Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

QUOTE(alioška @ 2011 08 09, 21:01)
Klausimas gal ir kvailokas: jei busim liudininkai , ne pirsliai ( nebus ir pirslio juostos) man puokste reikalinga?

Manau, kad vistiek reikalinga mirksiukas.gif
Atsakyti
Svociutes, ar jus ta meiles simfonija visos tik uzsakinejat issiuvineti ar yra dar kitokiu budu ja pagaminti?
Atsakyti
QUOTE(Viltė @ 2011 08 09, 23:06)
Svociutes, ar jus ta meiles simfonija visos tik uzsakinejat issiuvineti ar yra dar kitokiu budu ja pagaminti?


Galima išpiešti, su markeriukais, jeigu norimas rezultatas tik tai akimirkai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Esposita @ 2011 08 09, 22:22)
Galima išpiešti, su markeriukais, jeigu norimas rezultatas tik tai akimirkai 4u.gif



As piesiau markeriais, kurie nenusiplauna, ilgalaikis efektas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 08 09, 20:32)
Tiuningas visas buvo už savo pinigus, o puokštę svočiai jaunikis turi parūpinti, kaip ir juostą jaunoji piršliui mirksiukas.gif Bet visada geriausiai pasitikslinti iš anksto, kad nebūtų staigmenų ax.gif



del puokstes tai cia geras, net nezinojau, kad taip turetu buti g.gif Pries metus buvau liudininke, tai va puokste pati uzsisakiau, bet kazkaip poto net emiau gailetis...Galima sakyti puokste tai tik pasiemiau ir uz ja sumokejau, o mokejau beveik 60 Lt ir poto kazkaip pagalvojau, kad jos man niekur net nereikejo. Baznycioj kazkam daviau palaikyti ir poto pamirsau, jokioj fotoatelje nesifotkinom, gamtoj vis kazka darant ji kazkur gulejo, zodz, nei vienoj nuotraukoj nemaciau saves su puokste ir net puokstes nenusifotkinau doh.gif Tai, ji man gavosi kaip koks nereikalingas daiktas biggrin.gif Reiks su nuotaka pasitarti...geles juk ganetinai brangios, o gavosi kaip nereikalingas daiktas....
Atsakyti
Labas, aš dar gyva... thumbup.gif Be balso, visai neprakalbu, bet gyva... lotuliukas.gif Viskas buvo labai gerai, viskas pavyko. Muzikantai labai man padėjo, žodžiu viskas čiki...
Ačiū visoms, už idėjas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy Lady @ 2011 08 09, 18:31)
labutis

nu aš jau po baliaus ax.gif
viskas praėjo sakyčiau normaliai.....


Smagu, kad viskas gerai praejo... , atiduodi save, tai teisybe, bet prisiminimai dziugiu akimirku lieka ne tik jauniesiems, bet ir mums.
Visai isdasdinai del tu gintaro dulkiu mane, as taip nervuojuosi, kad viskas pavyktu, vis paziuriu i tuos dulkiu maisus ir susinervinu biggrin.gif
turesiu prasyt baliaus vilos seimininku, kad 12valandai zidini uzkurtu, reikia laika paskaiciuot, kad zarijos tik liktu
kaip, supratau, nedaug jau tos zarjios rusenti turi?


o, tiesa, balandziu del to ir nemegstu, del tu su... biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(paulauske @ 2011 08 10, 11:10)
Labas, aš dar gyva...  thumbup.gif


thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(just-me @ 2011 08 09, 21:47)
Manau, kad vistiek reikalinga mirksiukas.gif


as turbut ir svocios pokstes nenoriu, kazkaip piningu ismetimas... turbut pasipuosiu delninuke kokiu geles ziedu ir bus man vietoj puokstes
Atsakyti
Gal kuri pasidalintumėt iš kur ir kokį "Šeimos banką" pirkote g.gif
Atsakyti
QUOTE(Esposita @ 2011 08 10, 12:40)
Gal kuri pasidalintumėt iš kur ir kokį "Šeimos banką" pirkote  g.gif

nea, nepirkau schmoll.gif
o , ka desit i ta seimos banka?
Atsakyti
QUOTE(lauricka @ 2011 08 10, 12:52)
nea, nepirkau  schmoll.gif
o , ka desit i ta seimos banka?



Tai taupyklė smile.gif Kai vakare bus žaidžiami žaidimukai, pvz jaunųjų pareigų pasiskirstymas, vienas iš tokio tipo žaidimukų bus su dubeniu pilnu žirnių ir centų, reikės jauniesiems per sutartą laiką atrinkti centus iš tų žirnių. Verdiktas bus toks, kad kuris atrinks daugiua pinigų - tas uždirbinės šeimai pinigus, o kuris bus atrinkęs daugiau žirnių - tas tuos pinigus valdys smile.gif Ir tie pinigai bus pirmas indėlis į Jų šeimos banką smile.gif Po to šiokios tokios rinkliavos kaip kad siunčiant šliaužtuką , rytinis laikraštis padėtu trilitrių stiklainiu ," ir visos tos rinkliavos ( jeigu susirinks kas nors, nes tai tik savanoriškas dėjimas) keliaus į tą šeimos banką smile.gif ir to mes neskaitome kaip piniginė rinkliavą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 08 08, 10:22)
Sveika, o ko konrečiai tau reikia? ax.gif

Sveika 4u.gif  Na, tokio tosto kaip ir nėra (kaip gali būti tostas už mirusį žmogų?). Aš dariau tiesiog tylos minutę 4u.gif
-----------------------------------------------------
Merginos, gal kuri svočiavot šį savaitgalį Utenos r. prie Klykio? unsure.gif Žinokit, tokio košmaro dar neteko patirti verysad.gif



o tai kada ta tylos minute padaryt, kai sakomas tostas uz tevelius????
Atsakyti
Laba mielosios smile.gif
Pagaliau galiu ramiai prisesti ir jums parasyti, rasau is norvegijos, ispudziu daug, negaliu dar atsigaut ir priprast prie naujos gyvenamosios vietos wub.gif Vestuves (2011.07.23) praejo puikiai, be jokiu nesklandumu, viskas buvo super, ir pati negalejau savimi atsidziaugti, kad pirmas musu pasirodymas toks saunus 4u.gif aciu jums visoms uz begale ideju ir patarimu, jus nuostabios 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Na o dabar pasirodau kaip atrodeme 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L'una: 10 rugpjūčio 2011 - 14:12