Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių elgsena

Padėkit pamąstyti, kodėl mano katei patinka landžioti į rūbų spintą?? Spinta su slenkančiomis durimis, tai jai nėra vargo jas atsidaryti. Įlenda ten ir blaškosi tarp drabužių, jei neišvaryčiau tai juos apdraskytų, nes lenda tarp jų ir knisa, tampo, nagus išleidusi. Ir taip nuolatos.. Atrodo miega ramia kambary, o kai atsibosta, atsikelia ir iš karto prie spintos, atsidaro, įšoka ir aukštyn žemyn, po visus skyrius.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Niobe @ 2013 10 27, 23:01)
Padėkit pamąstyti, kodėl mano katei patinka landžioti į rūbų spintą?? Spinta su slenkančiomis durimis, tai jai nėra vargo jas atsidaryti. Įlenda ten ir blaškosi tarp drabužių, jei neišvaryčiau tai juos apdraskytų, nes lenda tarp jų ir knisa, tampo, nagus išleidusi. Ir taip nuolatos.. Atrodo miega ramia kambary, o kai atsibosta, atsikelia ir iš karto prie spintos, atsidaro, įšoka ir aukštyn žemyn, po visus skyrius..  doh.gif


maniškei irgi, maniau visoms katėms patinka, nustebčiau, jeigu nepatiktų biggrin.gif tik mano spinta neslankiojanti o su magnetais užsidaro tai jin dantimis atsidaro blink.gif nes letenom nelabai moka traukti, tik stumti. Manau dėl to, kad iš esmės namei sėdėti nuobodu ir norisi kažkur paladžioti, o katėms patinka apskirtai visokios dėžutės, landos ir saugios vietelės tai ir landžioja. Tik kam drąskyt nežinau
Atsakyti
QUOTE(devuška @ 2013 10 28, 11:29)
maniškei irgi, maniau visoms katėms patinka, nustebčiau, jeigu nepatiktų biggrin.gif tik mano spinta neslankiojanti o su magnetais užsidaro tai jin dantimis atsidaro blink.gif  nes letenom nelabai moka traukti, tik stumti. Manau dėl to, kad iš esmės namei sėdėti nuobodu ir norisi kažkur paladžioti, o katėms patinka apskirtai visokios dėžutės, landos ir saugios vietelės tai ir landžioja. Tik kam drąskyt nežinau

Va manoji ir palandžioja, bet tvarkingai - nedrasko, netampo, turi vietelę ir ten guli- stebi iš savo strateginės vietos... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(devuška @ 2013 10 28, 13:29)
maniškei irgi, maniau visoms katėms patinka, nustebčiau, jeigu nepatiktų biggrin.gif tik mano spinta neslankiojanti o su magnetais užsidaro tai jin dantimis atsidaro blink.gif  nes letenom nelabai moka traukti, tik stumti. Manau dėl to, kad iš esmės namei sėdėti nuobodu ir norisi kažkur paladžioti, o katėms patinka apskirtai visokios dėžutės, landos ir saugios vietelės tai ir landžioja. Tik kam drąskyt nežinau


drasko turbūt minkydama... mano taip daro - "masažuoja" letenom ir nagiukus leisdama visur, kur minkšta. O jei nepatiktų - ir aš nustebčiau biggrin.gif Pritariu, kad katėm patinka landžiot, patinka kur minkkšta, šilta, galima pasislėpti. Būčiau katė - geresnės vietos už spintą neįsivaizduočiau tongue.gif Drabužius išmėto maniškė, ieškodama minkštesnių, natūralesnių, kur guolį pasidaryt doh.gif
Atsakyti
gelbekit... reikia skubaus patarimo arba turesiu atsisveikint su katinu, kai ziuriu I ji tai sirdi spaudzia bet jis mane baigia suesti visa ta zodzio prasme, jis niekieno namie nepuola tik mane, o as ji seriu, kraika valau net pas mane miega bet jis mane puola ir kanda, drasko, ant galvos soka, bandziu vandeniu, jau guliu su purkstuku, jis jau jo nebijo, jis kaip boksininkas tik su lapka pamosuoja ir vel apsisukes eina prie manes ir soka ant ranku, jei rankas palepiu, ant veido... jau turejau fanara nuo idreskimo prie akies, gerai kad I aki nepataike... ka daryti, jau pasiryzau rytoj isvestoi I globos namus, jam 3 metai rugpjuti buvo, kastruotas, na kieminis, paimtas is kiemo, bet myliu as ji, o jis manes ne taip iseina arba kvailai ta meile rodo...ka daryti....jo kraikas vonioj stove o jis priristas ant pavadelio prie gyvatuko.... kitaip jau negaliu miegoti, diena kai paleidziu paskui eina, sedziu prie kompiuretio tai soka ant ranku ir drasko, nagus karpom, bet nepadeda, vistiek jos kaip adatos o as visa dryzuota...gelezinkeliais katino nagu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***nora***: 28 spalio 2013 - 20:14
Gal nesupyks gyvunu myletojos,duok i kaili mb kandziodavo,tai neapsikentes plojo per snuki ir usibaige dabar gerutis katinelis
Atsakyti
QUOTE(***nora*** @ 2013 10 28, 21:11)
gelbekit... reikia skubaus patarimo arba turesiu atsisveikint su katinu, kai ziuriu I ji tai sirdi spaudzia bet jis mane baigia suesti visa ta zodzio prasme, jis niekieno namie nepuola tik mane, o as ji seriu, kraika valau net pas mane miega bet jis mane puola ir kanda, drasko, ant galvos soka, bandziu vandeniu, jau guliu su purkstuku, jis jau jo nebijo, jis kaip boksininkas tik su lapka pamosuoja ir vel apsisukes eina prie manes ir soka ant ranku, jei rankas palepiu, ant veido... jau turejau fanara nuo idreskimo prie akies, gerai kad I aki nepataike... ka daryti, jau pasiryzau rytoj isvestoi I globos namus, jam 3 metai rugpjuti buvo, kastruotas, na kieminis, paimtas is kiemo, bet myliu as ji, o jis manes ne taip iseina arba kvailai ta meile rodo...ka daryti....jo kraikas vonioj stove o jis priristas ant pavadelio prie gyvatuko.... kitaip jau negaliu miegoti, diena kai paleidziu paskui eina, sedziu prie kompiuretio tai soka ant ranku ir drasko, nagus karpom, bet nepadeda, vistiek jos kaip adatos o as visa dryzuota...gelezinkeliais katino nagu


