Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių elgsena

QUOTE(Shalnaja @ 2007 01 03, 14:20)
Manau,kad tai priklauso daugiau nuo pacio katino nei nuo jo veisles blush2.gif Na veisle gal irgi nemaza role groja,bet tikrai ne pagrindine.Cia tik mano nuomone tongue.gif


Na nezinau smile.gif Pas mane 7 suaugusios kates. 6 is ju tos pacios veisles.
Visos elgiasi ITIN panasiai. Zinoma kiekviena (-as) turi savo asmenines savybes ir kiekviena(-as) TRUPUTI skirtinga, bet tuos niuansus as matau. Siaip zmones ateje i svecius laaabai nustemba kad kates gali elgtis kaip sunys (geraja prasme)- atbega pasaukus, klauso kai kuriu komandu (pvz "nepristok prie zmogaus" lotuliukas.gif "eik i vieta" ir tt)


O siaip as NESUTINKU, kad gerai yra kai kates snypscia... Merginos na jus pagalvokit o jei katytei staiga "nepatiks"(kaip nepatinka kokie nors sveciai ar giminaiciai) jusu gimes kudikis? Ar nebus poto kaip cia:"katinas apdraske kudiki" g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalnaja @ 2007 01 02, 22:01)
Nezinau,kiek cia tiesos,bet sako,kad kates jaucia kur geras zmogus blush2.gif Kaip ir mazas vaikas jai jam nepatiks ne uz ka neis pas ta zmogu  schmoll.gif Tas pats ir su kaciukais jai jam nepatiko jus drauge matyt kazkuo jam neitiko g.gif

yra tiesos mirksiukas.gif
Papildyta:
kadangi laikom pas tevus persiuke, tai ji snypscia ir urzgia, kai ja sukuoju ir kudlas susivelusias karpau (bet cia tik po morciaus, nes tada besitrindama i grindis truputeli susivelia kailiukas) biggrin.gif
Atsakyti
na kates snypstimas gal ir negerai jei ji snypscia ant zmoniu pykdama unsure.gif , bet jei snypscia zaizdama rolleyes.gif tai nemanau, kad labai blogai, juk zaidimas yra zaidimas tongue.gif o kai snypscia kitokiais atvejais tai gal verta ir susirupinti auklejimu g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
na man atrodo kates (mot. g.) labai daznai taip daro, del menkiausiu dalyku smile.gif siaip pati auginu katina ir jis tikrai nesnypscia be reikalo smile.gif niu kaip tikras "vyras" smile.gif o dukterecia turi katyte, tai jei tik kas, menkiausias isgastis - snypscia, riecias, kailiuka statosi smile.gif Tikra "moteris" biggrin.gif
Atsakyti
Nereali, negąsdink be reikalo. Mano katė irgi šnypščia ant tam tikrų žmonių (buvo vienas atvejis, kai žmogų puolė, bet tas žmogus nebuvo patikimas rolleyes.gif ), bet ne ant šeimos narių. O santykis su mažais vaikais: kol buvo kūdikis, buvo rami ir toleravo, bet kai tas kūdikis paaugo ir pradėjo ją tąsyti labai dažnai, kentė kažkiek laiko, bet vėliau pradėjo šnypšti ir jeigu vis tiek lenda, tada jau ir dreskia. Taigi reikia paaiškinti vaikams, kad gyvulėlių tąsyti ir erzinti negalima rolleyes.gif
Atsakyti
Katė kažkokiais būdais juk turi parodyti, kad pyksta. Tai jau geriau šnypštimu negu puolimu į blauzdas iš pasalų ir iki kraujų
Atsakyti
Mano katytė irgi šnypščia kai bijo. Jau kelis kart buvau pamanius kad šnypščia ant manęs, bet paskui paaiškėdavo kad šnypšdavo ant rūbų arba batų (bijo naujų). Kad ir užvakar, apsimoviau kelnes, vaikštau po namus - žiūriu katė ratais aplink, visa pasišiaušus, šnypštė ir rėkė taip, kad net apsisiusiojo. Aš tai blink.gif blink.gif blink.gif nesupratus. Prie katės prieit negaliu, nes priėjus ji iškart šiaušėsi ir bėgo. Nusprendžiau kad dėmėsio nekreipsiu ir eisiu tvarkytis, persirengiau ir tas kelnes numečiau ant lovos - tai mane išsyk prisileido, nebešnypštė man priėjus, o aplink tas kelnes tai dar ilgai ratais vaikščiojo susišiaušus visa, kol išdrįso su koja kepštelt, paskui kad puolė taršyt. Analogiška situacija buvo ir su neklota lova, ir su naujutėle patalyne - bijojo.
Atsakyti
lotuliukas.gif pas mane namie tai viena siena yra veidrodine, tai j pirma karta galvojau sprogs is pasiputimo ir snypstimo doh.gif ir dabar kiekviena karta pro ten eidama pasisiausia tongue.gif
Atsakyti
Vakar mane katė apšnypštė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Bet pati buvau kalta. Vežėm pas veterinarą, o ten kitas katinas labai storu balsu kniaukė. Grįžom namo ir aš kažkaip, nežinau, kaip tas katinas sukniaukiau, tai katė mūsų kaip kobra atvarė šnypšdama, pribėgo - žiūri, kad čia aš stoviu ir pasimetė. Nebešnypštė, o ėjo to katino storabalsio ieškot po vonia. O jau taip juokingai atrodė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų paaiškinti, kodėl katė šnypščia tik ant tam tikrų žmonių? g.gif Pvz., mano tėvų ji negali pernešt, neleidžia prisiliest, nervuojasi, šnypščia ir bėga tolyn, nors mano mama taip myli kates... unsure.gif O kažkodėl kitiems atsitiktiniams užėjusiems į svečius žmonėms katė būna meili, glaustosi. Nesuprantu, kodėl taip yra... Neimčiau į galvą, ale kad su problema susiduriame - neturime kam katės palikt pasaugot, kai kur nors išvažiuojam. doh.gif Anksčiau tėvai saugojo, o dabar sako, va, kokia nemeili ir pikta išaugo, kaip mes ją žiūrėsim, jei net neprisileidžia... Ką daryt???
Atsakyti
sveikos 4u.gif ,
nežinau ar čia "pataikiau" parašyt, bet gal galit kas nors paaiškinti, ką reiškia toks katės elgesys? 4u.gif
Mūsų katė neveisline, laukinukė. Prieš kokius tris metus priglaudėm. Šiaip ji baikšti, bėga slėptis atėjus kam nors į svečius. Kiek pabuvus po lova, išlenda ir po truputį apsiuostinėja. Kai kurių žmonių nebijo, pati lenda prei jų, o nuo kitų bėga slėptis...

