Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių elgsena

QUOTE(Vidam @ 2013 11 08, 21:52)
Aišku, kad reikia viską išbandyt  mirksiukas.gif aš nekreipiau dėmesio, tai maniškė ir neišmoko...nors antroji nuo pat mažiukės visus reikalus tvarkingai užkasa, net nepastebėsi, kad ką padariusi būtų smile.gif nežinau , gal čia nuo katės intelekto priklauso...nors nepasakyčiau kad maniškė būtų visiškas moliugėlis  g.gif

Man atrodo čia priklauso labai nuo mamos katės. Jos mokykla pirmaisiais dviem gyvenimo mėnesiais yra labai svarbi, o jeigu tinkamai neišmokino tualetu naudotis, tada gal atsiranda tokios problemos.
Atsakyti
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2013 11 08, 23:50)
Man atrodo čia priklauso labai nuo mamos katės. Jos mokykla pirmaisiais dviem gyvenimo mėnesiais yra labai svarbi, o jeigu tinkamai neišmokino tualetu naudotis, tada gal atsiranda tokios problemos.

Žinokit sunku pasakyti g.gif Mano abu katinėliai priglaustinukai - katinui buvo vos 5-6 savaitės kai priglaudžiau, tai tik buvo pradėjęs valgyti ir tuoletu naudotis. Nuo mažens tūlike kaip buldozeris kapstėsi biggrin.gif jeigu jį iš dėžutės iškeldavau, kad sutvarkyti, tai jis vistiek grįždavo ir vistiek ten kapstydavosi. Katytė pas mane apsigyveno 5 mėn ir ai prireikė laiko kol išmoko tuolete užkasti tai ką padarė biggrin.gif
Atsakyti
Kažin ar visi nuopelnai priklauso mamai-katei g.gif antroji pas mane atsirado tik šešių savaičių, dar užnešdavo į šoną einant, o pati visko išmoko savaime (nekreipdama dėmesio į vyresniąją, kuri kapsto bele kur biggrin.gif )

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidam: 08 lapkričio 2013 - 23:03
Ačiū visoms už patarimus 4u.gif Mėginam, žinokit, ir patys kast, ir su jo letena, kol kas vis vien nepavyksta blush2.gif o dėl to, kad mamytė neišmokė, tai net nežinau, nes kaip ir kitus visus reikalus labai tvarkingai daro (visus reikaliukus tik į dėžutę, nagiukus į draskyklę drasko). Ir atskirtas nuo mamytės tik 4 mėn. buvo, tai nežinau, kaip čia mokymo "spragelė" gavos. Bet mėginsim kartu kasti, blogiau būti neturėtų smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
mano 7 menesiu neklauzada nei is sio nei is to pradejo grauzti viska , kas pasitaiko jos kelyje- knygu virselius, rankenas, tapkes. Net maza budama to nedare, kai krito dantys- taip pat (beje jie visi jau seniausiai sudyge), gal kas numanot, kame problema? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bubbleghost: 18 lapkričio 2013 - 18:41
Sveikos 4u.gif O ka daryt su eglute? Lipa iki virsunes, nukabineja zaisliukus, arba isvis nuvercia... Gal yra koks budas ,kad taip nedarytu? doh.gif Klausiu ir pati abejoju...

http://www.youtube.c...2h3_aH3vo#t=117
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anaksunamun: 07 gruodžio 2013 - 02:16
QUOTE(Anaksunamun @ 2013 12 07, 03:14)
Sveikos  4u.gif  O ka daryt su eglute?  Lipa iki virsunes, nukabineja zaisliukus, arba isvis nuvercia... Gal yra koks budas ,kad taip nedarytu?  doh.gif Klausiu ir pati abejoju...

http://www.youtube.c...2h3_aH3vo#t=117

pernai dėl mažo kačiuko neturėjome eglutės, šiemet jau norėtume, bet mūsų žaisliukai stikliniai, reiktų kitų.. Ir lempučių neuždegsi, nes lenda prie laidų.. O šiaip, jei eglutė gyva, o ne minkšta plastmasinė, tai gal ir nelįs taip įkyriai.
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2013 12 07, 02:14)
Sveikos  4u.gif  O ka daryt su eglute?  Lipa iki virsunes, nukabineja zaisliukus, arba isvis nuvercia... Gal yra koks budas ,kad taip nedarytu?  doh.gif Klausiu ir pati abejoju...

http://www.youtube.c...2h3_aH3vo#t=117

mūsiškei irgi bus pirmoji - tai net nežinau kaip reaguos ir aš iš vis puošti pradėt...
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2013 12 07, 03:14)
Sveikos  4u.gif  O ka daryt su eglute?  Lipa iki virsunes, nukabineja zaisliukus, arba isvis nuvercia... Gal yra koks budas ,kad taip nedarytu?  doh.gif Klausiu ir pati abejoju...

http://www.youtube.c...2h3_aH3vo#t=117


Yra. Tiesiog neleiskit ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
Mielosios, patarkit ir man smile.gif Pasiemiau pries penkias dienas rusiuka is prieglaudos, pirmas tris dienas angelas buvo, miegojo valge, toks vaizdas, kad katino namie nera. Zmoniu bijo, matyt kazkada buvo myletas, nes iskastruotas ir matos, kad isaukletas gerai buvo, o dabar nezinau kas pasidare, tik kas nueina i vonia praustis musu grazuolis nuvaro i kambari ir ant kilimines dangos palieka kokia dovanele, nebezinau kaip daryt su juo ir nosi murgdziau ir rekiau, tai dar karta tik prisisiojo. Nesinori jo ir barti, dar priprast nespejo ir vel gyvuna traumuot gaila smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ariele.* @ 2013 12 09, 12:03)
Mielosios, patarkit ir man smile.gif Pasiemiau pries penkias dienas rusiuka is prieglaudos, pirmas tris dienas angelas buvo, miegojo valge, toks vaizdas, kad katino namie nera. Zmoniu bijo, matyt kazkada buvo myletas, nes iskastruotas ir matos, kad isaukletas gerai buvo, o dabar nezinau kas pasidare, tik kas nueina i vonia praustis musu grazuolis nuvaro i kambari ir ant kilimines dangos palieka kokia dovanele, nebezinau kaip daryt su juo ir nosi murgdziau ir rekiau, tai dar karta tik prisisiojo. Nesinori jo ir barti, dar priprast nespejo ir vel gyvuna traumuot gaila smile.gif


Pirmiausiai ką turite padaryti, tai nuvežti pas veterinorių, kad patikrintų, ar nėra šlapimo takų ar pan. organų ligos kokios rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 07, 15:28)
Yra. Tiesiog neleiskit ir tiek  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif griuk negyvas lotuliukas.gif lotuliukas.gif kaip 24h per para nusaugot katina g.gif gerai jei kambariu begale,bet jei 1 ir tame kambary miega ir dar eglute smile.gif kadangi namie parazitukas,tai as net nepuosiu o kaledines dekoracijos vos ne paluby uzkeltos.Kita met gal protingesne bus
Atsakyti