Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių elgsena

QUOTE(irise @ 2013 11 07, 21:53)
sveikos,
turim ir mes bedeliu biggrin.gif priglaudem  katineli. atrode, kad moka naudotis tualeto dezute, bet tik atrode, nes sugalvjo maza reikaliuka daryti ir ant lovu doh.gif mazyliui apie 4-5 men  ax.gif nezinau kaip elgtis...gal kas susidure ir  turi geru minciu kaip ispresti sia problema doh.gif


Kai musu katinas pradejo nei is sio nei is to slapintis i lova, kreipemes i veterinara, nes pasirodo turejo slapimo taku uzdegima. Kaip aiskino veterinaras - darydamas pvz i lova katinas bando atkreipt demesi i save, dazniausiai tai sveikatos problemos arba demesio stoka.
Atsakyti
Sveikos,
gal turėtumėte kokių nors minčių, kaip "pamokyti" kačiuką užkasti, kai padaro mažą reikaliuką? blush2.gif
Nes kažkaip jam vis nesiseka to padaryti. Iš pradžių manėme, kad tai tualeto problema, daugiau kraiko pripilam, pakeitėme tualetą į didesnį, bet vis tiek jam vis nesiseka užkasti blush2.gif Jis kažkaip mėgina ne kraiką patį kapstyti, o tualeto kraštus, kabina už plastmasės (net labiau iš išorinės pusės smile.gif)... ir besisukiodamas savo dėžutėj vis įmyna į balutę blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sveetaa @ 2013 11 08, 12:02)
Sveikos,
gal turėtumėte kokių nors minčių, kaip "pamokyti" kačiuką užkasti, kai padaro mažą reikaliuką?  blush2.gif
Nes kažkaip jam vis nesiseka to padaryti. Iš pradžių manėme, kad tai tualeto problema, daugiau kraiko pripilam, pakeitėme tualetą į didesnį, bet vis tiek jam vis nesiseka užkasti blush2.gif Jis kažkaip mėgina ne kraiką patį kapstyti, o tualeto kraštus, kabina už plastmasės (net labiau iš išorinės pusės smile.gif)... ir besisukiodamas savo dėžutėj vis įmyna į balutę  blush2.gif

Sveika 4u.gif - mano tai tiesiog išaugo ir su laiku suprato kaip ir ką reikia užkasinėti smile.gif
Atsakyti
tikėkimės ir mūsiškis susiprotės kaip ir ką biggrin.gif tik dabar baisu, kad po to tenka letenėles plaut ir labai jam nepatinka, ar nesusies šių dviejų veiksmų: pasisioju blush2.gif - plauna kojytes? ar nepradės pykt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sveetaa @ 2013 11 08, 12:44)
tikėkimės ir mūsiškis susiprotės kaip ir ką biggrin.gif tik dabar baisu, kad po to tenka letenėles plaut ir labai jam nepatinka, ar nesusies šių dviejų veiksmų: pasisioju  blush2.gif - plauna kojytes? ar nepradės pykt? smile.gif

g.gif g.gif net nežinau ką ir pasakyti. Aš saviškiai su drėgna servetėle nuvalydavau ar specialiai rankšluostuką vonioj turėjau - sudrėkindavau ir pavalydavau, tai maniškė nekreipdavo dėmesio o ir šiaip pati lenda vonioj prie krano atsigerti tai vanduo jai nebaisu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyra9 @ 2013 11 07, 23:59)
Kai musu katinas pradejo nei is sio nei is to slapintis i lova, kreipemes i veterinara, nes pasirodo turejo slapimo taku uzdegima. Kaip aiskino veterinaras - darydamas pvz i lova katinas bando atkreipt demesi i save, dazniausiai tai sveikatos problemos arba demesio stoka.


demesio musu katuliui netruksta tai tikrai smile.gif perstatem i kita vieta dezute, dar papildomai zadame isigyti ir padeti, ziuresim kaip seksis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sveetaa @ 2013 11 08, 12:02)
Sveikos,
gal turėtumėte kokių nors minčių, kaip "pamokyti" kačiuką užkasti, kai padaro mažą reikaliuką?  blush2.gif
Nes kažkaip jam vis nesiseka to padaryti. Iš pradžių manėme, kad tai tualeto problema, daugiau kraiko pripilam, pakeitėme tualetą į didesnį, bet vis tiek jam vis nesiseka užkasti blush2.gif Jis kažkaip mėgina ne kraiką patį kapstyti, o tualeto kraštus, kabina už plastmasės (net labiau iš išorinės pusės smile.gif)... ir besisukiodamas savo dėžutėj vis įmyna į balutę  blush2.gif

Pas mus šiuo klausimu viskas tvarkoj, tai tokia aš ir ekspertė, bet o jeigu tu pabandytum su ranka pakapstyt ir parodyt jai, gal susiprotėtų? biggrin.gif (čia rimtas pasiūlymas)

Atsakyti
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2013 11 08, 16:53)
... bet o jeigu tu pabandytum su ranka pakapstyt ir parodyt jai, gal susiprotėtų? biggrin.gif (čia rimtas pasiūlymas)

Kažin ar kas padės g.gif bet kadangi kačiukas mažas, tai reikia tikėtis, kad paaugus pačiam daeis kaip tai padaryti. Pas mane viena katė jau virš devynių metų, o nemoka užkasti...kasa dėžės kraštus, sieną, grindis. Tik pas mane gruntas sušokantis ir daug pilu, tai kad ir didelės, prisisioja kaip reikalas, balos nebūna schmoll.gif



Atsakyti
QUOTE(Vidam @ 2013 11 08, 19:57)
Kažin ar kas padės  g.gif bet kadangi kačiukas mažas, tai reikia tikėtis, kad paaugus pačiam daeis kaip tai padaryti. Pas mane viena katė jau virš devynių metų, o nemoka užkasti...kasa dėžės kraštus, sieną, grindis. Tik pas mane gruntas sušokantis ir daug pilu, tai kad ir didelės, prisisioja kaip reikalas, balos nebūna schmoll.gif


Pusę metų vyriokui mūsų, tai gal jau turėjo būt išmokęs? biggrin.gif
Atsakyti
Sweeta - šeši mėn. dar mažas katukas biggrin.gif mano tokio amžiaus dar žiopliukė buvo biggrin.gif vienoj vietoj dobute išsikasdavo, kitur padarydo ir trečioj vietoj užkasdavo o besisukinėdama dar ir įmindavo doh.gif Dabar viską tvarkingai padaro ir sukasa didžiausią kalną biggrin.gif
Atsakyti
Na iš tiesų reikia tikėtis, kad katukas išaugs ir išmoks. Nors aš vis tiek bandyčiau apsimest mama kate ir mokinti. Bent jau kitiems dalykams su mūsų maže mamos-katės žaidimas padeda, tai dėl to ir siūlau pačiom kast, pavyzdį rodyt biggrin.gif
Atsakyti
Aišku, kad reikia viską išbandyt mirksiukas.gif aš nekreipiau dėmesio, tai maniškė ir neišmoko...nors antroji nuo pat mažiukės visus reikalus tvarkingai užkasa, net nepastebėsi, kad ką padariusi būtų smile.gif nežinau , gal čia nuo katės intelekto priklauso...nors nepasakyčiau kad maniškė būtų visiškas moliugėlis g.gif



Atsakyti