Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių elgsena

Tai va situacija tokia-kašaras labai pamėgo nagus kasytis į tapetus,o dabar tai dar ir lupa nuo sienos juos doh.gif Nesu kokia pamišus dėl tvarkos,tai kai vazoną išverčia ar indelį kokį medžiodama sudaužo per daug nesielvartauju,bet tapetų gaila,visgi ateina žmonės į svečius,o išdraskyti tapetai unsure.gif
Esmė,kad katė žino,jog negalima, kai pamato ką nors ateinant lekia iš nusikaltimo vietos. Vieną sykį trinktelėjau per nagus,bet nepadėjo, kačiukė pabėgo,o kai nuėjau, vėl krapštyt pradėjo. mega_shok.gif
Tai kaipgi reikia elgtis,kad suprastų,jog negalima? beje,jai 9 mėnesiai.
Atsakyti
QUOTE(Selija @ 2007 08 10, 23:34)
Tai va situacija tokia-kašaras labai pamėgo nagus kasytis į tapetus,o dabar tai dar ir lupa nuo sienos juos doh.gif Nesu kokia pamišus dėl tvarkos,tai kai vazoną išverčia ar indelį kokį medžiodama sudaužo per daug nesielvartauju,bet tapetų  gaila,visgi ateina žmonės į svečius,o išdraskyti tapetai unsure.gif
Esmė,kad katė žino,jog negalima, kai pamato ką nors ateinant lekia iš nusikaltimo vietos. Vieną sykį  trinktelėjau per nagus,bet nepadėjo, kačiukė pabėgo,o kai nuėjau, vėl krapštyt pradėjo. mega_shok.gif
Tai kaipgi reikia elgtis,kad suprastų,jog negalima? beje,jai 9 mėnesiai.


kai mes pamatėm, kad mūsiškis katinas nagus porą kartų pabandė galąsti į tapetus iš karto nupirkom tą stovą specialiai tam skirtą, porą kartų parodžiau, kam jis skirtas ir dabar tik į jį galandasi smile.gif niu dar kartais, kai ateina užsimiegojęs tai man į kelnes ant dviejų kojų atsistojęs bando pasigaląsti lotuliukas.gif bet nelabai gaunasi jam biggrin.gif

o kad suprastų, kas galima, o kas ne mums labai padeda viena auklėjimo priemonė - tai vandens pukštukas rolleyes.gif dabar tik užtenka jį papurtyt (niu kad vandens garsą katinas išgirstų) ir iškart nustoja daryt, ką daro rolleyes.gif
Atsakyti
Vandens purkštukas geras dalykas smile.gif
O šiaip, tikrai nupirkit drąskyklę ir pradėkit kirpti nagus. Neniežės tada smile.gif
Beje, kai katė jauna lengviau pripras. Prie drąskyklės pratinkit po biški, paimkit katės letenėles ir pabrūzinkit per drąskyklę. Turėtų susiprasti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gustė R.: 12 rugpjūčio 2007 - 15:27
Na kai mano katinas mego tampyti uzuolaidas, as vos pamacius mesdavau i ji slepete, ta pati dariau ir kai draskydavo baldus.. ir nesvarbu kad tai darydavau net neziuredama, svarbu i ta puse.. kogero is 20 kartu kal koki viena salia jo nukrito.. svarbu efektas smile.gif ir galandosi mano katinas nagus i sena kilima.. kai pamaciau kad ten galandasi paglosciau smile.gif
Atsakyti
as irgi nezinau, kaip susitvarkyti su katinu. dar tokio pasiutusio neregejau. sakau gal yra raminamuju katinams. zodziu kazko as jam nepatinku (nors vyras sako is meiles jis taip elgiasi)... verysad.gif as katina ir seriu, ir zaidziu, ir smeliuka keiciu, ir niekada nebuvau skriaudusi kaip nors, nu nepatinku kazko ir viskas. praeiti pro sali negaliu, nes jis tuoj kanda i kojas ir ne bet kaip, o iki kraujo. pradzioj atrodo zaidzia, paskui nei is sio, nei is to taip pradeda draskyti rankas, kad vaikstau paskui kruvinom rankom. jei bandau duoti per nagus, puola priesais, kanda ir kazkaip keistai pro nori ora isleidzia, sakom kaip bulius... jei pvz. sedziu lovoj ir skaitau, jis ateina, atsitupia prie lovos ir ziuri i mane. ir pabandyk jo nepakalbint, tada puola ir kanda i akis...taip taip, butent i aki, i antaki ir panasiai i tokia vieta. sakau vistiek kada nors iskabins aki, nors kol kas atsiperku tik ikandimais. vyro bijo ir prie jo nelenda. o as jam tarsi koks zaislas, kuri reikia padraskyti. verysad.gif nezinau kaip ji apramint. gal kas turi patarimu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristij: 13 rugpjūčio 2007 - 08:18
QUOTE(kristij @ 2007 08 13, 09:17)
tada puola ir kanda i akis...taip taip, butent i aki, i antaki ir panasiai i tokia vieta. sakau vistiek kada nors iskabins aki, nors kol kas atsiperku tik ikandimais. vyro bijo ir prie jo nelenda. o as jam tarsi koks zaislas, kuri reikia padraskyti.  verysad.gif  nezinau kaip ji apramint. gal kas turi patarimu?

