Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių elgsena

Sveikos,gal galite patarti,kaip atpratinti 6men.kaciuka zysti,diena nieko ,vakare palenda po kaldra ir ciulpia pizama,pagalvojau,kad smirdu kaipo kate blink.gif g.gif per snukiuka suduodu neskaudziai,bet tas usimerkes,apsiseilejas vel lenda.Pizamos ne vilnones,nesuprantu,Prie vyro nelenda,katinelis kastruotas help.gif
Atsakyti
na va kaciukas musu pagaliau po 3 savaiciu pradejo daryti gamtinius reikalus i dezute, nes 3 savates dare i kampus tik ne i dezute. Ir kraikus keitem, ir dezute nauja nupirkom niekas nepadejo, kol nepabandziau Maxima Favorit kraika nupirkti. Valio thumbup.gif jau dezutes nevengia ir stabiliai 4 diena kaip eina i dezute.
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2012 11 20, 14:15)
Jūs čia taip gražiai kalbat apie tuos nemokančius pykt kačiukus.. O pas mane situacija visai kitokia. Prieš 1,5 mėn. priglaudėm kačiuką iš laukų, buvo pabadavęs. Kad ir ką bedaryčiau (o dariau viską kaip čia parašyta) urzgia ir kanda ėsdamas  doh.gif Vakar visai ne juokais suvarė man į nykštį savo dantis, dabar bijau kad nebūtų rimtesnių bėdų.. Savo vietą jis kaip ir supranta, bet tampa labai agresyvus ėsdamas. Jam kažkur 3mėn. Niekaip negaliu išmušt to. Ir glosčiau ėdantį, ir purčiau ir ko tik nedariau  doh.gif Taip nuo jo pavargau, kad siaubas



CItuoju mūsų bėdą iš kitos temos, gal turit ką patarti?
Atsakyti
Perskaiciau visa tema, bet vis vien turiu klausimu. Musu katukui kokie 5 menesiai, tai jau taip isgudrejo. Nedaro nieko blogo, kol mes salia, o tik musu nera namie ar iseinam i darba, ir prasideda baliavones biggrin.gif kaip atpratint nedaryt blogo, kai musu nera? Ka konkreciai daro: lipa ant valgomojo stalo (buvo subartas ne karta), uzuolaidas drasko (jau visos trys sudraskytos blink.gif ), drasko tualetini popieriu ir virtuvini popierini ranksluosti, viska tenka slepti. Dar jam kazkaip nutinka, kad issinesioja kakuciai. Nesuprantu, ar prie peduciu prilimpa, ar jis iskapsto? Visad daro i dezute, bet pastoviai randu kakuciu ne vietoj, jam islipus, niekaip neuztinku, kodel taip atsitinka (kraikas naturalus, metamas i tualeta). Ar kam taip yra buve? Ir dar viena beda, drauga kandzioja! O manes nei drasko, nei kandzioja. Skaiciau cia, kad purkst reikia i veida vandeni, bet gal yra kitu priemoniu? Taip nesinori katuko slapint 4u.gif bande draugas pusti/snypsti katukui i veida, nepadeda...
Atsakyti
QUOTE(c_ataner @ 2012 11 21, 15:41)
Sveiki, gal patariste ką daryti man? Perskaičius temą, supratau, kad mūsų katė - gaujos vadas  doh.gif Dėja, bet kažką praleidome ir turime štai tokį rezultatą. Katei greitai bus 3 metai. Miega ji kur nori, nesileidžia glostoma, dėmėsio reikalauja kada JAI to reikia ir t.t.
Tačiau tikra problema prasidėjo, kai gimė mažylė. Kai vaikas užsigauna, pargriūna t.y. stipriai pradeda verkt, katė puola, visais nagais ir dantim kabinasi į šalia esantį suaugusį. Dėja tuo pačiu ne juokais kliūna ir vaikui. Aš realiai bijau savo katės, vaikui 1metai 6mėnesiai, tų pargriūvimų bus dar ne vienas, jau dabar nespėja man žaizdos gyti. Prašau patarimo, tikrai nežinau ką daryti, kaip elgtis.
help.gif  help.gif  help.gif


ir aš cituoju postą iš kitos temos, labai tikiuosi išmanačių žmonių nuomonės ax.gif
Atsakyti
Kaip atpratinti katiną lipti ant stalo:

