Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

QUOTE(Viltė @ 2011 08 06, 22:53)
Ar ji issiuvines tas kamasutros natas? As turiu omeny, ta meiles simfonija, kur yra paste, ten natos, kurios yra kamasutros pozos. biggrin.gif
jei taip, tai parasykit kokia cia forumiete daro?


Taip, kamasutryte smile.gif ieškojau atš per siuvinėjimų temą, parašiau kelioms merginoms, pasiteiravau kainytės ir pan, ir ta kuri man tiko ir patiko, susitariau smile.gif

QUOTE(lauricka @ 2011 08 08, 08:38)
zinau zinau  biggrin.gif , jau tis tokius sapnelius turejau


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(simoselis @ 2011 08 08, 10:22)


Merginos, gal kuri svočiavot šį savaitgalį Utenos r. prie Klykio? unsure.gif Žinokit, tokio košmaro dar neteko patirti verysad.gif


kas per košmaras?
Atsakyti
QUOTE(Esposita @ 2011 08 08, 09:58)
kas per košmaras?

Savaitgalį su draugėm leidom kaimo turizmo sodyboj "Prie Klykio". Viskas buvo nuostabu - kompanija gera, puikus oras, nepaisant arogantiško sodybos šeimininko viskas buvo tikrai čiki. Toj pačioj sodyboj turėjo vykt vestuvės. Mergaitės mane per dantį vis patraukdavo, kad eičiau ten pavadovaut ir šiaip pusiau juokais ketinom eit tvert kelio. Sulaukusios vestuvininkų, aptarinėjom svečius, nuotaką ir pan. Mes netrukdėm jiems, jie netrukdė mums. Ilgai naktinėjom, todėl ir kėlėmės ryte gana vėlai. Terasoj siurbčiojom kavą, o aš vis spirgėjau šokti į ežerą, bet mergaitės mane vis ragino neskubėti, dar pabūti. Plepėjom, juokėmės iš besiridinėjančių girtų vestuvininkų. Staiga atbėgo draugės dukrytė ir pasakė, kad atvažiavo gaisrinė. Mes sujudom, pagalvojom, kad dega kažkas, bet kai gaisrininkai pasileido bėgti link ežero, abejonės išsisklaidė - kažkas skęsta unsure.gif Tada prasidėjo girtų diedų aiškinimai, rėkimai, keiksmažodžiai, vienžo, balaganas doh.gif Naras neilgai trukus ištraukė skenduolį. Kiek supratom, jis dar buvo gyvas, todėl prasidėjo gaivinimas - trys vyrai pasikeisdami darė širdies masažą ir dirbtinį kvėpavimą. Tai užtruko kone valandą, bet man atrodė, kad visą amžinybę. Negalėjom žiūrėti į merginą, kuri tuo metu tik sėdėjo apatiškai nuleidusi galvą. Šalia sutrikusi glaustėsi gal 5-6 metų mergytė. Jūs neįsivaizduojat, kokia atmosfera tvyrojo tarp mūsų, dar dabar ašaros kaupiasi verysad.gif Nuotaka desperatiškai lakstė susiėmusi už galvos, mačiau, kad net cigaretę traukė paskui. Per visą tą laiką meldžiausi, laikiau sugniaužusi kumščius, net paskaudo. Bet tai nepadėjo - visa gelbėjimo komanda nuleido rankas ir išėjo unsure.gif Tada prasidėjo pati liūdniausia, mano manymu, scena - mergina nuėjo ant lieptelio, atsiklaupė, apsikabino to vyro galvą ir taip prabuvo visą laiką, kol neatvažiavo jo isivežti... Nebelaikė nervai bežiūrint...
Prieš išvažiuojant norėjom paguosti jaunuosius, pasakyti, kad jei gyvenimas taip prasidėjo, tai nereiškia, kad toks ir bus visąlaik. Bet ką tu - jaunikis visas gatavas, linksmas, šoka doh.gif Sužinojom, kad velioniui buvo 22 metai, nemokėjo plaukt ir, žinoma, buvo girtas... Ką čia ir bepridursi verysad.gif
Nors tų žmonių nepažįstam, bet šitas įvykis labai sukrėtė. Čia buvo pamoka visiem - nepalikti girto žmogaus be priežiūros unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 08 08, 11:07)
. Čia buvo pamoka visiem - nepalikti girto žmogaus be priežiūros unsure.gif



