.

Dėl tų apdovanojimų, tai ir aš suku galvą g.gif kai ėjom liudininkais, tai darėjom įvairius priziukus žaidimų nugalėtojams, bet tada aišku ir išlaidos buvo visai kitos nei piršliaujant doh.gif tai net nežinau ką dabar daryti blink.gif

Dėl žaidimų taip pat negaliu apsispresti. Norėjau daryti tą žaidimą su stalo teniso kamuoliukais, bet kad neradau niekur pigiai jų nupirkti didelio kiekio doh.gif

Ir dar vienas klausimas, gal kuri matėt kaune pigiau nei už 11 Lt tualetinio pop. ritinėlį su kupiuromis?
Atsakyti
AS PIRKAU norfoj 6vnt 3.99lt mirksiukas.gif
Atsakyti