Paskaitykite abi temas Nerealios "Kaip uzauginti gera kate" 4u.gif Ten daug atveju ir sprendimo budu aprasyta. O negalite jo tiesiog uzdaryti, kad jis jus nepasiektu nakti? Arba pasidekite salia tuscia bambali ir kai atleks uzplokite is dusios g.gif bet kokiu atveju pasiskaitykite tas temas. Gal jam kas skauda? Ir jis kadangi jus jo seimininke ( nes seriate ir valote) nori jums tai parodyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(***nora*** @ 2013 10 28, 20:11)


blink.gif
o apšnypšti nebandėt...
aš tai kai matau tas pačias išdaigas (tiesa manęs manoji nepuola, na kartais į savaitę kokį kartą užšoka ant rankos ar kojų, bet neįdreskia tik bando vaizduoti, kad kanda) bet kai atranda padraskyt kokį tapetų kampą, tai apšnyščiu- ir nueina šalin...bet šnypščiu tai nuoširdžiai iš pykčio...net akys žaibuoja... smile.gif
Atsakyti
Na labia musti nemusem, bet ir per snukuti spragsejom ir su skuduru as ji vaikiausi ir su dulkiu valymo sluotele uzvozdavau, na jis su ja zaizdavo bet perlipes sliotele puola mane... sunaus nejudina visai, as net ejau gult I sunaus lova, na mes viename kambaryje gyvenam, tai katinas paskui mane sunaus lovoj apie mane ratus suka ir taikosi.. prieina, palaizo veida ir kanda, aiku kandimas tai galiu sakyti simboliskas, nes iltys pas ji tai uii po 1.5 cm kokio, bet man vistiek skauda, nors kiaurai ir neprakanda, stambus katinas, va ir dabar,, na apsisuko aplink ranka ir jau kraujai tyska is manes nuo nagu, nors jie ir nukirpti bet vistiek baisiausiai kieti, nu liutukas ne kitaip.. ir gaila ir jau negaliu, jau paziurejau kiek kraiko liko maisu, atiduosiu, ryt sunus tegu tada veza, man sirdis plysta bet bjaurus katinas mano atzvilgiu , visi stbisi kam as dar ji laikau nes vaikstau apdraskyta....taiga musti neiseina, jis kaip boksininkas stoja piestu ir su lapkom atgal duoda, vanduo nepadeda, bet kitu zmoniu jis nepuola, vaiku nepuola, netgi traukiasi nuo ju kai kas ateina su mazais vaikais, tupi sau lyg niekur nieko..... I lauka paleisti sirdis neleidzia, neisgyvens, o gal??? bet ne, .. tik idomu, o ka su katinais ten globos namuose daro?

