Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių elgsena

QUOTE(*mable* @ 2013 12 10, 14:30)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif griuk negyvas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif kaip 24h per para nusaugot katina g.gif gerai jei kambariu begale,bet jei 1 ir tame kambary miega ir dar eglute smile.gif kadangi namie parazitukas,tai as net nepuosiu o kaledines dekoracijos vos ne paluby uzkeltos.Kita met gal protingesne bus


Griūkit. O, bet, tačiau.. kaip katinas pasidarys protingesnis kitais metais, jei šiemet jam neparodysit: negalima lysti prie eglutės!!!! Ar jūs manot, su metais katinams, cimbaliukai nebeįdomūs pasidaro? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 10, 13:42)
Griūkit. O, bet, tačiau.. kaip katinas pasidarys protingesnis kitais metais, jei šiemet jam neparodysit: negalima lysti prie eglutės!!!! Ar jūs manot, su metais katinams, cimbaliukai nebeįdomūs pasidaro?  g.gif

patarkit,kaip katei pasakyt,kad negalima lyst prie eglutes g.gif yra tokiu padaru,kur nesupranta,gali nors uzmust.Pernai turejau katinuka protinga,bet ji masina nudauze,dar dabar negaliu atsigaut :verysad:viena karta lindo prie egles subariau,to ir pakako, o dabar kate jau 9men visiskai durna teisingiau savimyla.Jau 4 kartus eglute gulejo ant sono.






Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2013 12 10, 13:59)
patarkit,kaip katei pasakyt,kad negalima lyst prie eglutes g.gif yra tokiu padaru,kur nesupranta,gali nors uzmust.Pernai turejau katinuka protinga,bet ji masina nudauze,dar dabar negaliu atsigaut :verysad:viena karta lindo prie egles subariau,to ir pakako, o dabar kate jau 9men visiskai durna teisingiau savimyla.Jau 4 kartus eglute gulejo ant sono.

Bandėt vandens purkštuką naudoti, kai lenda prie eglutės? Savo padaužas taip auklėjau, kad eglutė ne laipynė. smile.gif Dabar jau keli metai domisi tik apatiniais žaislais, vis su letena pajudina.
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2013 12 10, 14:22)
Bandėt vandens purkštuką naudoti, kai lenda prie eglutės? Savo padaužas taip auklėjau, kad eglutė ne laipynė. smile.gif Dabar jau keli metai domisi tik apatiniais žaislais, vis su letena pajudina.

buvau visai pamirsus purkstuka bigsmile.gif einu egle padet ant zemes ziuresiu kas gausis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2013 12 10, 14:59)
patarkit,kaip katei pasakyt,kad negalima lyst prie eglutes g.gif yra tokiu padaru,kur nesupranta,gali nors uzmust.Pernai turejau katinuka protinga,bet ji masina nudauze,dar dabar negaliu atsigaut :verysad:viena karta lindo prie egles subariau,to ir pakako, o dabar kate jau 9men visiskai durna teisingiau savimyla.Jau 4 kartus eglute gulejo ant sono.


Jau zemiau parase, vandens purkstuka naudokit. Apipurksti, pakratyti uz sprando, kai lenda.

http://www.supermama...howtopic=885596 - va sitoje temoje yra daug patarimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2013 12 10, 14:44)
buvau visai pamirsus purkstuka bigsmile.gif einu egle padet ant zemes ziuresiu kas gausis  4u.gif

Aš ten tykodavau saviškių, laukdama kol pasirodys. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2013 12 10, 16:18)
Aš ten tykodavau saviškių, laukdama kol pasirodys. biggrin.gif

bet jei katukas lieka vienas su eglute, nu nemanau, kad nelįstų, neliptų.. Prie mano akių ant stalo irgi nelipa, bet grįžus randu staltiesę sujauktą.. Apie užkėlimą be šansų, maniškis spintos viršum laipioja biggrin.gif Ir smalsu, ir įdomu, ir baugu kaip bus čia biggrin.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu kaip atpratinau savo katytę nuo lindimo prie mano orchidėjų - ant popierėlių pripyliau juodųjų pipirų pridėliojau šalia ir nelenda net tada kai aš nematau, nes prieina ir jai labai nepatinka tas kvapas, o nuo vienos jau netgi pipiriukus patraukiau, bet katė matyt įsiminė, kad ten kvapas nekoks ir vistiek nelenda smile.gif
Atsakyti
atejo prie eglutes jau letena kilst as su purkstuku truputi blush2.gif visa vakara net i ta puse neziurejo lotuliukas.gif pipirais palange pabarsciau,tai ji sededavo ant ju blink.gif gal pipirai nemacnus g.gif
Atsakyti
šiaip katinai citrinų kvapo l. nemėgsta...
Atsakyti

QUOTE(*mable* @ 2013 12 10, 21:54)
atejo prie eglutes jau letena kilst as su purkstuku truputi blush2.gif visa vakara net i ta puse neziurejo lotuliukas.gif pipirais palange pabarsciau,tai ji sededavo ant ju blink.gif gal pipirai nemacnus g.gif


Nu šaunuolė wub.gif

Yra daug mitų, ko katės nemėgsta: tai citrusinių vaisių, tai levandų, tai to tai ano. Mitas man atrodo. Kiekviena kate individuali. Maniškė miegodavo šalia levandu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2013 12 10, 19:48)
bet jei katukas lieka vienas su eglute, nu nemanau, kad nelįstų, neliptų.. Prie mano akių ant stalo irgi nelipa, bet grįžus randu staltiesę sujauktą.. Apie užkėlimą be šansų, maniškis spintos viršum laipioja biggrin.gif Ir smalsu, ir įdomu, ir baugu kaip bus čia biggrin.gif

Kai išeidavau tai tik apatinius žaislus nebent liesdavo, link viršaus nelisdavo. Matyt bijojo purkštuko. biggrin.gif
Atsakyti