Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių elgsena

Nesenai perskaičiau, kad nuo katino spalvos priklauso jo charakteris. Pvz: pilkas katinas visada būna super švelnus, mielas ir panašiai. Ryžieji- karo mašinos. Rainiukai- truputį laukinukai. Seniau turėjau šviesiai geltoną katiną. Oi, visi nuo jo kentėjo. Boibokas kaip reta buvo. Šiuo metu auginu pilką. Neturiu jam nei vieno priekaišto. Švelnus kaip šokoledas biggrin.gif
Atsakyti
aš tai turiu pusiau laukinį katinuką, tai jis šnypščia kartais ir ant manęs, kai susipykstam, bet suėst neketina lotuliukas.gif taip pat kai kurių žmonių nemėgsta ir ypač vaikų, bet ant jų nešnypščia, o slepiasi kur nors giliai giliai smile.gif
Atsakyti
sveikus kaciu myletojos ir ne tik, truriu dideli rupesti namuose .parasu pagelebti man ir gal iseisk zkaip ispresti mano tokia gal didelia problelma-mano katinas neveislins, paparastas leituviskas misrunas biggrin.gif jau kuri laika kaku daro salia savo dezes, sisioja dezeje okakoja sala jos, nors mes smeli keiciame po kiekvieno jo pasiusoijimo pakeiciame visa dezes smele neekonominame jo, na o kakoja kampe as visa valau valau ten pruskiu visokaiis purskalais ir vistiek jis pakkakoja tada kitame kampe. bet karatsi papkakoja ir dezeje tai net ir nezinau kame cia reikals yra. skau gal gali buti cia is pavydo nes namuose turim maza vaika na durai jau metukai bet vistiek jau jam demesio nera tiek kiek buvo pries jai atsirandant musu namuose doh.gif . na tail ukiu kokiu protingu patarimu aciu didelis didelis isanksto
Atsakyti
QUOTE(RobertosMama @ 2007 07 29, 12:18)
sveikus kaciu myletojos ir ne tik,


Nebandėte kraiko pakeist į kitą? Kokį kraiką naudojate?
Beje, o su kuo valote po pakakojimo ne į WC? Ar baudžiate, kai pagaunate nusikaltimo vietoje? Kaip tai darote? Ir dar - su kuo tai susiję gali būti? Nuo kada taip pradėjo elgtis, kada taip daro (nuolat?) ir t.t.?
Atsakyti
QUOTE(Gimusi_vasarą @ 2007 07 22, 14:25)
Nesenai perskaičiau, kad nuo katino spalvos priklauso jo charakteris. Pvz: pilkas katinas visada būna super švelnus, mielas ir panašiai. Ryžieji- karo mašinos. Rainiukai- truputį laukinukai. Seniau turėjau šviesiai geltoną katiną. Oi, visi nuo jo kentėjo. Boibokas kaip reta buvo. Šiuo metu auginu pilką. Neturiu jam nei vieno priekaišto. Švelnus kaip šokoledas biggrin.gif


drisciau papriestarauti - kazkada laikem turku angoros katina pilkos spalvos - na jau piktumelis neispasakytas tongue.gif labai kerstaudavo - begdavo is paskos, kad tik galetu i koja ikasti arba idreksti, jei jam kas nepatikdavo doh.gif
Atsakyti
aš tai irgi nesutinku wink.gif mes turim Siamo katiną, tai jis toks neapsakomai meilus ir draugiškas, kad nemaniau išvis kad gali tokių katinų būt.... bučiuojasi, murkia, net apsikabint moka.... visi stebisi, kas tik pamato, nes kažkodėl Siamo katinas visiems asocijuojasi su pykčiu ir bjauriu charakteriu g.gif jis vardu Lemūras, dėl panašumo į tuos beždžioniukus, bet dabar tai galvoju gal jis toks meilus pasidarė dėl to vardo prancūziško varianto.... biggrin.gif tik kai su kitais katinais susitinka arba netyčia kas numina kojytę, tai taip juokingai išsižioja plačiai ir šnypščia grynai kaip kobra blink.gif lotuliukas.gif
apie tas spalvas - įdomu, o kokie juodi katinai? prieš tai turėjom juodą, tai jis irgi labai mielas buvo....
Atsakyti
sveikos, turim bėdelę.
tos bėdelės vardas Lyja, jai 3mėn. lotuliukas.gif
nu kapsto svolačius gėlės man doh.gif !turi savo WC su smėliuku, ale vat noris kasiotis.kaip atpratinti?
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2007 07 30, 13:43)
aš tai irgi nesutinku  wink.gif mes turim Siamo katiną, tai jis toks neapsakomai meilus ir draugiškas, kad nemaniau išvis kad gali tokių katinų būt.... bučiuojasi, murkia, net apsikabint moka.... visi stebisi, kas tik pamato, nes kažkodėl Siamo katinas visiems asocijuojasi su pykčiu ir bjauriu charakteriu  g.gif  jis vardu Lemūras, dėl panašumo į tuos beždžioniukus, bet dabar tai galvoju gal jis toks meilus pasidarė dėl to vardo prancūziško varianto....  biggrin.gif  tik kai su kitais katinais susitinka arba netyčia kas numina kojytę, tai taip juokingai išsižioja plačiai ir šnypščia grynai kaip kobra blink.gif  lotuliukas.gif 
apie tas spalvas - įdomu, o kokie juodi katinai? prieš tai turėjom juodą, tai jis irgi labai mielas buvo....



