Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių elgsena

QUOTE(Fonda @ 2007 01 24, 00:09)
Na, nuotraukėlės kaip ir nematau?? Tai kokia tavo katuko veislė? Gal jo genai laukiniški? Aš su tuo niekada nekovojau, nes su mano katėm taip nebuvo. Miega, kada reikia. Dūksta, irgi kada reikia. Tik jau valerijono nesugalvok duoti - nunuodinsi. Geriau su kačių psichologu pasitark. Galvoju, kad čia arba tokia prigimtis, arba nestabilus auklėjimas? O kur pati gyveni? Patarčiau konkrečiau.
Aha, išlindo kačiaus nuotraukytė. Bet kad labai meniška, tai ir kačiaus veislės nesimato? Gal išties kieminukas?



taigi aisku ka laukinukas
rolleyes.gif
bet fainuolis kokiu reta- tik vat ta beda su tuom miegu.
as ir bandau su juom issidukt, bet kai grizti is darbo 6, issiduksti, o jis taip ir lieka dukti visa nakti.
jau konsultavausi su gydytoju, sako, pardon, nieko negalim padaryti- kates tam ir yra naktiniai plesrunai...
unsure.gif
nu so, meginsiu gal ir as kur uzdaryti, bet maniskis tada baisiausiai kniaukia, dauzosi ri siaip jam nemalonu, nes jis miega visada ant kampo mano lovos, kur as pati miegu. tad..
gal kaip nors issispres... g.gif
t.y. meginsiu spresti..
aciu.
Atsakyti
QUOTE(myliu_Ryga:) @ 2007 01 25, 20:27)

nu so, meginsiu gal ir as kur uzdaryti, bet maniskis tada baisiausiai kniaukia, dauzosi ri siaip jam nemalonu, nes jis miega visada ant kampo mano lovos, kur as pati miegu. tad..
gal kaip nors issispres...  g.gif
t.y. meginsiu spresti..
aciu.


vat su rėkimu tai bėda, tada vis tiek negali išsimiegoti unsure.gif
Yra dar keletas būdų, gal padės (man tai nepadėjo, bet kiekviena katė kitokia smile.gif):

1. naktį siautėjančią katę pagauti, pasiguldyti į lovą, prispausti ir laikyti, (tipo miegok ir viskas biggrin.gif), kol apsiramins ir praeis pasiutimas;
2. naktį siautėjančią katę pagauti ir pakišti po kranu (taip gauna bausmę už siautėjimus, be to, kurį laiką tikrai būna ramu, ens reikia nusiprausti smile.gif)
3. jei uždaryta atskirai katė rėkia, vėlgi galima maudyti už rėkimą, arba apipurkšti vandeniu iš purkštuko. Ale daug vargo, vis tenka keltis ir vaikščiot, kol ta katė susipranta, kad už rėkimą vandens gauna smile.gif
Atsakyti
zodziu turim beda - musu katukas atrado, kad maistas yra zaislas..
prasidejo viskas nuo to, kad pabandem pakeisti jos maisteli, ji paskelbe bado streika, o to "nevalgomo" maisto granules (rutuliuko formos) pradejo gainioti po visa kambari..
maistas grizo senasis, o va bjauraus iprocio pazaisti su maistu neatsikratom niekaip.. dabar maistas pirma turi buti pavoliojamas po grindis, tik tada sutriauskinamas.. dar nieko nesakyciau, jeigu tik sausa maista uz zaislus laikytu, bet kad priprato su letena visoki maista i salis taskyti - vandeni islieja, issimazoja visa jogurtuku, po visus namus metosi jos sausiuku likuciai..
gal kokiu patarimu, kaip atpratinti - barimas nepadeda, o be to, bijau, kad jeigu per daug barsim, tai bijos valgyti..
Atsakyti
QUOTE(Vijuke @ 2007 02 05, 15:07)
zodziu turim beda - musu katukas atrado, kad maistas yra zaislas..
prasidejo viskas nuo to, kad pabandem pakeisti jos maisteli, ji paskelbe bado streika, o to "nevalgomo" maisto granules (rutuliuko formos) pradejo gainioti po visa kambari..
maistas grizo senasis, o va bjauraus iprocio pazaisti su maistu neatsikratom niekaip.. dabar maistas pirma turi buti pavoliojamas po grindis, tik tada sutriauskinamas.. dar nieko nesakyciau, jeigu tik sausa maista uz zaislus laikytu, bet kad priprato su letena visoki maista i salis taskyti - vandeni islieja, issimazoja visa jogurtuku, po visus namus metosi jos sausiuku likuciai..
gal kokiu patarimu, kaip atpratinti - barimas nepadeda, o be to, bijau, kad jeigu per daug barsim, tai bijos valgyti..