viskas būtu gerai, bet išgąsdino jos tokie poelgiai:
1. kartą buvo atėjus draugė su savo beveik trimečiu vaiku. iš pradžių pasislėpė, o po to po truputį pradėjo eit žiūrėt kas darosi. Vaikas kiek išdykęs buvo, šokinėjo ant lovų ir t.t., o kai jį pakibinau, tai išvis pasiuto... tuo metu katė sėlino link jo, jokių įtarimų tas sėlinimas nekėlė, nes buvo susisukus į kamuoliuką.... tik staiga užšokus ant sofos, įsitaisius netoliese sėdėjusios draugės pardėjo urgzti... iš tikrųjų išsigandau, nes atrodė kad tuoj tuoj puls ant vaiko.....
2. visai nesenai svečiavosi vyro dukterėčia, na ji šiaip aktyvus vaikas (12m). šiaip katė jos vengė, nesileisdavo glostoma ir išvis, net pro kambarį, kuriame ji buvo, praeidavo susigūžus...ir kartą vyras pradėjo kibint savo dukterėčią, parkritę ant grindų abu dūko
... tik staiga katė išlindo iš po lovos pripuolė prie dukterėčios ir baisiai sušnypštus drėskė į ranką..... aišku, vaikas išsigando....
aš galvoju kad gal ji pavydi? nes mes vaikų neturime, tai jai visas dėmesys.... o čia staiga kažkam kitam dėmesys parodytas... nors kai mes su vyru dūkstam, tai ji nekreipia dėmesio, miega.... ax.gif
o vyras nenori sutikt su mano svarstymais, jo nuomone gal katė gynė šeimininką... g.gif
p.s. mūsų katė į lauką neleidžiama ir skiepyta....

Atsakyti
mano pinciukas nesnypscia, tikras vyras, tik kartais isrietes ketera ir papusta uodega skersas eina lotuliukas.gif
va, norejau paklausti ka reiskia kai katinukas sedi issiziojes? blink.gif net buvau isigandes kad zandikauli sutrauke gal jam ax.gif bet kai veziau automobilyje dezutej tai jis sedejo isiziojes.... normaliai kaip ziovaudamas, o ne siek tiek praveres burna.

ir dar norejau pagvildenti tokai tema: sakoma kad kaciu "burzgimas" tai nereiskia kad joms patinka (nors dazniausiai taip interpretuojama) ar jos myli. kazkur skaiciau kad tai turi platesne prasme kaciu elgsenoj. Ka jus manote? ax.gif
Atsakyti