Kaip atpratinti katiną lipti ant stalo
Atsakyti
QUOTE(ugniesdeive @ 2012 11 21, 16:16)
Perskaiciau visa tema, bet vis vien turiu klausimu. Musu katukui kokie 5 menesiai, tai jau taip isgudrejo. Nedaro nieko blogo, kol mes salia, o tik musu nera namie ar iseinam i darba, ir prasideda baliavones  biggrin.gif kaip atpratint nedaryt blogo, kai musu nera? Ka konkreciai daro: lipa ant valgomojo stalo (buvo subartas ne karta), uzuolaidas drasko (jau visos trys sudraskytos  blink.gif  ), drasko tualetini popieriu ir virtuvini popierini ranksluosti, viska tenka slepti. Dar jam kazkaip nutinka, kad issinesioja kakuciai. Nesuprantu, ar prie peduciu prilimpa, ar jis iskapsto? Visad daro i dezute, bet pastoviai randu kakuciu ne vietoj, jam islipus, niekaip neuztinku, kodel taip atsitinka (kraikas naturalus, metamas i tualeta). Ar kam taip yra buve? Ir dar viena beda, drauga kandzioja! O manes nei drasko, nei kandzioja. Skaiciau cia, kad purkst reikia i veida vandeni, bet gal yra kitu priemoniu? Taip nesinori katuko slapint  4u.gif  bande draugas pusti/snypsti katukui i veida, nepadeda...

Dėl tualeto reikalų tai niekas neišsinešioja, mūsų WC uždaras su durelės, gal tai sulaiko. Kai mūsiškis kąsdavo, kišdavau pirštą į galugerklį, net sužiaugčiodavo, bet jokio kandimo neliko. Vandeniu purškiam kai lipa ant stalo ar kur negalima. Jei nesileidžia nagų karpyti ar ką ne taip daro paimam už pakarpos ir lengvai papurtau. Negaliu sakyti, kad angelas, bet susikalbam.
Atsakyti
sveiki, gal galetu kas patarti, kaip atpratinti suaugusia, meilia, glostoma katyte, 5 metu nuo laidu, duru, rankenu, kygu grauzimo arba perkandimo, na mane maza isaugs, bet kur tau, kaledines eglutes girlianda tik pacioje virsuneje, nes kitaip neliktu jos biggrin.gif
ji nesikandzioja, daug patarimu esu gavusi is cia, gal ir dabar kas pades, juk kaledos mirksiukas.gif
Atsakyti
As kazkur skaiciau, kad padeda, kai nuperki kaula dirbtini grauzimui, na toki kur sunim buna.
Atsakyti
Yra kažkokios priemonės, jas papurškus ant laidų, katinams neskaniai kvepia, neskanu ir nebegraužia.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2012 12 10, 16:11)
sveiki, gal galetu kas patarti, kaip atpratinti suaugusia, meilia, glostoma katyte, 5 metu nuo laidu, duru, rankenu, kygu grauzimo arba perkandimo, na mane maza isaugs, bet kur tau, kaledines eglutes girlianda tik pacioje virsuneje, nes kitaip neliktu jos biggrin.gif
ji nesikandzioja, daug patarimu esu gavusi is cia, gal ir dabar kas pades, juk kaledos mirksiukas.gif

Laidus mes patrindavom su citrina arba čili pipirais, tikrai nebelysdavo biggrin.gif Dar galima aplink padėlioti kempinėlių, sudrėkintų actu. Mūsiškis irgi baisiai pasiutęs, tai tenka visokių gudrybių griebtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BOLEYN @ 2012 12 10, 19:58)
Laidus mes patrindavom su citrina arba čili pipirais, tikrai nebelysdavo  biggrin.gif  Dar galima aplink padėlioti kempinėlių, sudrėkintų actu. Mūsiškis irgi baisiai pasiutęs, tai tenka visokių gudrybių griebtis  smile.gif


Dar katukams nepatinka citrusinių vaisių kvapas- mandarinų, apelsinų. Galima pakvepinti eteriniu aliejum.
Atsakyti