Įkraunama...
Įkraunama...

Nuolaidos ekologiškų prekių parduotuvėse

Gavau laiskuti is ekopievos ir jau spejau pasinaudoti puikia nuolaida thumbup.gif Cituoju:
Skelbiame Kalėdines nuolaidas, skirtas mūsų lojaliausiems klientams. Šiemet tai yra net 45% nuolaida visoms mūsų prekėms. Ši nuolaida galios iki kitos savaitės, o vėliau mažės ir bus prieinama visiems pirkėjams. Norėdami pasinaudoti šia akcija, nuolaidų kodų laukelyje tiesiog įrašykite - KALEDOS45
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2012 11 23, 13:48)
Gavau laiskuti is ekopievos ir jau spejau pasinaudoti puikia nuolaida thumbup.gif  Cituoju:
Skelbiame Kalėdines nuolaidas, skirtas mūsų lojaliausiems klientams. Šiemet tai yra net 45% nuolaida visoms mūsų prekėms. Ši nuolaida galios iki kitos savaitės, o vėliau mažės ir bus prieinama visiems pirkėjams. Norėdami pasinaudoti šia akcija, nuolaidų kodų laukelyje tiesiog įrašykite - KALEDOS45



Bet čia greičiausiai lojaliems klientams, kurie nuolat perka ir yra surinkę tam tikrą sumą taškų? g.gif
Nesu niekad pirkus.. neišbandytos priemonės..
Gal galit pasakyti, pvz kokias priemones naudojate?
Atsakyti
QUOTE(gerapanycka @ 2012 11 23, 23:31)
Bet čia greičiausiai lojaliems klientams, kurie nuolat perka ir yra surinkę tam tikrą sumą taškų?  g.gif
Nesu niekad pirkus.. neišbandytos priemonės..
Gal galit pasakyti, pvz kokias priemones naudojate?

as irgi niekad nepirkau is cia bet gavau toki pat nuolaidos koda, nes esu uzsiregistravus naujienlaiskiui mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal žinot kur galima būtų nupirkti ekologiškos kosmetikos dovanų rinkinukus šventiniame įpakavime Kalėdoms?
Atsakyti
QUOTE(wertyle @ 2012 12 04, 21:25)
Gal žinot kur galima būtų nupirkti ekologiškos kosmetikos dovanų rinkinukus  šventiniame įpakavime Kalėdoms?

Na gal cia paziurekite iherb.com/Gift-Bags-Travel-Kits, bet cia ne LT ir jau ko gero iki Kaledu atsisiusti nesuspetumete g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kur užmatėt kūno sviestui kokią nuolaidą?! wink.gif
Atsakyti
Parduotuvėje assorti.lt, perkant 2 ir daugiau įpakavimų sauskelnių Bambo Duo, nuolaida 31 proc.
Atsakyti
Aliejų ir natūralios kosmetikos gamybos priemonių parduotuvėlėje:
Didysis metų pabaigos išpardavimas: visos prekės iki gruodžio 31d. net su 30% nuolaida!
Atsakyti
25% nuolaida rankų kremams Holos parduotuvėse http://www.tik-ekologiski.lt/
Atsakyti
Neretai perku is ekopievos.lt. Siandien gavau laiska, kad lojaliausiems klientams taiko 40% akcija visoms prekems iki 7dienio. Planuoju 5dieni is ten uzsisakyti. jeigu kaunietes noretu is ten ko nors gali man rasyti iki 5dienio 12val i az prijungsiu prie savo uzsakymo smile.gif o jeigu kuri labai norite, bet esate ne is kauno galite taip pat rasyti, persiusiu pastu, taip pat turiu galimybe perduoti i Vilniu.
Prekiu kainos su sia nuolaida yra labai geros, niekur pigiau tikrai nera, nei Lt nei uzsienyje, zinau, nes tikrinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2013 02 27, 14:31)
Neretai perku is ekopievos.lt. Siandien gavau laiska, kad lojaliausiems klientams taiko 40% akcija visoms prekems iki 7dienio. Planuoju 5dieni is ten uzsisakyti. jeigu kaunietes noretu is ten ko nors gali man rasyti iki 5dienio 12val i az prijungsiu prie savo uzsakymo smile.gif o jeigu kuri labai norite, bet esate ne is kauno galite taip pat rasyti, persiusiu pastu, taip pat turiu galimybe perduoti i Vilniu.
Prekiu kainos su sia nuolaida yra labai geros, niekur pigiau tikrai nera, nei Lt nei uzsienyje, zinau, nes tikrinau smile.gif



o cia reikia kokio nors kodo? esu pirkusi pas juos viena karta uz 130 lt, negavau jokio laisko.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2013 02 27, 21:19)
o cia reikia kokio nors kodo? esu pirkusi pas juos viena karta uz 130 lt, negavau jokio laisko.. rolleyes.gif

Aha, reikia smile.gif
kodas: LOJALIAUSIEMS40
Bandykit gal pavyks ax.gif
Atsakyti