oj ziurek atsargaiai nes TOKIU situaciju prisikausiau kaip buna su tokais padarais ir aplamai kaip krenta zirklutes ir netyci pataiko i aki ir t. atroo tik nedaug kliue aki...bet paisrodo OJJJJJ kokiu bedu gali buti, na prsiklausiau kiap mokiasui medicinos kolegijoje per akiu ligu paskitas, tai taip prigazdino destytoja, kad BAISU kas gali atsitikti per toki nekalta ibrezima.... na zodziu... doh.gif...as kaip mano mazajai idreske sale akytes jau buvau katina bemetamnti is to pykcio per balkona(zinoma kaciu myletojams ir t.t pasirodysiu baisus zmogus, padaras ar dar kazkas),bet pagalvokit pries smerkent mane apie tokia pacia situacija bet tai butu jus metuku neturintis stebuklelis....na zodziu... doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RobertosMama: 14 rugpjūčio 2007 - 19:56
QUOTE(kristij @ 2007 08 13, 09:17)
as irgi nezinau, kaip susitvarkyti su katinu. dar tokio pasiutusio neregejau. sakau gal yra raminamuju katinams. zodziu kazko as jam nepatinku (nors vyras sako is meiles jis taip elgiasi)... verysad.gif as katina ir seriu, ir zaidziu, ir smeliuka keiciu, ir niekada nebuvau skriaudusi kaip nors, nu nepatinku kazko ir viskas. praeiti pro sali negaliu, nes jis tuoj kanda i kojas ir ne bet kaip, o iki kraujo. pradzioj atrodo zaidzia, paskui nei is sio, nei is to taip pradeda draskyti rankas, kad vaikstau paskui kruvinom rankom. jei bandau duoti per nagus, puola priesais, kanda ir kazkaip keistai pro nori ora isleidzia, sakom kaip bulius... jei pvz. sedziu lovoj ir skaitau, jis ateina, atsitupia prie lovos ir ziuri i mane. ir pabandyk jo nepakalbint, tada puola ir kanda i akis...taip taip, butent i aki, i antaki ir panasiai i tokia vieta. sakau vistiek kada nors iskabins aki, nors kol kas atsiperku tik ikandimais. vyro bijo ir prie jo nelenda. o as jam tarsi koks zaislas, kuri reikia padraskyti.  verysad.gif  nezinau kaip ji apramint. gal kas turi patarimu?


