Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių elgsena

QUOTE(adca @ 2013 08 06, 13:53)
O tikrai dejuoja? Gal atsidusta? Gal uzknarkia?
Tiesiog jei ypac nosyte  trumpa (ar uzgulta), tai katinukai gali skleisti idomius garsus, ir net knarkti garsiau uz zmogu.

Ne, tikrai tai ne knarkimas. Knarkiant vieną kartą girdėjau, bet tuojau pat susirūpinau nosyte, išvaliau, ir per 1,5 metų daugiau negirdėjau knarkiant.
Tai tikra dejonė ir girdisi ne tai kad per nosį, bet tarytum sakytų tą dejonę. Vieną kartą naktį taip dejavo ir vakar vakare užmigęs ant fotelio. Du kartus girdėjau ir labai stebiuosi. g.gif
Atsakyti
Jūsų katukas košmarus sapnuoja. g.gif
Atsakyti
Musu katyte 9m,sterilizuota jau senai.. Pradejo slapintis ant sofos lovos naujos.. Mest nauja pirkini ar dar turet vilciu isnaikint dvoka? verysad.gif
Turi bedu su slapimo takais..maitiname jau pusmetis tik spec skirtu maistu.. Stresas gal jai..Visa gyvenima gyveno "viena".. dabar jau keli metai namie po vienu stogu atsirado 2 mazyliai vaikai.. Neskriaudzia jos,bet vis tiek stipriai pasikeite tamsteles gyvenimas turbut..
Galvojau ieskot geros naujos seimininkes.. Be vaikuciu kad katyte gyventu.. Kazi stresas kur didesnis,ar savuos namuos su naujais gyventojais ikyriais ar naujuos namuos be mazu vaiku pvz?Pasimetusi esu.. unsure.gif Namiskiai nenori niekam atidavineti..Ir as nenoriu(mano dovana ir as ja priziuriu pagrinde),bet.. Jei nauja pirkini teks ismest(jau kilima 3men senumo ismetem),tai toliau neapsimoka pirkt kitos lovos ar kaip... unsure.gif Katyte seip sveika palyginus kokio amziaus..Gyvens dar gal kokius 5m maziausiai manau...
Labau prasau neuzipulti kaip veterinorius uzsipuole... 4u.gif Sako ne pas kate problemos,o pas seimininke.... dry.gif Tipo tai yra normalaus(tokio amziaus) katino elgesys.. o,kad man parupo naujas pirkinys-esu kaip ir bejausme,besirde.. unsure.gif
Atsakyti
Sveika Gina 4u.gif aš galvočiau, kad gal katukė arba pažymėjo naujai atsiradusį namie daiktą arba gal turi kokių sveikatos problemų ir tokiu būdu nori atkreipti jūsų dėmesį g.gif man yra tekę susidurti su tuo, kad katinėliai kai kildavo sveikatos problemų eidavo į tuoletą ten kur jiems atrodydavo saugu, į lovą tiesa nėjo. Lovą galite pabandyti uždengti celofano plėvele - gal padės atpratinti. Minėjot kad buvot pas veterinarą - ar darė kokius nors tyrimus, pvz. šlapimo, gal yra smėliuko, gal vistik probelma su sveikata?
Atsakyti
Aciu Magnuma 4u.gif
Taip,turejo sveikatos problemu su slapimu..Iskart vezem pas veterinoriu,padare slapimo tyrima,rado problemu,paskyre vaistu ir spec maista.. Susitvarke slapimo bedos(nesislapino para laiko ir lyg kraujukas buvo),o vat sysioja vistiek..Gal tada kai turejo sveikatos bedu pasisiojo ir likes kvapas dabar vilioja... verysad.gif
Pirkau uztiesalus neperslampancius..Patiesiam kai kur isvaziuojam ilgiau per diena.. O kai vaikai namie-tai tie uztiesaliukai ilgai neissilaiko.. Ir dabar svarbiausia,kad jau sugadinta lova.. Dar net issimoket nebaigiau cray.gif Tie uztiesaliukai nemaskuoja dvoko... Gal yra kas atvaziuoja i namus valyt baldu nuo tokiu bedu?.. Jei ne..reiks gal bandyt ardyt visa lova,apmusalus,paralonus ar kas ten viduje... Jei pavyks dvoka panaikint,kad galetumem gyvent,bet gal vistiek ji uzuos ir arba is naujo sugalvos pasizymet? doh.gif
Pirkini nauja ismest,kita isigyt?Bet jei ir vel nauja priters? blink.gif Jau ismetem odini sena kampa..Ji buvo lengviau priziuret aisku..Dabar negalime odos rinktis del asmeniniu priezasciu.. Tai ka daryt?.. verysad.gif
Jai pagrinde su gyvenimo aplinkybem pasikeitusiom manau susije.. Stengiames kiek isgalim,bet..
Atsakyti
o išvis neleisti dieną į meigamąjį nesigauna? Dėl valymo - pabandykit internete gyvūnų prekių parduotuvėse paieškoti valymo priemonių, gal pavyks išvalyti lovą (man su tuo susidurti neteko, tai kažko konkretaus parekomenduoti negaliu). Dar vienas klausimas - ar katytė turi savo gulėjimo vietą kur galėtų jaustis saugi? Kur nors iš kur ji aplinką galėtų stebėti ir jos niekas netrukdytų ar nepasiektų?
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2013 08 29, 08:57)
Musu katyte 9m,sterilizuota jau senai.. Pradejo slapintis ant sofos lovos naujos.. Mest nauja pirkini ar dar turet vilciu isnaikint dvoka? verysad.gif
Turi bedu su slapimo takais..maitiname jau pusmetis tik spec skirtu maistu..

Negali būti, kad ji šlapinosi dėl šlapimo takų problemų? Galbūt pirma padarykite šlapimo tyrimus ir tada žiūrėkite. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnuna @ 2013 08 29, 13:59)
o išvis neleisti dieną į meigamąjį nesigauna? Dėl valymo - pabandykit internete gyvūnų prekių parduotuvėse paieškoti valymo priemonių, gal pavyks išvalyti lovą (man su tuo susidurti neteko, tai kažko konkretaus parekomenduoti negaliu). Dar vienas klausimas - ar katytė turi savo gulėjimo vietą kur galėtų jaustis saugi? Kur nors iš kur ji aplinką galėtų stebėti ir jos niekas netrukdytų ar nepasiektų?

Suslapinta ne miegama lova miegamajyje(nors ten irgi buvo pavarius,gerai,kad ant kaldru,tai isskalbiau ir bedo 0),o svetaineje(pereinamojoje) sofa/lova,"kampas".. Pirkdami rinkomes ja patogia,kad po metu galetumem pereiti miegot ant jos..
Turiu TRI-BIO valymo priemone spec naminiams gyvunams,bandziau pripurkst daug..nepadejo..Nes susigere ten giliai viskas..Rytoj bandysiu skambint firmmai vienai,skelbiasi,kad atvaziuoja i namus valyti baldu..Sakau gal pades unsure.gif Pries kelis metus vieniems skambinom,tai iskart pasake,jog jei kilimas kates privarytas-nepades..
Spec gulejimo vietos ji neturi.Bet as akylai stebiu ir neleidziu vaikams jos trikdyti,pvz kai ilsisi ji.. Megsta ji snausti 2a vaiku lovoje..Ten jos niekas nemato,netuzgo..Spec nameli irent kaip ir ner kur bute.. Visur sarsalas zmoniu unsure.gif Dar kazi ar eitu i ta nameli 9m amziaus..
Jos kardinaliai gyvenimas pasikeite kai mazyliai atsirado.. Tada ji buvo Karaliene pas mus,plintusais vaiksciojom kai nuotaikos nebudavo jai biggrin.gif Pergyvenau kai laukiausi ar nepuls mazyliu..Bet karuna nukrito savaime matomai greit..

QUOTE(Colomba @ 2013 08 29, 17:12)
Negali būti, kad ji šlapinosi dėl šlapimo takų problemų? Galbūt pirma padarykite šlapimo tyrimus ir tada žiūrėkite. smile.gif

Taip,taip ir rasiau,kad turbut gal pirma kart pasislapino kai buvo bedu su slapimo takais,o tik veliau uzuosdama kartoja ta veiksma.. Pacia pirmaja para kai pamatem sveikatos problema,vezem katyte veterinoriui,darem slapimo tyrima..Rado,gydem,pasveiko-bet lova jau sugadinta..Bijau,kad su visam verysad.gif Visgi ne kilimelis su dviem nuliukais,o pirkinys brangus..
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2013 08 29, 19:41)
Suslapinta ne miegama lova miegamajyje

nu jo, tada sudėtingiau g.gif Į namelį tai tikrai ne kiekvienas katinas eis, bet galima tiesiog guoliuką į aukštesnę vietą užkeli pvz. ant kokios aukštesnės komodos ar dar kur, kad ir nuo žemės aukščiau būtų pakelta ir katytė užlipti laisvai galėtų g.gif Paprastai katės mėgsta iš aukščiau aplinką stebėti ir pačios saugiau tuomet jaučiasi. Taip jau yra su gyvūnais, kad patys nepasakys kas jiems yra ir ko norėtų o parodo ne visada tais būdais kurie mums atrodo tinkami doh.gif
Atsakyti
Kalbant apie šlapinimasi ne vietoj.. Mano katytė turi savo dėžę ir viskas buvo gerai nuo pat to, kai atsivežėm ją. Bet dabar... dideliu reikalu ji eina į dėžę, o šlapinasi į kampą. Bandžiau pastatyt dėžę į kampą, tai tada ji šlapinasi į tą vietą kur stovėjo dėžė.. doh.gif Kodėl ji taip daro? ir kaip ją priverst vėl daryt į dėžę?
Atsakyti
QUOTE(Ms. Justina @ 2013 09 30, 14:46)
Kalbant apie šlapinimasi ne vietoj.. Mano katytė turi savo dėžę ir viskas buvo gerai nuo pat to, kai atsivežėm ją. Bet dabar... dideliu reikalu ji eina į dėžę, o šlapinasi į kampą. Bandžiau pastatyt dėžę į kampą, tai tada ji šlapinasi į tą vietą kur stovėjo dėžė..  doh.gif  Kodėl ji taip daro? ir kaip ją priverst vėl daryt į dėžę?


PERSKAITYTI ŠIĄ TEMĄ, pasiimti katytę ir važiuoti pas veterinorių 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
mano katei slenka kailis aplink kaklą, lyg ir kasosi ir nusikaso, oda neparaudusi, neišsausėjusi, tik kai kur nudraskyta, ir kol buvo šiltesni orai ji vaikščiojo su ankakliu ir jai nuo jo matyt niežtėjo ir jau tada kasydavosi. Man prieš mėnesį gimė kūdikis. Veterinaro prašiau paimti tyrimą dėl grybelio, bet jis sakė, jog čia iš nervų kasosi ir neėmė. Praeitą žiemą berods jai buvo tas pats. Darė tyrimus, nieko nerado, paskui praėjo savaime. Tad priežastys, bijau, kad tikrai psichologinės, arba žinau, akd būna erkutės, gyvenančios kažkjur ant snukučio, gal čia jos gali būti? Jeigu ne tai ar ji stresuoja dėl kūdikio?.. Kartais paliekam panaudotus buteliukus be dangtelio tai ji nukąnda buteliukų soskių tų guminių galiukus ir pasidaro sau žaisliukus
Atsakyti