Aš esu girdėjusi, kad Siamo katinai labai kerštingi smile.gif Nu bet man tai labai jau gražios šios veislės katytės ir katinai wub.gif
O šiaip aš manau, kad gyvūno charakteris daug priklauso nuo auklėjimo ir kaip šeimininkas su juo elgiasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2007 07 30, 13:27)
sveikos, turim bėdelę.
tos bėdelės vardas Lyja, jai 3mėn. lotuliukas.gif
nu kapsto svolačius gėlės man doh.gif !turi savo WC su smėliuku, ale vat noris kasiotis.kaip atpratinti?


Kazkur jau buvo rasyta sia tema.
Siulau staika. Palange pavalai su actu.Geliu vazonus apdelioji is citrinos,apelsino ar madarino zieveliu susuktais ratukais:) Kates nemegsta citrusiniu kvapo.Dar yra pirkti purskalai,kuriu kvapo kates nemegsta ir ten neina.Galima jais apipurksti palange,vazona.
Gal verta pabandyti pakeisti kraika dezuteje? Gal jai tas,kuri naudojate,nepatinka.
Atsakyti
QUOTE(Undzinka @ 2007 07 30, 17:18)
Kazkur jau buvo rasyta sia tema.
Siulau staika. Palange pavalai su actu.Geliu vazonus apdelioji is citrinos,apelsino ar madarino zieveliu susuktais ratukais:) Kates nemegsta citrusiniu kvapo.Dar yra pirkti purskalai,kuriu kvapo kates nemegsta ir ten neina.Galima jais apipurksti palange,vazona.
Gal verta pabandyti pakeisti kraika dezuteje? Gal jai tas,kuri naudojate,nepatinka.

super idėja su citrusiniais, ačiū, pabandysiu.
kraikas jai patinka, puikiai ten atlieka savo reikalus.
dar nepaminėjau, kad turim ir vyresnį katuką namie (4m. Majus "sutvarkytas"), bet tas niekada taip nedarydavo, tiesa iš jaunystės laikų buvo man lovelin pridaręs balkone, ale čia baika, sakyčiau, šita šachtininkė labai jau pasikalus kasiotoja hihihi.gif

dabar išvažiuojam 10čiai dienų, katinai bus izoliuoti nuo gėlių (draugė pašerti aties), gal pamirš mažoji kasybas?
Atsakyti
keiteme kraikus kuo ivairiausius, bet pavadinimu neatsimenu buvoir paprasti maximos ir brangus kvapa sugerentys ir lietuviski-ekologiski ir tos pjuvenos na zodziu isbandeme viska nuo..iki ir deze nauja pakeiteme.purskiau su tais scpe purskalais kur ale kvapa naikina ir schmoll.gif visiskai nepadejo, paskui valiau opaprastais valikliais kur Wc ir vonia plaunu nu niekas nepadejo.
baudziau taip kad viena karta ikisaus snukuti i jo kakalus, paskui duodavau per uzpakali nu ir nieko nepadejo, o susije tai su tuo kad pas mus seimoje atsirado mazas lelius ir visa demesys nuo katino perejo musu lelytei..
tai va neapsikentusi jo nuolatinio kakojimo kur papuoel su laaaaabai skaudancia sirdimi atidaviau i gyvunu glbos namus NUARAS Alytuje verysad.gif
as dar nekalbu apie sudraskytas visas uzuolaidas kainavusias asmeniskai man tikrai nemazai, sukramtytas visas zaliuzes... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(gravel @ 2007 07 29, 13:35)
Nebandėte kraiko pakeist į kitą? Kokį kraiką naudojate?
Beje, o su kuo valote po pakakojimo ne į WC? Ar baudžiate, kai pagaunate nusikaltimo vietoje? Kaip tai darote? Ir dar - su kuo tai susiję gali būti? Nuo kada taip pradėjo elgtis, kada taip daro (nuolat?) ir t.t.?

doh.gif mano atsakymas virsuje
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2007 07 30, 14:27)
sveikos, turim bėdelę.
tos bėdelės vardas Lyja, jai 3mėn. lotuliukas.gif
nu kapsto svolačius gėlės man doh.gif !turi savo WC su smėliuku, ale vat noris kasiotis.kaip atpratinti?

Manau tai nuo katės WC ir nuo kraiko, žemių kasiojimas nepriklauso.. Mano katytei irgi buvo užėjusi manija kapstyt žemes tai vandeniu apipurškiu su purkštuku ir labai nepatenkinta nubėga... Citrinos irgi labai padėjo... Bet kai atvažiavo mano puseserė ir pasiliko ji pas mane savaitei, tai katė erzindama mano puseserę žemes iš vazono kapstydavo jai matant... ji taip elgdavosi tada kai manęs nebūdavvo, o likdavo su pusesere. g.gif o liovėsi erzinti kai ji išvažiavo. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jenny_swc: 05 rugpjūčio 2007 - 21:03