Joooo, linksminasi kaciukas lotuliukas.gif
Mano mergina kazkaip nezaide vaikysteje su maistu.
Sutinku, kad barimu tu nieko nepakeisi. Dar po to bijos visiskai valgyti.
Pabandyk, kai jis valgo atsisesti salia ir kai jis ka nors ismeta deti atgal. Bet tai gali ir tau atsibosti. Bet jie taip geriau supranta. Maniske, tai jeigu jai nepatinka maistas isgraibsto ji visa is savo indelio ant zemes. thumbup.gif Mes ispradziu nesupratome, kodel ji pasidare tokia netvarkinga, o poto pastebejome, kad ji ismeta tik vienos rusies sausiaka. Kitka valgo.
O tau reiks apsisarvuoti kantrybe ir pasedeti kelis kartus, jai bevalgant, salia ir deti maisteli atgal.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ficia: 06 vasario 2007 - 09:31
isbandytas tas deliojimas atgal.. siaip nera taip, kad jai jos maistas nepatiktu.. tiesiog pries suvalgant ji dar reikia po grindis pavolioti.. o deliok atgal nedeliojes - nepadeda.. tik dar linksmiau jai pasidaro su leteniuke sausiukus zarstyti.. ir net ne sausiuku barstyme beda, o kad su letena ir vanduo patikrinamas, ir jogurtas (kuri labai megsta)..
Atsakyti
QUOTE(Vijuke @ 2007 02 06, 12:20)
isbandytas tas deliojimas atgal.. siaip nera taip, kad jai jos maistas nepatiktu.. tiesiog pries suvalgant ji dar reikia po grindis pavolioti.. o deliok atgal nedeliojes - nepadeda.. tik dar linksmiau jai pasidaro su leteniuke sausiukus zarstyti.. ir net ne sausiuku barstyme beda, o kad su letena ir vanduo patikrinamas, ir jogurtas (kuri labai megsta)..


