Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

QUOTE(simoselis @ 2011 08 08, 16:57)
Merginos, šitiek svočiavo savaitgalį, negi atsiliepimų nebus? ax.gif

Aga, įdomu būtu paklausyti kaip sekėsi, bet turbūt nori atsigauti, juk orelis dar papuollė thumbup.gif kažin koks bus šį savaitgalį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kamilevilma 472 @ 2011 08 08, 17:50)
laaabai gerai,dekui, dabar dar - kaip tu darei tą pažadą? Aš galvojau, kad pasirašytų visi svečiai po juo, kad paskui tuos lapelius surinkus paduoti jauniesiems... na nežinau kai sugalvoti  blink.gif  ar padėti ant stalo kas trečia tušinuka

pasiliko pas svecius tie pazadai juk vistiek ju niekas nevykdys galima ant kitos puses uzrasyti kas pasizada sudeti i koki buteli ir iteikti jauniesiems mirksiukas.gif jei nori kad pasirasytu kas tai tada reiktu kazkaip pasiusti parkeli kad pasirasytu arba jau kai su mikrafonu eisi surinkineti tu pazadu tada gali ir iteikti ta parkeli kad pasirasytu na nzn kaip pas jus bus...
Atsakyti
Imetu viena foto kur visiems labai patiko tai 24 val pakvietem visus svecius i lauka paziureti kaip stipriai liepsnoja jaunuju meile ir sudainuoti ilgiausiu metu... kol dege sirdis mes visi dainavom o jaunieji lingavosi salia tos sirdies tai super atrode wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karamele_21: 08 rugpjūčio 2011 - 17:46
QUOTE(karamele_21 @ 2011 08 08, 18:45)
Imetu viena foto kur visiems labai patiko tai 24 val pakvietem visus svecius i lauka paziureti kaip stipriai liepsnoja jaunuju meile ir sudainuoti ilgiausiu metu... kol dege sirdis mes visi dainavom o jaunieji lingavosi salia tos sirdies tai super atrode wub.gif

Super atrodo! o kaip cia padaret? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 08 08, 17:45)
Imetu viena foto

Labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2011 08 08, 21:19)
Super atrodo! o kaip cia padaret? bigsmile.gif

cia man tetis is metalo islenke tokia didele sirdi as ja apsukau bintais , merliais tvarsciais labai daug po to ant virsau apsukau dar tokiu kaip tampomu popierium apsukau su vielute papuosiau gelemis ir ji ale toks kaip papuosimas buvo ismeigtas i zeme o kai sutemo apipylem degiu skysciu ir padegem...dege nors ir lasnojo lietutis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kamilevilma 472 @ 2011 08 08, 16:50)
laaabai gerai,dekui, dabar dar - kaip tu darei tą pažadą? Aš galvojau, kad pasirašytų visi svečiai po juo, kad paskui tuos lapelius surinkus paduoti jauniesiems... na nežinau kai sugalvoti  blink.gif  ar padėti ant stalo kas trečia tušinuka




Mes paleidom per stalą į skirtingas puses 3 markerius, liepėm užrašyti vardą ir po to kai garsiai perskaito pasižadėjimą įmetė į papuoštą mūsų taurę, kurią su visais lapeliais padovanojom jauniesiems, kad žinotų kas ką pažadėjo smile.gif
Atsakyti
Na, bet tikrai - kazkaip jokiu naujienu, jokiu ispudziu, kap tep ax.gif
AUUUUUU svociutes!

Atsakyti
Kas leis balandžius ,radau gražius žodžius

Brangieji,
Balandžiai simbolizuoja ne tik tyrumą, ramybę bei taiką
Jie savo atsidavimu artimiesiems yra nesibaigiančios meilės ir tyrumo simbolis
Balandžiai poruojasi tik vieną kartą visam gyvenimui
Jie abu kartu suka savo bendrą lizdą, kartu rūpinasi savo vaikais
Todėl jų meilė yra niekuomet nesibaiganti

Mielieji Ingrida ir Vytautai,
Paleiskit šiuos balandžius į tyrą dangų
Kad jie visiems praneštų apie Jūsų nesibaigiančią meilę
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 08 08, 18:45)
Imetu viena foto


labai labai wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, na aš jau po visko, pagaliau mano darbelis didysis atliktas smile.gif Viskas praėjo kaip kokia sekundė, pralėkė, praūžė kaip vėjas, buvo labai daug skubėjimo, streso, bet vestuvės praėjo šauniai, buvo labai linksmos, piršlius visi gyrė, nors žinoma aš savimi nesu tiek patenkinta, iš šono savęs nemačiau, sunku įvertinti...spėjau iš scenarijaus viską padaryti, tik nesužaidėm visų žaidimų. sakė, kad nebuvo perkrauta. tiek, kiek reikia. daug šokom iki ryto, buvo labai labai šaunus pulkas jaunimėlio, viską darė ką sakiau, žaidė, man padėjo, rodė daug dėmesio. su muzikantais buvo sunkumų, nelabai sklandžiai gavosi, bet nebuvo ir visai blogai. jei bus įdomu, vėliau papasakosiu daugiau smile.gif vis dar neatsigaunu, vis dar vestuvėmis gyvenam, ir dar vis švenčiam biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri galetu man pagelbeti laikrastuka kuriant? labai reikia pagalbos unsure.gif
Atsakyti