Įkraunama...
Įkraunama...

Nuolaidos ekologiškų prekių parduotuvėse

QUOTE(geggle @ 2013 02 28, 11:00)
Aha, reikia smile.gif
kodas: LOJALIAUSIEMS40
Bandykit gal pavyks  ax.gif


aciu labai:) Jusu deka isigijau puikiu prekiu su kaledine nuolaida ir dabar thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2013 02 28, 18:52)
aciu labai:) Jusu deka isigijau puikiu prekiu su kaledine nuolaida ir dabar thumbup.gif

Super wink.gif
Atsakyti
šiandien Iki ekologiškas kokosų aliejus su akcija
200g 12lt
Atsakyti
http://beta.lt/visa-...dNaujasDizainas
Atsakyti

sveikos. radau akcija su siuo argano aliejumi. kaip manot, ar tikrai cia ne š, tikrai nerafinuotas ir naturalus? g.gif
http://kartu.lt/akci...turalios-idejos
gal kuri esat pirkusi toki?
Atsakyti
Sveikos,

tos, kurios užsakinėjot iš ekopievos.lt, gal jau gavot siuntinukus? Per kiek laiko ateina? Nes jau praėjo jų deklaruojomos 4 d.d., o vis negaunu ir į e-mail'us neatrašo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Green tea* @ 2013 03 07, 11:33)
Sveikos,

tos, kurios užsakinėjot iš ekopievos.lt, gal jau gavot siuntinukus? Per kiek laiko ateina? Nes jau praėjo jų deklaruojomos 4 d.d., o vis negaunu ir į e-mail'us neatrašo  g.gif


Aš vakar jau netekau kantrybės ir parašiau laišką. Tai pasirodo prekės dar buvo neišsiųstos, nes nematė mano pavedimo, reikėjo kopiją nusiųsti, o statusas prekių buvo išsiųsta. Sakė, kad perdave kurjeriui ir turiu šiandien arba ryt sulaukti, tai laukiu...... smile.gif
Man atrašė , gal bandykite skambinti, jei į laiškus neatsako:4u:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jonike: 07 kovo 2013 - 10:40
QUOTE(jonike @ 2013 03 07, 12:39)
Aš vakar jau netekau kantrybės ir parašiau laišką. Tai pasirodo prekės dar buvo neišsiųstos, nes nematė mano pavedimo, reikėjo kopiją nusiųsti, o statusas prekių buvo išsiųsta. Sakė, kad perdave kurjeriui ir turiu šiandien arba ryt sulaukti, tai laukiu......  smile.gif
Man atrašė , gal bandykite skambinti, jei į laiškus neatsako:4u:


Tai va, kad aš nesu ten prisiregistravusi ir pirkau kaip vienkartinė pirkėja. Tai nematau kur galėčiau sekti prekių statusą.. Gal ir mano pavedimo nemato doh.gif
Rašiau porą laiškų, jokio atsako. Nelabai kaip schmoll.gif Mėginsiu skambinti, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Green tea* @ 2013 03 07, 11:54)
Tai va, kad aš nesu ten prisiregistravusi ir pirkau kaip vienkartinė pirkėja. Tai nematau kur galėčiau sekti prekių statusą.. Gal ir mano pavedimo nemato  doh.gif
Rašiau porą laiškų, jokio atsako. Nelabai kaip  schmoll.gif Mėginsiu skambinti, ačiū  4u.gif


Parašykite kaip Jums sekėsi sukontaktuoti smile.gif
Mano statusas pasikeitęs į įvykdytas, nors siuntinio negavau, bet tikiuosi sulauksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2013 03 07, 15:04)
Parašykite kaip Jums sekėsi sukontaktuoti  smile.gif
Mano statusas pasikeitęs į įvykdytas, nors siuntinio negavau, bet tikiuosi sulauksiu  smile.gif


Bandžiau skambinti kelis kartus - nekėlė ragelio. Tada dar kartą parašiau e-mail'ą, šįkart 2 adresais (info ir pardavimai), tai iškart atrašė, kad mano prekės išsiųstos. Belieka tikėtis greitai sulaukti. Linkiu ir Jums sulaukti kuo greičiau smile.gif

Aš, matyt, išlepinta kitų eko parduotuvių bendravimo politika, tai man šįkart nepatiko rašinėt 3 kartus apie tą patį unsure.gif Man pačių prekių nesunku palaukt ilgiau, jei nespėja jie ar ką, bet galėtų brūkštelt nors kokį atsakymą per savaitę laiko.

Matyt, kad šįkart taip aplinkybės nedėkingai susidėliojo, juk normali parduotuvė ten smile.gif
Atsakyti
o as gavau siuntinuka tikrai greitai, jau antra diena buvo pas mane, su blizgiu dovanu, bet be vienos kaukes. Parasiau jiems, atsake ta pacia diena, dabar laukiu tos vargses kaukes atvykstancios.
Atsakyti
Gavau šiandien siuntinuką iš ekopievos.lt thumbup.gif
Atsakyti