perskaiciau atsakymus.. na mano nesnypscia, net kniaukia negarsiai, kazkoks tas miaukimas jo nenormalus, skauda???? na bet jei skaudetu tai gal nelakstytu vakarais su visa jega ir nesokinetu nuo vienos spintos ant kitos paskui ant galvos nuo spintos- nors jis turi isvarza bet nemanau kad skauda, jo niekas netampo, pas mus visi suauge jau o jis taip duoda apsiviniojes mano ranka su uzpakalinem kojom kad jau as rekiu is skausmo....o siaip jis ant pavadelio priristas dabar naktim nes jau rimtai bijau miegot, jis pirma nakti pakniauke-paverke kitaip negaliu to kniaukimo apsakyti, o dabar miega ramiai vonioj ant numesto dekucio, tik kai jau pamato kad mes prabude tai jis iki kambario ateina su pavadeliu tai pradeda miaukseti, tipo paleist, bet ir vel viskas is pradziu,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***nora***: 28 spalio 2013 - 21:58
QUOTE(***nora*** @ 2013 10 28, 22:52)
Na labia musti nemusem, bet ir per snukuti spragsejom ir su skuduru as ji vaikiausi ir su dulkiu valymo sluotele uzvozdavau, na jis su ja zaizdavo bet perlipes sliotele puola mane... sunaus nejudina visai, as net ejau gult I sunaus lova, na mes viename kambaryje gyvenam, tai katinas paskui mane sunaus lovoj apie mane ratus suka ir taikosi.. prieina, palaizo veida ir kanda, aiku kandimas tai galiu sakyti simboliskas, nes iltys pas ji tai uii po 1.5 cm kokio, bet man vistiek skauda, nors kiaurai ir neprakanda,  stambus katinas, va ir dabar,, na apsisuko aplink ranka ir jau kraujai tyska is manes nuo nagu, nors jie ir nukirpti bet vistiek baisiausiai kieti, nu liutukas ne kitaip.. ir gaila ir jau negaliu, jau paziurejau kiek kraiko liko maisu, atiduosiu, ryt sunus tegu tada veza, man sirdis plysta bet bjaurus katinas mano atzvilgiu , visi stbisi kam as dar ji laikau nes vaikstau apdraskyta....taiga musti neiseina, jis kaip boksininkas stoja piestu ir su lapkom atgal duoda, vanduo nepadeda, bet kitu zmoniu jis nepuola, vaiku nepuola, netgi traukiasi nuo ju kai kas ateina su mazais vaikais, tupi sau lyg niekur nieko..... I lauka paleisti sirdis neleidzia, neisgyvens, o gal??? bet ne, .. tik idomu, o ka su katinais ten globos namuose daro?


Na katinas ryskiai jauciasi gaujos vadu g.gif O kiek laiko tesiasi tokie jo puolimai?
Gal but kazkas pasikeite, jam nepatiko ir jis bando sitaip kersyti g.gif
Na, manau snypstimo cia jau per maza. O kokio amziaus ji pradejote auginti, kaip seriate?

pabandykite kai jis jus puls tiesiog uzpilti vandens puoduka, visa, ir ignoruokite, jei puls aptalzikite ji tusciu bambaliu ( garsas baisus skausmo kaip ir nera).

Bet kokiu atveju situacija nepavydetina verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cinnamoon: 28 spalio 2013 - 22:01
man ji atveze 2.5 menesio, jis buvo paliktas kates, ji 2 kaciukus pasiliko o sita atmete ir nesere, tai drauge ji isgyde akytes, nes uspuleve buvo, ismaitino su buteliuku ir man ipirso, nors kieminis bet grazuolis, pukuotas, eda tik sausa is veterinarijos perku, slapio nenori, vis nupirkus pasiulau, bet zele tik nulaizo o visa kita palieka.. musu maista visa apuosto bet neima, jam idomu kai as kava geriu, ka valgau, bet jis pauostes nueina. o kandimas nuo maziuko buvo tik pirmiau kazkaip dar atrode kad zaidzia, as ir vandeni bandziau ,,, ir dabar purkstukas prie lovos bet jis viisai nebijo jo, as tai suprantu ir dabar kad jis zaidzia, bet jau man nejuokinga kai kraujai tyska....svarbiausia kad sunaus neliecia, ir nepatinka kas atsiseda ant mano lovos, tai ir bando pulti, bet sunus guli, jis jo neliecia. nesuprantu katino psichologijos, na butu pasiutes, pultu visus, o dabar kaip rasot- gaujos vadas ir darau ka noriu.
Atsakyti
Musu pazystamu kate pasidare labai irzli, netgi agresyvi, tai jai nustate inkstu bedas, ir aktyvumas budavo toks pats kaip ir visada. Bet kokiu atveju as pirmaiusiai parodyciau ji vetui, o gal..? Koki maisteli jam duodat?

Siaip jei pamatot kad jis jau ruosaisi pulti atsistokite, apsnypskite ir nueikite, tada ji ignoruokite, prieikite tik po kurio laiko ir tik jus pati.

Bet manau temoje " Kaip uzauginti gera kate " daugiau atsakimu rasite 4u.gif
Bo as pati nelabai kokia spece blush2.gif



Atsakyti