Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

QUOTE(lauricka @ 2011 08 08, 14:55)
drauge nese i Vyturiu parduotuve, ten dirba toks vyrukas, isgraviravo, bet nepradziugino labai  biggrin.gif , be lyg ir nesugadino
as ruosiuosi irgi ten nesti


Aš ne uteniškė.... čia bus prie turgaus? toks seniokas, kuris mėgsta išgerti? ax.gif
gal gali kainą pasakyti? raidėmis skaičiuoja ar kaip kitaip?

dėkinga 4u.gif


Atsakyti
Labas visoms svočiutėms 4u.gif
Atsiprašau, kad iki šios dienos nepasireikšdavau temelėje, nors sąrašiukyje esu....
Taigis, mes jau "damušėm" - jaunųjų laikraštuką; ant butelių priklijavome etiketes (pasiruošėm 8 šampės butelius, 4 degtinės ir 4 vyno. Su vynu - atskira istorija ax.gif Maximoje radom stipraus vaisinio vynelio, kurio pavadinimas "Pirklio"...Tereikėjo tik vieną raidę pakeisti ir turim Piršlio vaisiuką mirksiukas.gif Čia tuo atveju, jei kokie mėlynanosiai ugninio vandens prašys tongue.gif ); padariau dėžutę vokeliams sudėti; taip pat anpečius stalo komendantams. Po jaunųjų pinigų valdymo žaidimo, įteiksime kiaulę taupyklę su užrašu "Svajonėms" (pirkom porcelianinę Maximoj). Užsisakiau nerealiai gražų svočios tortą iš vienos Supermamos. Nusipirkom teniso kamuoliukų žaidimui (eina sau, kokia jų kaina cool.gif Tiesa, Kalvarijų gatvėje (beveik prie sankryžos su Konstitucijos pr. einant link Kalvarijų turgaus) yra Sporto prekių specializuota parduotuvė. Ten vieneto kaina 1litas (mes kaimo parduotuvėj pirkom po 0,65Lt). Išgraviravom taures jauniesiems. Kaip tik šiandien dokumentinis veža spynelę graviruoti. Padarytas santuokos liudijimas. (parašiau jaunąjai madingą pavardę. Skamba kaip Zvonkė ar Bunkė lotuliukas.gif ).Scenarijaus oficialioji dalis kaip ir baigta - renkamės tik žaidimus. Planuojam po Jaunųjų valso daryti piršlio pasiutpolkę, pabrolių gulbių ežerą (turėtų juokingai atrodyti, nes 2 pabroliai virš 20-ties, o viduryje vieną dešimtmetų gulbiuką pastatysim. lotuliukas.gif Pamergės vietoj šokių dainuos dainą. O vėliau, kad svečius išjudinti, mūsų jauniausia pamergytė su pabroliu džaivą sušoks. wub.gif
Pažadų torto nedarau... Kadangi svečių bus 42 (įskaitant 4 vaikus), tai prašysim, kad kiekvienas prisistatytų, pasakytų kas esantis jauniesiems ir....pasakytų, kas yra jų kelnėse (čia senas bet geras žaidimas).
Fotoreportažą galėsiu įmesti šiek tiek vėliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos svociukes. Noriu ir as i Jusu buri ax.gif . Pirsliausim pirma karta. Pasiruosimui laiko turim labai daug, net 5 menesius. Bet as po truputi mintis delioju, nes planuoju daugiau savo rankomis visko padaryti nei pirti. Po truputi skaitau temutes ir kaupiu informacija mirksiukas.gif Pazadu pasidalinti ir savo mintimis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2011 08 09, 11:31)
Aš ne uteniškė.... čia bus prie turgaus? toks seniokas, kuris mėgsta išgerti?  ax.gif
gal gali kainą pasakyti? raidėmis skaičiuoja ar kaip kitaip?

dėkinga  4u.gif


aha, prie turgaus,
aha iraudes toks, isgerti megsta biggrin.gif
kainos nezinau, uzleksiu kada pasiklausti, informuosiu
Atsakyti
QUOTE(mimrusikas @ 2011 08 09, 13:38)
Sveikos svociukes. Noriu ir as i Jusu buri  ax.gif

