Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

rugpjucio 20 ir as einu i svocias
Atsakyti
Labas rytas, na kaip laikotes svociūtės kokiais darbais užsiėmusios
Atsakyti
QUOTE(alioška @ 2011 08 03, 21:00)
Patiko si tavo issakyta mintis, tad pagooglinusi radau, ketinu ir savo jaunojo islydejimui pritaikyti:
Jaunąjį išlydėdami pjovėm duoną ir davėm visiems gerti šaltinio vandens.Skaitėm tokius žodžius:
Senovės lietuviai tikėjo, kad žmogus gyvena du gyvenimus: vieną iki santuokos, kitą po santuokos. Vardas, šiandien, Tu tarsi peržengi slenkstį iš vieno gyvenimo etapo į kitą, sudėtingesnį, atsakingesnį, bet kartu ir prasmingesnį gyvenimą. Ši diena – tai virsmas. Iš nerūpestingo jaunuolio šiandien tu virsti vyru, žentu, savo šeimos galva.
Prieš pradedant šią šventę ir vestuvių apeigas, kviečiu visus išgerti tyro šaltinio vandens, kad jis nuplautų kasdienines dulkes nuo mūsų minčių ir širdžių ir kad apsivalę galėtume šiandien išlydėti Vardas.

*Visi geria vandenį.

Mūsų protėviai tikėjo, kad pirmoji vestuvių diena simbolizuoja visą gyvenimą santuokoje. Todėl mes linkime, kad Tavo didžioji diena būtų graži, džiugi, romantiška dviejų įsimylėjusių širdžių šventė. Taigi norėtume pakviesti visus pakelti šampano taures už Tavo sėkmę, Tavo Didžiąją šventę.
*Visi geria šampaną.
Vestuvių apeigos yra neatsiejamos nuo daugybės įvairių ritualų, kuriuos šiandieną reikės atlikti. Visų pirma kviestume Tave atriekti duonos.
Šiandien, Vardas, Tu paliksi šeimą, kurioje gimei, tam, kad sukurtum savo šeimą, pradėtum naują gyvenimą. Užvėręs savo tėvų namų duris, į savo vaikystės namus Tu sugrįši jau nebe vienas, o kartu su žmona.
Todėl duonos kampo atriekimas ir palikimas saugoti reiškia, kad visada grįžęs pas tėvus, rasi čia sau ir savo šeimai paguodą, užuovėją, poilsį, duonos kąsnį.

*Jaunasis atriekia duonos ir paduoda mamai a r tėvui

Šiandien mes turime padėkoti vardas tėvams už tai, kad išaugino gražų, protingą ir tvirtą vyrą. Rodos taip neseniai margą pasaulį išvydo jūsų sūnus, ......t.t.
...........Palaiminkite sūnų ir palinkėkit jam laimingo kelio.
Pas jaunąją tas pats tik reikia pakeisti žodžius į:" Iš nerūpestingos merginos šiandien Tu tampi savo šeimos šeimininke, žmona, marčia." Ir pirmiausia pjauna duoną, tada geria šampaną, palaimina ir tik pačioje pabaigoje šaltinio vanduo: "Prieš paliekant šiuos namus, kviesčiau visus išgerti tyro šaltinio vandens, kad jis nuplautų kasdienes dulkes nuo mūsų minčių ir širdžių ir kad tyri, apsivalę galėtume šiandien švęsti kartu su jaunaisiais.


labai gražūs žodžiai, gaila kad per vėlai man smile.gif dabar tuos imčiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Esposita @ 2011 08 03, 15:01)
Simoselis -> Tas žaidimukas aprašytas kaip rytinis pabrolių jėgų išbandymas, ant žemės padėtas ale plakatas, jis užklotas kokiu užtiesalu, kad nepersimatytu, tada pabroliai daro atsispaudimus virš jo, o kai visi būna padarę, atidengiamas plakatas, o ten moteris, tarkim tik su apatiniais ar net nuoga, kaip kas jau nori. Tai iš to seka visokie bajeriukai apie pabrolių pajėgumą ir t.t.

Bet man norisi ,kad ryte ir pabroliai ir pamergės būtų "pratestuoti" po naktelės. Tad po kol kas priimtinesnis variantas yra su obuoliais vandenyje -  "Atsiprausimu" (kad ir koks senas šis žaidimukas)  g.gif

Dėl loterijos, tai mano pamąstymai yra tokie, jog faktas, visiems smagu, kad kažką gauna, bet tas smagu, tai tol kol pasiima, t.y kad ir tas prizas " lėkščių servizas" ir gautų tarkim vienkartinių lėkštučių. jokios išliekamos vertės, tik tiek, kad tam kartui šiek tiek juokinga. Tad aš pati labaiu linkstu prie apdovanojimų  g.gif  Ypač kai vestuvės su 50 žmonių  g.gif


aš būtent dėl to apsisprendžiau daryti apdovanojimus. Prizus pirkau tokius, kad svečiai juos panaudotų, o ne šventei pasibaigus išmestų. kažkaip niekniekiams buvo gaila leisti pinigus...
Papildyta:
QUOTE(spolka @ 2011 08 03, 13:31)
Sveikos pagaliau isirinkau suknele, tokia visai kuklia i gelsvuma, nežinau bet vienintelė kuri patiko iš pirmo karto krito į akis, o kai užsidėjau tai ir prilipo, po to dar kelias matavausi bet ne viena nebepatiko, na ir nebuvo iš ko labai rinktis, dabar jau ghalesiu krepsi ruostis puostis,.

