Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių elgsena

QUOTE(dracena111 @ 2013 12 14, 19:47)
O kur ta katzole galima nusipirkti? kaip ji atrodo? smile.gif

Būna prie gyvūnų prekių. Aš tai pirkau dėžutėje džiovintą, būna pakeliuose. Paskaičiau, kad dar būna purškiamos, būna sėklų pirkti, galima pačiai užsiaugint ir susidžiovint.. Bet tada darželyje turbūt susirinktų viso miesto katinai lotuliukas.gif

Atsakyti
Ačiū, reiks pabandyti nusipirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnuna @ 2013 12 13, 12:56)
Ariele - ar veterinarai kačiuką su ultravioletine lempa apžiūrėjo ar nėra kokios grybelinės ligos? Ar nuo viso kūnelio taip krenta kailiukas ar tik kurioje nors vietoje> Kaip atrodo toje vietoje odytė? Ar nėra kokių paraudimų, pažeidimų? Gal kokios odos erkutės gali būti  g.gif  Nuo erkučių tyrimams nugremžia odelės ir po mikroskopu žiūri, man rodos  g.gif



Deja, pati nebuvau kartu su kaciuku, kai ji apziurinejo veterinaras. Su juo buvo prieglaudos darbuotojos, kurios kaciuka man po veterinaro iskart ir atveze. Pagrinde plaukai slenka nuo galvytės prie ausyčių, nuo letenyčių, kai kur lieka sukrešėjusios žaizdelės, o kai kur tiesiog plika.
Atsakyti
Ariele.* vežkit pas veterinarą, nes čia jau liga, o kuo ilgiau delsit tuo labiau plis ant kūnelio.
Prieš daug metų, mano kaimynės katinui ko gero taip buvo, nes atsirasdavo kaip pūslelės šlapiuodavo,krisdavo plaukučiai ir tada ant tų žaizdelių užsidėdavo šašiukas. Tuoj nuplikusioj vietoj plaukai ataugdavo. Veterinaras buvo išrašęs kažkokio skysčio, kurio įlašinus į vandenį, vanduo kaip pienas pasidarydavo ir juo tepdavo. Greit išsigydė ir po to nebesikartojo. Bet jos klausiau, tai ji neatsimena, kokie ten vaistai buvo.

Atsakyti
Tik dabar pastebėjau, kad apie ligas kalbam ne toje temoje smile.gif

Atsakyti
Ziuriu cia visoms vargas del egluciu biggrin.gif Maniskis buvo apibartas, tai nelenda dienos metu, tik nakti, kai miegu girdziu krentant zaisliukus zemyn, ir pradejus bartis nesiskubina leistis zemyn. Musu eglute dirbtine, tai tokia baisi, issikraipiusi visa sulankstyta, zaisliukai kas sau.. Jau pabodo kasdiena perpuosineti . Sutvarkysiu pries Kaledas biggrin.gif Siaip musu katinas protingas, viska supranta, bet nutaikes proga vistiek padarys ka jam reikia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anaksunamun: 15 gruodžio 2013 - 14:12
QUOTE(Anaksunamun @ 2013 12 15, 15:12)
Ziuriu cia visoms vargas del egluciu biggrin.gif Maniskis buvo apibartas, tai nelenda dienos metu, tik nakti, kai miegu girdziu krentant zaisliukus zemyn, ir pradejus bartis nesiskubina  leistis zemyn.  Musu eglute dirbtine, tai tokia baisi, issikraipiusi visa sulankstyta, zaisliukai kas sau.. Jau pabodo kasdiena perpuosineti . Sutvarkysiu pries Kaledas biggrin.gif Siaip musu katinas protingas, viska supranta, bet nutaikes proga vistiek padarys ka jam reikia  doh.gif


O neįmanoma neleisti jo į tą kambarį naktį?
Atsakyti
Anaksunamun čia jau nieko nepadarysi, kad ir koks protingas būtų mirksiukas.gif juk įsivaizduojat kaip jiems įdomu...ir palaipioti ir žaisliukus parident. Jei nėra galimybės uždaryti kambario, tai teks su tuo susitaikyti. Pvz mano katės jau senos, tai joms visai neįdomu, pastačiau eglę apuostė ir tiek to susidomėjimo, atrodo, kad ji čia visą laiką stovi biggrin.gif
O anksčiau turėjau katiną, tai ir nuversdavo ir kiek žaislų gražių senovinių yra sudaužęs doh.gif Dabar nors tiek gerai , kad yra daug žaislų nedūžtančių 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 15, 14:30)
O neįmanoma neleisti jo į tą kambarį naktį?


Galima butu ir neleisti, bet jis nesupras tokio zingsnio, kadangi miega kartu su manimi. g.gif biggrin.gif
QUOTE(Vidam @ 2013 12 15, 14:38)


Pas mus stikliniu zaisliuku irgi beveik nebeliko .. Musiskis dar jaunas, 1.5 metu, tai kaip vaikas isdykes, viskas jam rupi..
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2013 12 15, 15:00)
... Musiskis dar jaunas, 1.5 metu, tai kaip vaikas isdykes, viskas jam rupi..

Tame ir žavumas tas jų smalsumas ir išdykumas...man netgi to trūksta... mirksiukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Vidam @ 2013 12 15, 15:09)
Tame ir žavumas tas jų smalsumas ir išdykumas...man netgi to trūksta... mirksiukas.gif


Tikrai taip wub.gif
Atsakyti
Sveikos Mielosios, tuoi nusisausiu doh.gif kate pradejo siusioti prie duso kabinos ant kilimelio karts nuo karto,na gerai,actas, snuki kisom,vandeniu liejom,vistiek,na galvojam,jau ten pasizymejus,kad ir iskalbus ael jaucia kvapa ir zymi toliau ta vieta, isemem ta kilimuka,kituspoirkom vel tas pats, nuemem ir tuos,ant grindu toje vietoje dabar daro,jos dezute kikviena diena keiciam,vien kraikui simtas litu menesui, unsure.gif nezinome ka daryti,actai nepadeda, lupt ir gavo,nepadeda,vandens nebijo,lieji nelieji,kisi galva,nieko,megsta labai zaist su vandeniu ir tiek.Kate kolkas nesterilizuota.
Atsakyti