Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

Sakykit, svociutes, o ka dar dedate i Pazadu torta be saldainiuku ir degtuku? Liudininkausiu 08-20.
Atsakyti
QUOTE(Viltė @ 2011 08 05, 17:10)
Sakykit, svociutes, o ka dar dedate i Pazadu torta be saldainiuku ir degtuku? Liudininkausiu 08-20. Desiu pazada ir dar noreciau kazko idomesnio.
Dar nesuvokiu, kaip pagaminti meiles simfonijos pagalvele, kur kreiptis Vilniuje, ka reikia tureti?


Aš pažadų tortą užsisakiau pas viena merginą, kuri darbo įvairius spaudos darbus. Pažaduką įrašys į labai greit išsilankstančią origami širdelę, tad nedėsiu nieko kito, tik tą širdelę 4u.gif

O pagalves užsisakiau pas SM forumietę, išsiuvinės dvi medžiagas ( normalių pagalvlių dydžio),iš kurių beliks tik pačiai pasisiūti užvalkalus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vil-ma @ 2011 08 05, 14:07)
Sveikos mielosios
Svočiausiu rugsėjo 17d. , gal kuri turite pasidariusi etiketes jaunųjų meduj labai reikia

NERANDU PAŠTE
Atsakyti
Sveikos,
jau senai bebuvau uzsukos, vis problemos su mazaja. verysad.gif jau ipusejau scenarijaus rasyti. Greit jau pasidalinsiu. 4u.gif pas mane jaunikis jaunaja pamatys baznycioj kai ja atves tevelis. smile.gif beja per mano vestuves taip ir buvo tai maniskis net asara isspaude. tongue.gif mergyte su ziedukais visa laika stovejo salia musu, labai graziai atrode nuotraukose, tik po ziedu iteikimo atsistoja salia pulko.

turiu klausimeli. mano jaunieji jau turi leliuka, bet vistiek norisi kazko susijusio su vaikais. Busimo vaikucio laiskas kaip ir jau nebetinka. verysad.gif gal kuri turit ideju ka galima butu padaryti antram vaikuciui? ir kaip tai pateikti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karameja: 05 rugpjūčio 2011 - 22:05
Sveikos mergaites,gal kuri galite padeti man pasiruosti svociauti,jau nebeuzilgo reikes dalyvauti,o vis stringu verysad.gif jeigu kas galite ka padeti ar patarti lauksiu i az wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undinėle: 05 rugpjūčio 2011 - 23:14
Labas rytas , aš jau daugmaž vakar nakti užbaigiau scenarijų, dabar pagal laiką jai spesiu dar ikisiu i ji keleta smulkmenu, reikės pradėti darbuotis su photoshopu visus sertifikatus ir t.t.t. labai tikiuosi kad spesiu
Atsakyti
Sveikos merginos, Jusu temukeje esu naujoke, tad nepykit kad ilindau i jusu diskusijas, bet reikia pagalbos, einu pirsliaut ir nerandu niekaip kokio nors tosto uz murusi teveli. Jaunosios tetis mires, ir mastau, kad reiketu ji vestuviu metu pagerbti. Gal galite ka nors patarti.


Didelis aciu
Atsakyti
QUOTE(Esposita @ 2011 08 05, 18:37)
O pagalves užsisakiau pas SM forumietę, išsiuvinės dvi medžiagas ( normalių pagalvlių dydžio),iš kurių beliks tik pačiai pasisiūti  užvalkalus  4u.gif

Ar ji issiuvines tas kamasutros natas? As turiu omeny, ta meiles simfonija, kur yra paste, ten natos, kurios yra kamasutros pozos. biggrin.gif
jei taip, tai parasykit kokia cia forumiete daro?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viltė: 06 rugpjūčio 2011 - 21:53
Sveikutes 4u.gif

So savaitgali birzuose nuziurejau viena grazia svociute - gal musiske smile.gif ?
Atsakyti
Labas rytas, aš Biržuose būsiu tik 20d.

Kaip sekasi ruoštis. tikrai labai ramu cia
Atsakyti
QUOTE(Esposita @ 2011 08 05, 11:18)
Labas rytas. Šianakt jau sapnavau košmarą, kaip sumaišiau datas ir likau be visų pasiruošimų ir net be suknelės, kaip bėgiojau nuomotisi r pan  lotuliukas.gif Ne koks jausmelis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif




zinau zinau biggrin.gif , jau tis tokius sapnelius turejau
Atsakyti
QUOTE(undinėle @ 2011 08 05, 23:13)
Sveikos mergaites,gal kuri galite padeti man pasiruosti svociauti,jau nebeuzilgo reikes dalyvauti,o vis stringu  verysad.gif jeigu kas galite ka padeti ar patarti lauksiu i az  wub.gif

Sveika, o ko konrečiai tau reikia? ax.gif
QUOTE(piku_dama @ 2011 08 06, 14:07)
Sveikos merginos, Jusu temukeje esu naujoke, tad nepykit kad ilindau i jusu diskusijas, bet reikia pagalbos, einu pirsliaut ir nerandu niekaip kokio nors tosto uz murusi teveli. Jaunosios tetis mires, ir mastau, kad reiketu ji vestuviu metu pagerbti. Gal galite ka nors patarti.
Didelis aciu

Sveika 4u.gif Na, tokio tosto kaip ir nėra (kaip gali būti tostas už mirusį žmogų?). Aš dariau tiesiog tylos minutę 4u.gif
-----------------------------------------------------
Merginos, gal kuri svočiavot šį savaitgalį Utenos r. prie Klykio? unsure.gif Žinokit, tokio košmaro dar neteko patirti verysad.gif
Atsakyti