Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

QUOTE(Lina77 @ 2011 08 04, 11:38)
rugpjucio 20 ir as einu i svocias



Ir as ax.gif O dar beveik nieko nenuveikta. doh.gif
kol kas nuveikti darbai: nusipirkau popieriaus tortui, gavau jaunuju fotke, radau labai faina kartonini padekla pirkti, manau bus tinkamas tam mano popieriniam tortui.Nusipirkau gintaro dulkiu. Galvoju dar apie suri, bet nezinau ar cia verta, nes kelione bus ilga is Alytaus i Utena, tai kazi ar tas suris man nepages jeigu karsta g.gif O pagaminti prasyciau mamos. Pernai drauges vestuvem padare sal;du varskes, su razynkom biggrin.gif Visiem tiko ir patiko thumbup.gif Bet nezinau kaip cia su ta ilga kelione...O siaip tai berods kiek zinau proginiu suriu taigi galima uzsisakyti pardese kur pieno produktais prekiauja, firminese , o ten jau turetu zinoti, kiek kilogramu ant keliu zmoniu reikia smile.gif O siaip dar buvo tokia mintis, gal issikepti kokioj nors grazioj formoj namines duonos ir vietoj surio, kaip jus manot? g.gif
Didziausia beda tai suknele, kai i desimt metu karta eini i vestuves, tai gal ir negaila ismest keliu simtu nuomai, bet kai jau keli metai is eiles, tai jau darosi gaila, moket po 300-400 Lt. doh.gif Jau siandien paras paime del kosminiu kainu. Vienam salone uzkluasiau, sako, pas mus labai geros kainos, dabar akcija, galesiom pasiuti pagal jus, per dvi savaites, o jeigu veliau mums paliksit suknele toliau nuomoti, tai bus maziau nei puse kainos. Kai nuvaziavau, tai jau kaina , kad uzgiedojo, vien pasiuvimas (be medziagos) 600, plius medziaga tipo bus daugiau nei 500, plius dizainas...koroc...Potio uzsukau i viena salona nuomot. Vienintele grazi suknele kuri krito i akis 400 nuoma...ai, jau kazkaip nenoriu tiek moketi doh.gif Visas veiksmas vyko Kaune...Na, bet drauge dar siandien pasiule suknele tai pirmadieni bus matyt kaip bus, jeigu ne, eisiu su drobiniu maisu arba uzuolaida apsivyniosiu mad.gif
Oi, dar "uzsiregistravau" pas kirpeja smile.gif

Atsakyti
Labas rytas, aš tai vis per darbus nerandu laiko kada padirbėti tai vat keliuosi ankstėliau ir kol visi miega einu toliau scenarijų statytis, greiciau ji susiruosti tada jau bus galima kazka kita daryti. Aš apie antra diena nesuku galvos nes mūsų jaunieji sake kad nieko nevyks visi kepsim šašlus ir viskas, bet testamenta reikes atsispausdinti maza ka sugalvos pakarti dar. galvojau ir apie sūrį jai spesiu pati gaminsiu .

Atsakyti
Kas liecia siuri - tai cia labai paprastas receptas - o suris tikrai skanus. Paciai galima ir zele gabaliukus imaisyti - manau nebus prasciau nei kokios pienines mirksiukas.gif :
http://skanusgyvenim...skes-suris.html
Atsakyti

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanteleg69: 05 rugpjūčio 2011 - 10:03
Labas rytas. Šianakt jau sapnavau košmarą, kaip sumaišiau datas ir likau be visų pasiruošimų ir net be suknelės, kaip bėgiojau nuomotisi r pan lotuliukas.gif Ne koks jausmelis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Gal kartais užsuks jau "atidirbusi" svočiutė ir pamatys mano prašymą :

gal jau pas ką nors fotkėse užfiksuotas rezultatas kaip atrodo supiltas spalvotas smėlis į veiną
help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
Paciai gaminti suri tikrai ne man..as nekokia seiminynke virtuvej blush2.gif
Man reikia, kad kas pagamintu. Gal dar kas pamatys mano zinute ir atsileps, pagelbes kur uzsakyti suri..
Atsakyti
esu uzsakinejus suri su zele gabaliukais auksinem vestuvem Vilniaus Akropolio maximoj. tiesiog nuejau ir paklausiau kada veza ar galima uzsakyt. tai man ta moteriske pasake, kad del manes atides ir viskas. taip ir buvo, nuejau ir gavau "savo" suri smile.gif buvo skanus ir sviezias.
Atsakyti
Sveikos mielosios
Svočiausiu rugsėjo 17d. , gal kuri turite pasidariusi etiketes jaunųjų meduj labai reikia
Atsakyti
QUOTE(wesika @ 2011 08 04, 17:25)
svociutes, bukit geros, pagelbekit, pastuke likes tik vienas kontraktas stalo ispirkimui ir docx formatu, man neatidaro, gal kuri imestumet 4u.gif po vestuviu atiduosiu duokle, dabar visa pasiruosime, o mazylei dantys dygsta doh.gif

Na, aš tikrai persiunčiau, turi būti;) Kontrakc užsivadina cool.gif
QUOTE(Esposita @ 2011 08 05, 10:18)

gal jau pas ką nors fotkėse užfiksuotas rezultatas kaip atrodo supiltas spalvotas smėlis į veiną
help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif

Mes taip ir nenufotkinom schmoll.gif Prašiau nuotakos, kad atsiųstų, bet turbūt pamiršo doh.gif Tai prisegsiu, kurį turėjau nuo seniau blush2.gif
user posted image
QUOTE(vil-ma @ 2011 08 05, 13:07)
Sveikos mielosios
Svočiausiu rugsėjo 17d. , gal kuri turite pasidariusi etiketes jaunųjų meduj labai reikia

Sveika, yra paštuke 4u.gif
Atsakyti
pasigirsiu - laikraštuką jau pasigaminau nail.gif
liko sustyguoti scenarijų... dar kelias skulkmenas nupirkti.....
ai, dar spynutė ir taurės - graviruoti reikia.
gal kuri graviravote utenoje? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 08 05, 14:49)
Na, aš tikrai persiunčiau, turi būti;) Kontrakc užsivadina cool.gif

Mes taip ir nenufotkinom schmoll.gif Prašiau nuotakos, kad atsiųstų, bet turbūt pamiršo doh.gif Tai prisegsiu, kurį turėjau nuo seniau  blush2.gif
[
Sveika, yra paštuke 4u.gif



Ačiūūūūūū clap.gif
Atsakyti
Sakykit, svociutes, o ka dar dedate i Pazadu torta be saldainiuku ir degtuku? Liudininkausiu 08-20. Desiu pazada ir dar noreciau kazko idomesnio.
Dar nesuvokiu, kaip pagaminti meiles simfonijos pagalvele, kur kreiptis Vilniuje, ka reikia tureti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viltė: 05 rugpjūčio 2011 - 16:14