Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių elgsena

QUOTE(Rasma @ 2006 03 08, 21:20)
Vežkit pas veterinarą smile.gif Kažkodėl man atrodo, kad pas ją "katės" bėdos, pvz. su amžiumi padažnėjusios kiaušidžių cistos ..tada ir ruja ("morčius") gali nesibaigti, ir charakteris labai keičiasi..katė nežino ko nori, dergia visur kur papuola. Sterilizavus katytė vėl gali tapti tokia gera, kaip ir naksčiau..Bent jau mano katei buvo taip nutikę, kai jai buvo 5 metai ir džiaugiuosi laiku sterilizavusi..kai pamačiau jos policistines kiaušides ir uždegimiškai sureagavusią gimdą iškart supratau iš ku tas katės "vriednumas" ir amžinas reikalavimas uodeguoto katino biggrin.gif


Tai gal ir maniskei tas pat - siandien tik nusisukau i skalbianke rubus det - o ir prisisino ant vyro marskiniu, kurie ant zemes padeti buvo, kai rubus rusiavau skalbimui doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(lya @ 2006 03 09, 13:14)
o gal kate taip reaguoja, kad vaikas mazas yra. vienos drauges ir kate ir suo taip elgtis eme kai vaikiuks atsirado. ir kakino bet kur ir maista vogti pradejo blink.gif


Tai kad vaika jinai myli labai, ir vaikui jau 2,5m., pripratus ji prie dukros, zaidzia kartu g.gif
Atsakyti
Gal klausimas ir nuskambes kvailokai,bet cia pirma katuke,todel ir idomu.katyte turiu jau pora savaiciu,ji tokia meilute, murkia, ateina ant keliu, bet va vakar atejus draugei as katyte norejau duot palaikyt jai,o ji pradejo snypst,pasiause kailiuka ir lanku atsistojo pirma syki ja tokia maciau, o siandien miegojo man ant keliu, kazkas subrazdejo,ji atsimerke biski pabuvo, po to vel pradejo snypst ir pasiause kaili, tai kazkaip net baisu pasidare, nes per tas savaites ji tikrai ne sykio taip nebuvo padarius verysad.gif Tai ar cia normalu, ar kazkas ne taip unsure.gif ?
Atsakyti
Tai natūrali katės reakcija kai ji ko nors bijo, išsigąsta ir pan. Tai savigynos poza: drakono ketera, voverės uodega, nugara lanku ir šnypštimas. Pamėginkite stebėti kiemo katę kai jos kelyje pasipainioja šuo biggrin.gif -reakcija bus ta pati.

Mano katė taip pat bijo svetimų, bet ji renkasi kitą taktiką-pasislepia kol neišeina svečiai. Kai buvom laikinai priglaudę namuose dar vieną katę, tai šnypštimo, purškimo ir burzgimo buvo per akis biggrin.gif

Sėkmės auginant katinuką 4u.gif

P.S. Kartais kai įsisiautėja žaizdama ir mūsų šunsnukis ją pagainioja, taip pat laksto pašiaušta ketera ir papūsta uodega biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kakošėlio mamka: 02 sausio 2007 - 11:34
Is tikruju, kates ant vienu zmoniu ar daiktu,pvz. - dulkiu siurblio snypscia, kitu nebijo ir mielai prisileidzia. Kaip jos tai atsirenka, zino tik pacios rolleyes.gif
Maniske girdejau snypsciant tik pora kartu: ant dulkiu siurblio ir ant drauges mergaites, kai ta primygtinai norejo paglostyti. O siaip, tai dazniausiai bega sleptis po lova. Baisiausias dalykas pasaulyje jai yra ...sketis biggrin.gif Uztenka parodyti, nors ir suskleista, tai dumia po lova ir neislenda is ten kokias 10 min. rolleyes.gif
Atsakyti
Nezinau,kiek cia tiesos,bet sako,kad kates jaucia kur geras zmogus blush2.gif Kaip ir mazas vaikas jai jam nepatiks ne uz ka neis pas ta zmogu schmoll.gif Tas pats ir su kaciukais jai jam nepatiko jus drauge matyt kazkuo jam neitiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalnaja @ 2007 01 02, 22:01)
Nezinau,kiek cia tiesos,bet sako,kad kates jaucia kur geras zmogus blush2.gif Kaip ir mazas vaikas jai jam nepatiks ne uz ka neis pas ta zmogu  schmoll.gif Tas pats ir su kaciukais jai jam nepatiko jus drauge matyt kazkuo jam neitiko g.gif


Panasu, kad neitiko savo ikyriu noru paglostyti. O kates gi isdidzios, ateina pacios, kai joms norisi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vienišė @ 2007 01 02, 21:10)
Panasu, kad neitiko savo ikyriu noru paglostyti. O kates gi isdidzios, ateina pacios, kai joms norisi  cool.gif