Tada bandyk vandens jai duoti, kad letenele negaletu pasemti.
O maista reiks delioti ne viena ir ne du kartus. Kokia savaite taip "pazaisti" reikia. Arba bandyk kaip radeda zaisti, pradek gedinti o po to tiesiog laikinai ( apie 15 min.) atimk ta maista. Praejus 15 min. vel padek maisteli. Bet cia tai jau krastutine priemone.
Mes tap bandeme daryti, kai musu suniukui uzeidavo "nevalgiadieniai"
Su kate tokiu problemu neturiu.
Atsakyti
Sveikos,
Na ir aš turiu mielą katytę (4 mėnesiai jai), kurią labai myliu. Leidžiu jai beveik viską. 4u.gif Tačiau nori nenori katė turi namie laikytis tam tikrų taisyklių. manoji labai mėgsta lipti ant stalo, atn palangių nutupia visus pomidorų daigus. g.gif Kai subaru, ji šiaušia kuo toliau-supranta, kad kažkas negerai, bet tai tiek. Abejoju ar mušimas pagavus ją po keliolikos minučių ką nors duotų. Laistyti su vandeniu aš nelabai noriu. bent jau dabar ji labai bigsmile.gif domisi vandeniu ir nenoriu įpratinti jo bijoti (prisiskaičiau siaubų, kai reikia paskui ją maudyti doh.gif ).
Čia skaičiau kakžkurios rekomenduotą "Ignore" komandą. Deja, schmoll.gif ji tiesiog nepergyvena, kad jai pritruks dėmesio. Nueina kur nors ir parpia kelias valandas. lotuliukas.gif Kaip ją drausminti? g.gif
Atsakyti
Auginame kačiuką, jam dar nėra metų. Bėda ta, kad jis labai pasiutęs - gali apdraskyti ir netgi apkandžioti žaisdmas, gaudydamas judantį daiktą. Netgi kai sėdi ant kelių ir murkia, kartais jam staiga kažkas "užplaukia", ir kanda į ranką blink.gif Šiaip nėra agresyvus, bet nepažįstamų žmonių neprisileidžia - šnypsčia ir urzgia. O glostomas ir niurkomas leidžiasi tik mūsų su vyru, ir tai ne visada, o tik kada pats nori. Visi aplinkiniai pastebi, kad mūsų rankos nuolatos apdraskytos, mat augintinis taip demonstruoja savo meilę. Po poros mėnesių susilauksime mažylio. Labai bijau, kad katinas jo nenuskriaustų unsure.gif Bandėme auklėti sprigtais į nosį, vandens purškikliu, bet neveiksminga - apsisukęs ir vėl daro ką nors neleistina. Aplinkiniai daro milžinišką spaudimą kastruoti, neva tada bus ramesnis. Ar iš tiesų katinai po kastravimo tampa ramesni? Baisoka tai daryti, nes girdėjome, kad po to katinai dažnai serga ir pan. Be to, tai mums atrodo kaip gyvūno luošinimas.
Ką patartumėte?
Atsakyti
Mano kate irgi snypscia ant zmoniu, bet tik tada, jei nusivezam ja pas mano tevus. Matyt, nepatinka jai labai aplinka keist. g.gif O namie tai gera buna, jei kiti ateina i sveicius, nesnypscia, buna meili. rolleyes.gif
Atsakyti
Šnypšti katei, manau, normalu
Mūsų katė ne tik, kad šnypščia, bet dar ir urzgia kaip šuo. O kai mūsų nėra saugo butą kaip tikras šuo lotuliukas.gif
Bandė mamytė kaip mūsų nebuvo namie ateiti kažko į butą, tai vos tik pradarius duris katė ją užpuolė, draskė batus ir urzgė kaip šuo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nuo to karto mamytė bijo eiti į mūsų namus, kai mūsų nėra lotuliukas.gif Kai mes namuose, tai ji ant nieko nepuola ir neurzgia.
Manau, kad šaunuolė, niekas į butą be šeimininkų žinios neįeis
Atsakyti
as ir manau, kad snypstimas yra normalu bigsmile.gif kates snypscia kai zaidzia, kai ko nors issigasta ar tiesiog nori patraukti i save demesi ax.gif na mano katyte tai retai snypscia, bet kai turejau kita kate tai snypsdavo daznokai tongue.gif o man labai patinka kai kate pasidaro kaip ezys: uodega, kupra papusta, sokineja ant keturiu, eina sonu lotuliukas.gif na manau nieko tokio kad snypscia mirksiukas.gif
Atsakyti
Kad katinai jaučia žmones tikrai galiu patvirtinti iš savo patirties.Yra pas mus tokių giminaičių, kurių mano katinas netoleruoja, geriausiu atveju pasislepia, o jei tiesia rankas ir nori paglostyti tai ir šnypščia. O kai į svečius užsuka kiti žmonės viskas thumbup.gif vaikšto po namus kaip vaikščiojęs ir paglostyti duodasi ir bendrauja, šiaip jis tikrai ramus ir neįžulus, kol į svečius neužsuka tie žmonės...
Atsakyti