Sveika 4u.gif
Ievuze.t, smagu, kad viskas pavyko 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes svociutes, pirsliausim antra karta, atejau pas jus ieskoti nauju ideju, nes puse sveciu bus tie kurie buvo ir tose vestuvese kur pirsliavom, tai reikia nauju ideju. Pirsliausim dar negreit, pasiruost turiu 10 men, bet kai namie 2 pypliai laksto tai to laiko nebedaug lieka kitiems darbams, tai galvoju reikia is anksto ruostis. Tikiuos ir as cia busiu naudinga ir pasidalinsiu idejomis is pirmo pirsliavimo
Atsakyti
labutis

nu aš jau po baliaus ax.gif
viskas praėjo sakyčiau normaliai..... jaunieji susitiko bažnyčioj, tai atkrito didelė dalis programos.... bet buvo tikrai jaudinanti akimirka, kai jaunąją atvedė tėvelis ir jaunikis iš susižavėjimo vos nenuvirto. Piršlys ant jaunikio batų užrašė AŠ MYLIU RŪTĄ tai kai jaunieji atsiklaupė visi svečiai leipo juokais. po vestuvių ceremonijos vyko jaunųjų berniuko krikštynos - buvo labai gražu. išėjus ir bažnyčios jaunuosisu apmėtėm ryžiais su centais tai išvengėm krapštymo ryžių iš plaukų. paskui leidom balandžius.... kadangi nuotakos giminaitis juos augina tai turėjom apie 20..... mano balandis taip apšiko mano suknę, kad daugiau turbūt jų į rankas neimsiu doh.gif gerai, kad suknė buvo iš lengvos medžiagos tai vietos su mineraliniu išskalbiau atsistojau prieš vėją ir išdžiūvo. gamtoj sužaidėm daug žaidimų, nes jaunieji, kaip ir visada fotografavosi, kadangi jau tai žinojau iš anksto, nes nuotaka samdė brangius fotografus, kadangi nuotraukos jiem lababai svarbios. bet nepamiršo ir mūsų - taigi viskas praėjo šauniai.
grįžus tėvai pasitiko su duona ir druska. stalo išpirkimo nebuvo, tai ką turėjau pasiruošus atidaviau muzikantam. vakare leidom vandens žibintus į ežerą, kadangi buvo bangelės tai gavosi absoliutus šūdas ir visi žibintai užgeso ir suplaukė į krantą. su gintaro dulkėm gavosi geriau, bet įspėsiu, kad neturi būti ugnies - tik žarijos tada laabai gražu. vestuvės buvo smagios - bešokdama nulaužiau batų kulną, paskui šokau basa. su jaunaisiais nuėjom miegot paskutiniai apie 7 valandą ryto...... nors viskas pavyko gerai, bet daugiau nesiryžčiau tokiom pareigom - nes jeigu darau ką nors tai atiduodu visą save, o tam reikia labai daug laiko. pinigai šiuo atveju nebuvo labai svarbu, nes jaunieji viską kompensavo. sėkmės besiruošiančioms svočiutėms 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2011 08 09, 15:27)
Sveikutes svociutes, pirsliausim antra karta,

Sveika, ir tave atsimenu iš ankstesnių temų 4u.gif
QUOTE(Crazy Lady @ 2011 08 09, 17:31)
labutis
nu aš jau po baliaus ax.gif

Niu tu ir šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
Dar toks klausimas toms, kurioms jaunieji kompensuoja islaidas. Ar kompensuoja ir tai kas su jusu isvaizda susija?Ir puokste? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2011 08 09, 18:17)
Dar toks klausimas toms, kurioms jaunieji kompensuoja islaidas. Ar kompensuoja ir tai kas su jusu isvaizda susija?Ir puokste? smile.gif

Tiuningas visas buvo už savo pinigus, o puokštę svočiai jaunikis turi parūpinti, kaip ir juostą jaunoji piršliui mirksiukas.gif Bet visada geriausiai pasitikslinti iš anksto, kad nebūtų staigmenų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 08 09, 20:32)
Tiuningas visas buvo už savo pinigus, o puokštę svočiai jaunikis turi parūpinti, kaip ir juostą jaunoji piršliui mirksiukas.gif Bet visada geriausiai pasitikslinti iš anksto, kad nebūtų staigmenų ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 08 09, 19:32)
... o puokštę svočiai jaunikis turi parūpinti, kaip ir juostą jaunoji piršliui mirksiukas.gif

Klausimas gal ir kvailokas: jei busim liudininkai , ne pirsliai ( nebus ir pirslio juostos) man puokste reikalinga?
Atsakyti