Kaip ziauru...ir dar per vestuves...

pas mus per vestuves buvo pirtele su ezeru antros dienos vakare, bet buvo grieztai visiems isakyta maudytis tik krante ir pati visa laik stebejau kad visi laikytusi sios taisykles, nes tikrai maciau girtu draugu norinciu sokti nuo laipteliu, bet aciu diev visi manes klause smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 08 08, 12:07)
Savaitgalį su draugėm leidom kaimo turizmo sodyboj "Prie Klykio". ašaros kaupiasi verysad.gif


dvi bendradarbes gyvena netoliese... ir kaip tik diskutavo ko vaziavo i ta puse gaisrine ir greitoji? tai va ko...
ziauru
Atsakyti
.... baisu ....
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2011 08 05, 15:08)
pasigirsiu  - laikraštuką jau pasigaminau  nail.gif
liko sustyguoti scenarijų... dar kelias skulkmenas nupirkti.....
ai, dar spynutė ir taurės - graviruoti reikia.
gal kuri graviravote utenoje?  ax.gif


drauge nese i Vyturiu parduotuve, ten dirba toks vyrukas, isgraviravo, bet nepradziugino labai biggrin.gif , be lyg ir nesugadino
as ruosiuosi irgi ten nesti
Atsakyti
Labuka mergaitės,pagaliau ir mano diena išauš šeštadieni. Viskas taip uzsidelse,kad dabar kaip vijurkas visur lakstau. Pazadu torta jau baigineju,scenarijus ir beweik paruostas,bet dar su eiga stringu,vestuves dvieju dienu.. g.gif
Atsakyti
Svociutes darbingos nuo pat ankstyvo ryto thumbup.gif
Reik ir man pagaliau jau kazkokius remus apsidelioti, nes kol kas folderiuose tik padrika informacija sukaupta smile.gif
QUOTE(simoselis @ 2011 08 08, 12:07)

Jetus kaip baisu .........
Atsakyti
Dar klausimas iškilo...kaip pristatyti PAŽADŲ TORTĄ???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 08 08, 13:07)

cia tikrai siaubas ...
Papildyta:
QUOTE(kamilevilma 472 @ 2011 08 08, 17:38)
Dar klausimas iškilo...kaip pristatyti PAŽADŲ TORTĄ????  g.gif

as sakiau taip bet pas mus buvo ir pazadu ir susipazinimo...
yra susirinkusios dvi gimines ir ne tik... todel reiketu mums visiems susipazinti, tai mes su pirsleliu puse nakties vargom kol iskepem si draugystes torta... imkit visi po gabaliuka prisistatytkit ir perskaitykite pazada jauniesiems kuri turesite ivykdyti... o uz tai jaunieji jums dovanoja savo meiles saldainiu.... kad visiems butu lengviau pradesime mes su pirsleliu.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 08 08, 16:42)
cia tikrai siaubas ...
Papildyta:

as sakiau taip bet pas mus buvo ir pazadu ir susipazinimo...
yra susirinkusios dvi gimines ir ne tik... todel reiketu mums visiems susipazinti, tai mes su pirsleliu puse nakties vargom kol iskepem si draugystes torta... imkit visi po gabaliuka prisistatytkit ir perskaitykite pazada jauniesiems kuri turesite ivykdyti... o uz tai jaunieji jums dovanoja savo meiles saldainiu.... kad visiems butu lengviau pradesime mes su pirsleliu.... mirksiukas.gif


laaabai gerai,dekui, dabar dar - kaip tu darei tą pažadą? Aš galvojau, kad pasirašytų visi svečiai po juo, kad paskui tuos lapelius surinkus paduoti jauniesiems... na nežinau kai sugalvoti blink.gif ar padėti ant stalo kas trečia tušinuka
Atsakyti
Merginos, šitiek svočiavo savaitgalį, negi atsiliepimų nebus? ax.gif
Atsakyti