Nesutinku smile.gif labai priklauso nuo veisles; maniskes pasaukus atbega su dziaugsmu (ir nors sauki viena, atbega visos). Tik glostyk wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2007 01 03, 03:44)
Nesutinku smile.gif labai priklauso nuo veisles; maniskes pasaukus atbega su dziaugsmu (ir nors sauki viena, atbega visos). Tik glostyk wink.gif

Manau,kad tai priklauso daugiau nuo pacio katino nei nuo jo veisles blush2.gif Na veisle gal irgi nemaza role groja,bet tikrai ne pagrindine.Cia tik mano nuomone tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalnaja: 03 sausio 2007 - 14:23
QUOTE(Selija @ 2007 01 02, 00:54)
Gal klausimas ir nuskambes kvailokai,bet cia pirma katuke,todel ir idomu.katyte turiu jau pora savaiciu,ji tokia meilute, murkia, ateina ant keliu, bet va vakar atejus draugei as katyte norejau duot palaikyt jai,o ji pradejo snypst,pasiause kailiuka ir lanku atsistojo pirma syki ja tokia maciau, o siandien miegojo man ant keliu, kazkas subrazdejo,ji atsimerke biski pabuvo, po to vel pradejo snypst ir pasiause kaili, tai kazkaip net baisu pasidare, nes per tas savaites ji tikrai ne sykio taip nebuvo padarius  verysad.gif  Tai ar cia normalu, ar kazkas ne taip unsure.gif ?


Mano kate irgi snypscia, kai ko nors bijo. O jei nori atbaidyti, tai dar ir urzgia smile.gif
Pirma karta isgirdau ja urzgiancia, kai ja bande paglostyti 2-ju metuku vaikas. Ji "tokio daikto" gyvenime nebuvo maciusi tongue.gif
Saip tai tikrai tokia savigynos rekcija. Nebijok, viskas su tavo katineliu ok. thumbup.gif
Atsakyti
Snypstimas ANT ZMOGAUS nieko gero ! siulyciau pasiskaityti sita tema : http://www.supermama...?...144514&st=0
nes cia gali buti to kol kas maziuko kaciuko ateitis wink.gif

(nemaisykite snypstimo ant kitu kaciu, sunu, daiktu ir snypstimo ANT ZMOGAUS)
Atsakyti
sveikos,
aciu del komentaro i mano klausimeli smile.gif
turiu dar viena klausima:
mano katinas baisiausiai aktyvus.
laksto, drasko, zaidzia, laipioja ir t.t. as tuom labai dziaugiuosi, nes jei jsi butu pasyvus issigasciau..bet. griztu is darbo, jis palanksto is tos laimes kad grizau. jei vakare esu namie, kazka veikiu, jis nueina pagulet, pamiega, o vat nakti ir prasideda... praktiskai miegoti didziaja dali nakties neimanoma, nes jam prasideda aktyvumo priepuolis, lipa kiaurai per galva...
bet esme tame, kad cia jam kaip uzeina. gali taip kelias naktis is eiles neleist miegot(ilgiausiai buvo visa savaite!.. sad.gif ), bet gali ir leist. kaip jam susviecia, tai visiskai neprikaluso nuo jam rodomo demesio.
sad.gif
neissimiegu, esu pikta ant jo, jau pradeda lysti destruktyvios mintys galvon- kur cia ji atiduot, i siena trenkt ir pan.. bet kol kas tai tik ideju lygmeny) tai paskui jauciuosi visiskai issekusi ir nedarbinga
butukas mano nedidukas, bet jau metus gyvenam su juo, turetu apsiprasti.
tad pamasciau, gal netycia yra kokiu raminamuju? jau viena karta susinervinusi zadejau valerijonu pripilt, kad nusiramintu.. bet gal galima tai isspresti kaip nors paprasciau??
buciau dekinga jei patartumet ar pasidalintumete sava patirtimi kaip su tuo kovojate, ar tiesiog susitaikote?
nes jau nebegaliu... kai klausinejausi apie katinelius pries si isigydama, nei vienas is mano apklaustuju neminejo, kad turesiu nuolat kesti bemieges naktis ir pradet pati gert raminamuosius... verysad.gif
nuotraukelej- mano aktyvuolis...

Papildyta:
nuotraukele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu_Ryga:) @ 2007 01 24, 00:04)
sveikos,
aciu del komentaro i mano klausimeli smile.gif
turiu dar viena klausima:
mano katinas baisiausiai aktyvus.


Turim ir mes bėdą su aktyvuole kate smile.gif Tai nakčiai ėmėm tiesiog uždaryti į akskirą kambarį (galima ir į kokį didelį narvą, kur tilptų guolis, maistas, tualetas, bet negalėtų lakstyti). Tai nėra visam laikui - tik kol susireguliuos režimą smile.gif Dabar savo katės jau neuždarinėjam, nebent kai kartais "išsimuša" iš ritmo, tada vėl uždarom porai naktų.
Aišku gerai tai, kad mūsų katė uždaryta nerėkia - jei rėktų, tai nežinau ką reiktų daryti g.gif
Atsakyti