Oi gaila Kristij, kad taip kačiukas elgiasi, bet gal pradėk labai rimtai tuo užsiimti,pvz visada kai jis kanda ar dreskia atsakyk jam taip,kad jam būtų nemalonu: papuršk vandeniu , kai kanda paimk už pakarpos papurtyk ir numesk. Šiaip tai gali būt, jog jis neišsidūksta pakankamai,tai gal daugiau pažaisk su juo, pabėgiok,tegu žaisliuką patampo.
Dar labai priklauso nuo amžiaus, jei katinas jau vyresnis 2+ metų,tai gal jis taip su anais šeimininkais žaidė, tada jau sunkiau bus jį perauklėt,bet jei iki 2 metų tai dar,manau,tikrai susidraugausit smile.gif Sėkmės
mano ir katinukė buvo rami o vasarą,kai grįžtu namo po ilgo laiko kažko pradeda kramsnotis ir draskytis,tai pamaniau,kad čia gal dėl to,kad nelabai kas su ja pažaidžia,kai manęs nėra,tai dėl to ir siunta truputį,tikiuos rudenį viskas susitvarkys smile.gif
Atsakyti
Maniškiai irgi tapetus buvo pamėgę, bet liūdniausia, kad veiksmingą priemonę atradau per vėlai...Jei išeidavo pagauti nusikaltimo vietoje, garsiai surikdavau, ir kaipmat baigdavosi tapetų draskymas. Kikoj yra purškiklis paviršiam. Vis veiksmingas atrodo parą, išbandžaiu ir ant tapetų, padėjo cool.gif
Atsakyti
O mano katė niekaip nepriprato prie tos draskyklės verysad.gif . Tapetų šiaip nedrasko, tik kai įsibėgėjusi užlekia siena iki lubų, o nagus galanda į staktą (visą šipuliais jau paleido doh.gif ).
Bet mes turim kitą problemą. Gal temos savininkė neužpyks dėl įlindimo į ne savo temą rolleyes.gif . Mūsų katytė karts nuo karto naktį įsitaiso pridergti (prisisioti) ant laukinių durų doh.gif . Ką tik neiš bandžiau, niekas nepadeda. Buvo kurį laiką liovusis, o dabar jau kuris laikas vėl dergia. Šiaip ji pas mus kambarinė, į lauką neleidžiam (nes tada apskritai buvo doh.gif doh.gif doh.gif ), jei nebent netyčia į laiptinę pro duris pabėga. Bet būna tuojau pat sugrąžinama. Bandėm tą purškalą anksčiau naudot, bet ne ką tepadėjo unsure.gif . Dabar slenkstį nušveitėm kiek tik įmanoma ir perdažėm su dažais, atrodo dažų kvapas turėtų atbaidyt. Deja deja, šiandien rytą vėl tas pats. Ji taip pat žino, kad daro blogai, nes kai pamatau, kad ruošiasi kažką negero ten daryt ir subaru, lekia kiek kojos neša į savo dėžutę blink.gif . Gal kam nors buvo kas nors panašaus ir galėsit ką nors patart g.gif . Ačiū.
Atsakyti
Na girdejau, kad kates nemegsta citrinu, pabandyk papjaustyti ir padeti i ta vieta, nezinau ar pades, pati dejau citrinas i palmes vazona, tai ten manoji nelipa. Dar kriksto mama man patare acto tirpalu tas vietas nuvalyti bet nezinau, nebandziau.
Mano kate draske kilima visur kur imanoma ir i odinius baldus isisuko, tai nuo siol gyvena virtuveje, bet kai esam namie duodam jai laisve pabegiot po namus.
Atsakyti
QUOTE(Juraciuks @ 2006 03 08, 17:02)
Mano katei buvo tas pats. Kurį laiką kakojo pasirinktose vietose. Irgi ko tik nedariau. blink.gif  Tik žinau, kad jokiu būdu negalima mušti. Vienas protingas žmogus iš šio forumo parekomendavo išvalius pridergtą vietą, ją patrinti actu, o po to papurkšti priemone GET OFF, bet man nereikėjo ir tos get off, užteko acto. Matai katytė turbūt užuodžia savo buvusius "darbelius", o tą kvapą panaikinti vandenuko neužtenka.


Sveikos mamos, man dabar ta pati bėda. Kakoja kur papuola mano katytė. Šiaip ji rami, bet tuo momentu, kai jau užsimano, tai pradeda baisiausiai šėlioti.

Juraciuks, o tavo katei savaime praėjo tas kakojimo laikotarpis? Bo aš jau nebežinau ką daryti. Beveik jau visur actu išvalyta.
Šiaip mano katei 1,5 metų ir iki šiol dėl to reikalo bėdų jokių nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Indrajaa @ 2007 08 23, 19:01)
Sveikos mamos, man dabar ta pati bėda. Kakoja kur papuola mano katytė. Šiaip ji rami, bet tuo momentu, kai jau užsimano, tai pradeda baisiausiai šėlioti.

Juraciuks, o tavo katei savaime praėjo tas kakojimo laikotarpis? Bo aš jau nebežinau ką daryti. Beveik jau visur actu išvalyta.
Šiaip mano katei 1,5 metų ir iki šiol dėl to reikalo bėdų jokių nebuvo.


Gal kazkas namie pasikeite, kad pradejo taip daryti?
Gal ka rasi cia
Atsakyti