Dar nervina kad mano spausdintuvas sustreikavo ir nespausdina geltonos spalvos man sakes  .


nu tai ir būk rami, svarbiausia, kad tau tiko ir patiko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(spolka @ 2011 08 04, 09:05)
Labas rytas, na kaip laikotes svociūtės kokiais darbais užsiėmusios


aš tai jau pakuojuosi viską į dėžes pagal temas (pirmas užsėdimas, antras užsėdimas, antra diena, žaidimai, ir t.t. smile.gif ) liko nupirkti tik maistą išpirkimui ir jaunųjų palydai nakčiai...ai dar namie palikau atspausdintas telegramas, tai va reikia sėst daryt iš naujo... tikiuos paštuke rasiu tekstus g.gif
vakar papuošėm sodybą. tekstus minty vis kartoju smile.gif pradžia visa jau galvojau, bet va antros dienos tai jau neišmoksiu schmoll.gif nebėra kada, nuo šiandien prasideda visokios procedūros, namie sumaištis visi galvas pametę nuo pasiruošimo darbų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ievuze.t @ 2011 08 04, 09:48)
labai gražūs žodžiai, gaila kad per vėlai man smile.gif dabar tuos imčiau smile.gif
Papildyta:
aš būtent dėl to apsisprendžiau daryti apdovanojimus. Prizus pirkau tokius, kad svečiai juos panaudotų, o ne šventei pasibaigus išmestų. kažkaip niekniekiams buvo gaila leisti pinigus...
Papildyta:
nu tai ir būk rami, svarbiausia, kad tau tiko ir patiko smile.gif
Papildyta:
aš tai jau pakuojuosi viską į dėžes pagal temas (pirmas užsėdimas, antras užsėdimas, antra diena, žaidimai, ir t.t. smile.gif ) liko nupirkti tik maistą išpirkimui ir jaunųjų palydai nakčiai...ai dar namie palikau atspausdintas telegramas, tai va reikia sėst daryt iš naujo... tikiuos paštuke rasiu tekstus  g.gif
vakar papuošėm sodybą. tekstus minty vis kartoju  smile.gif  pradžia visa jau galvojau, bet va antros dienos tai jau neišmoksiu  schmoll.gif  nebėra kada, nuo šiandien prasideda visokios procedūros, namie sumaištis visi galvas pametę nuo pasiruošimo darbų  biggrin.gif


ir dar sužinojau, kad ruošiasi karti piršlį, tai dar gaminau testamentą smile.gif liko atspausdinti.
Atsakyti
Labas rytas. Pas mus darbymetis prasideda. Scenarijus sustatytas, dabar jau tikras pasiruošimas. Tačiau daug ką užsakinėsiu, kad pagamintų kiti blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(spolka @ 2011 08 03, 15:31)
Sveikos pagaliau isirinkau suknele, tokia visai kuklia i gelsvuma, nežinau bet vienintelė kuri patiko iš pirmo karto krito į akis, o kai užsidėjau tai ir prilipo, po to dar kelias matavausi bet ne viena nebepatiko, na ir nebuvo iš ko labai rinktis, dabar jau ghalesiu krepsi ruostis puostis,.


Faina tau smile.gif Mane siuveja spaudzia jau medziaga pirktis, bet kad dar neaisku kokios spalvos bus pamergiu sukneles....
Atsakyti
Ar niekas neuzsako to desertinio surio 2 dienai??? pagelbekit prasau..nezinau net kur vaziuoti uzsakineti..
Atsakyti
QUOTE(elvina44 @ 2011 08 04, 16:24)
Ar niekas neuzsako to desertinio surio 2 dienai??? pagelbekit prasau..nezinau net kur vaziuoti uzsakineti..

mes uzsakinejom pacioj pieninej super suejo visiems labai patiko net patys jaunieji pakomentavo kad tai buvo energijos pliupsniai tie zele gabaliukai (nes mes islydint miegoti sex energijos dovanojom)...
Atsakyti
O tai vilniuje uzsakinejote? gal galima kontaktus?
o kiek kg reiktu 50 zmoniu, ir po kiek 1 kg kainuoja?
Atsakyti
Sveikutės, senokai bebuvau pas jus.
Na mano dėžutės jau visos supakuotos, atrodo jau kaip ir viskas padaryta, belieka laukti šeštadienio, nors širdis jau plakasi neblogai.
Atsakyti
svociutes, bukit geros, pagelbekit, pastuke likes tik vienas kontraktas stalo ispirkimui ir docx formatu, man neatidaro, gal kuri imestumet 4u.gif po vestuviu atiduosiu duokle, dabar visa pasiruosime, o mazylei dantys dygsta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elvina44 @ 2011 08 04, 17:13)
O tai vilniuje uzsakinejote? gal galima kontaktus?
o kiek kg reiktu 50 zmoniu, ir po kiek 1 kg kainuoja?

oj nzn mano patys jaunieji sakes pacioj pieninej (cia mazeikiuose) turetu juk buti ir vilniuje kazkokia tai pienine kaina 1 kg 22 lt o kiek reiktu ant 50 zmoniu nzn man atrodo musu buvo apie 2 kg ir tik tik buvo...
Atsakyti
Dekui karamele 21.
O is vilniaus kas pirko desertine varske. Labai prasau, atsilepkite, patarkite, kokios kainos uz 1 kg, kiek reiktu 50 zmoniu kilogramu.
Labai laukiu patarimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti