Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių elgsena

DIGSE, nepykit, bet man žinokit, taip smagiai, šelmiškai skamba wub.gif wub.gif Toks smagus katinas namuose wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 01 28, 21:55)
DIGSE, nepykit, bet man žinokit, taip smagiai, šelmiškai skamba  wub.gif  wub.gif Toks smagus katinas namuose  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Nėr ko pykti, dar menka patirtis mano, bet kiek džiaugsmo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2013 01 28, 15:38)
Tai dabar išeitis tokia - išimam durų rankeną, kad negalėtų atsidaryti iš vidaus. Padeda kol kas  unsure.gif 

Sveiki 4u.gif
Digse - labai smagiai papasakojot apie savo katinuką biggrin.gif Istorija su durų rankenom priminė man kažkada turėtą katytę - jis pas mus irgi šokdavo ant rankenos ir visas duris atidarydavo. Tuo metu turėjom ir šunį - kolį - tai katė šokdavo ant rankenos, šuo prakišdavo savo smailą nosį į tarpą ir atstumdavo duris o tada abi patenkintos sulysdavo kambarin. Kartą visi pasislėpę už kampo stebėjom kaip vyksta tas komandinis darbas lotuliukas.gif Paskui kai remontą darėm ir duris keitėm - sudėjom apvalias rankenas - toks bumbulas, kurį reikia pasukti kad durys atsidarytų. Tokios rankenos katė neįveikė biggrin.gif
Po katės netekties parsinešėm katiną - jis irgi šokdavo ant rankenos bet tik ant buto išėjimo durų nes tik jos su paprasta rankena buvo. Ant kitų durų nešokdavo. Vieną dieną, kai visi darbe buvom, šuo užsitrenkė virtuvėj - matyt besisukinėdama apie savo dubenėlius užpakaliu duris pastūmė smile.gif . Parėję radom iš abiejų pusių virtuvės duris apgraužtas - šuo su katinu vykdė gelbėjimo operaciją - kiekvienas iš savo pusės duris draskė ir graužė, kad vienas kitą pasiektų. Jeigu būtų buvusios paprastos rankenos - katinas būtų galėjęs duris atidaryti doh.gif Tai va kokia istorija su mūsų durų rankenom biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos kaciu augintojos, noreciau pasiklausti jusu patarimo. Tai pirmas musu katinas, ji gavom jau 6 menesiu amziaus del ko labai stresavo. Dabar apsiprato lyg ir su vaikais zaidzia ( turiu du berniukus 5 ir 8 metu) bet kartas nuo karto padaro bala kur nereikia unsure.gif Pvz. pirma karta radau kai buvo mazelio batus apvares, tai pagalvojau gal kersija jam nes mazasis jis megsta paglamzyti. Po to mano akyvaizdoje ant paklodes padetos skalbimui, o siandien jau musu lovoj bala radau doh.gif
Nekastruotas. Gal jis taip teritorija zymi?? O dar sia savaite turim sveciu, gal tas turi itakos?
Dekoju uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(cinnamoon @ 2013 02 07, 01:11)
Sveikos kaciu augintojos, noreciau pasiklausti jusu patarimo. Tai pirmas musu katinas, ji gavom jau 6 menesiu amziaus del ko labai stresavo. Dabar apsiprato lyg ir su vaikais zaidzia ( turiu du berniukus 5 ir 8 metu) bet kartas nuo karto padaro bala kur nereikia unsure.gif Pvz. pirma karta radau kai buvo mazelio batus apvares, tai pagalvojau gal kersija jam nes mazasis jis megsta paglamzyti. Po to mano akyvaizdoje ant paklodes padetos skalbimui, o siandien jau musu lovoj bala radau doh.gif
Nekastruotas. Gal jis taip teritorija zymi?? O dar sia savaite turim sveciu, gal tas turi itakos?
Dekoju uz atsakymus.

Greičiausiai dėl to, kad nekastruotas. Kuo greičiau kastruokit, turėtų praeiti. smile.gif Kuo ilgiau delsit su kastracija, tuo didesnė bsus tikimybė, kad žymėjimas jam liks įpročiu.
Atsakyti
kreipiuosi i gyvenancius kaime su klausimu,ar kate gali pjaut vistas?ar kam pasitaike tokiu atveju?
Atsakyti
Aišku gali, mano senelių kaime ir triušius pjaudavo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2013 02 23, 20:27)
Aišku gali, mano senelių kaime ir triušius pjaudavo unsure.gif


verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2013 02 23, 19:53)
kreipiuosi i gyvenancius kaime su klausimu,ar kate gali pjaut vistas?ar kam pasitaike tokiu atveju?


Neskubekit nuteisti kates, visciukus tai tikrai gali, bet suaugusias vistas maza tikimybe. Yra kitu smulkiu kailiniuotu plesrunu kurie pjauna pvz. seskai, zebenkstys. Dar kitas dalykas, pas gimines kaime kates pjauna visciukus, lipa per atidaryta langa ir vagia maista, nes jie kaciu nepaseria.
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2013 02 23, 20:53)
kreipiuosi i gyvenancius kaime su klausimu,ar kate gali pjaut vistas?ar kam pasitaike tokiu atveju?


Gal galit papasakot, kokiom aplinkybem tos vistos nuknekcinamos?Ar randamos negyvos, ar apskritai dingsta? Abejoju, ar kate galetu papjaut suaugusia vista. Buvo toks atvejis pas mano teta, kai kiaune prasikase po pamaiatsi i pasiure ir visus jau apsiplunksnavusius visciukus papjove ir issinese, apie 15 ju buvo, bet visteles neiveike, tik apdraske siek tiek.Dede atseke visa ivykiu eiga pagal pedsakus.
Atsakyti
Labas visems katinu myletojam, perskaiciau keleta puslapiu bet mano problemos neradau kad kas turetu... maniskiui jau 2.5 metu, siaip gudrus, lipa kai as nematau ant spinteliu, o jei randu netycia tai mauna kaip akis isdeges nuo ju, su kraiku irgi viskas tvarkoj, jokiu bedu,su saldainiais neziadzia tik kojines man i lova atnesa is vonios lotuliukas.gif , jei ka pametu smulkaus, kokia pirstine iskrenta-- tai pas mane lovoj paieskoti reikia- atsiranda, siaip galima gyventi , bet... mane puola.. as visa sukandziota ir apdraskyta, sunaus neliecia, net ant veido jau soka man, net su fanaru vaiksciojau visai neseniai nes soko ant veido ir perbrauke per voka, aiku daug kraujo ir melyne... mane puola vakare einant miegot, kanda koja ir paskui kai atsigulu rankas, soka ir kanda ir dar kojom visom maskatuoja, kuo daugiau veju as ir laikrasciu ir su kaldra tai jis dar labiau soka ant manes, prisoka staigiai ir atgal, as veida jau daboju.... nu nezianu tiesiog ka daryti, skambinau jau i globos namus, sake ir jiem tokio nereikia, o siaip grazus, atrodo mielas, drauges visas apuosto ir rankinukus labai saugo bet tas kandimas ir draskymasis mno ranku ir koju jau nepakeliamas, man nespeja rankos gyti... ka daryti???? jau sakiau i kaima isvesiu tai ir pagalvojau kad prades vistas pjauti dar, tai vel bijau, anyta uzbombins mane kartu su katinu doh.gif , gal kokiu vaistu yra, o gal cia koks pasiutliges pozymis???? na as nejauciu simptomu, bet kai akies voka buvo pradures tai man seimos daktare patare eiti pasiskiep[int nuo pasiutliges, na as nejau, namie laikomas nelabai turi nuo ko apsikresti, jau galva nenesa ka su juoi daryti, kaip ta kandziojima sutvarkyti, ai, o pasikandziojes kai jau pagaliau nuveju tai nueina i virtuve ir pradeda miaukseti, pasibara pasibara ir eina miegot, jau pastarasias kelias naktis ant pavadelio pririsu vonioj prie gyvatuko, jo kraikas ten stovi, padedu esti... miega, bet paleidus ryte vistiek as atsiimu.....nemoku aukleti katino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kliūdžiau @ 2010 06 17, 22:25)
Prašau patarimo. Mano katinėlis 7 savaičių. Mamos neturėjo, niekas jo neišmokė "tinkamo" elgesio. Problema ta, kad labai agresyviai žaidžia. Ramybės būsenoje ir mielas ir švelnus, bet kai pasiunta žaisti, tai man baisu, kad vaikui akių neiškabintų.  Išriečia nugarėlę, pasišiaušia ir puola... doh.gif Nagais lipa per kojas, iš pasalų puola rankas  ir gana skaudžiai kanda, palieka kraujuojančias žymes. Baisiausia, kad puola į veidą, nes mato judančias blakstienas. doh.gif
Nesuprantu kodėl jo toks elgesys, mūsų namuose agresijos jis tikrai nepatiria. Mes su juo elgiamės švelniai, tikrai dėmesio jam užtenka. Kaip jį išmokyti, kad nepultų mūsų, nes auga jis tiesiog dienomis, ir darosi vis baisiau.

na va ko gero radau atsakyma.... maniskis irgi buvo paimtas nuo kates nes kate ji pamete ir neziurejo o kitus 2 kaciukus augino, tai maniskis buvo ismaitintas ir isgydytos akytes jau kaip sakau jo krikstamotes kuri paskui 2.5 menesio mum ji ir atidave auginimui, bet kraike daryti reikaliukus jis buvo ismokintas nuostabiai, neturejau jokiu problemu nuo atidavimo iki dabar....na ir as bandysiu dar su vandeniu, nebandzius esu, reikes purkstuka nusipirkti ir po ranka laikyti, nes i vonia tai lipa pats ir nelabai bijo, siaip tai kartais imetu ismaudyti, tai nieko, nesidrasko, kranus jau 3 nulauze vonioj( krano ilagaja dali), supasi ant ju, vandens iesko, patinka kai lasa.... na bet i kais purksti nebandziau, reikes tada....
Atsakyti