Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių elgsena

QUOTE(Lefrais @ 2012 10 09, 16:15)
Kodėl kraiko dėžutę laikot uždarą per dieną? Gal čia ir bus priežastis, kad lipa į lovą sysiot? Kraikas turi būt visada atviras


Paskaiciau ir prisiminiau viena nutikima su savo katyte. smile.gif Kelias dienas dienos metu vis pamirsdavau,kad reikia palikti atidaras duris to kambario,kur yra laikomas musu katytes kraikas,tai uzdarytas palikdavom,tai atidarytas.Sedim karta su vaiku,valgom ir ziurim vienas i kita,choru sakom lygtai kazkas smirda. g.gif Visur apziurejom,nieko neradom.Dar pasnekejom,kad keistai kazkaip,kad musu katyte nieko nebedaro i tualeta jau kelinta diena ten nieko nerandam. g.gif Paskui vakarop eidama pro dideli vazona,kur auga mano palme supratau,kad pazistamas kvapas. lotuliukas.gif Pakasinejus zemes radau ten gera kruvele. lotuliukas.gif Viskas teisingai,niekas nekaltas,kad seimininke ziopla!!! lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lefrais @ 2012 10 09, 16:15)
Kodėl kraiko dėžutę laikot uždarą per dieną? Gal čia ir bus priežastis, kad lipa į lovą sysiot? Kraikas turi būt visada atviras


Kazkodel itariu,kad cia ir bus priezastis.Kraikas visada katytei turi buti pasiekiamas,nes bet kada gali uzsinoret ten atlikt reikalus. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki, ateinam patarimo.Katino niekada namie buvom nelaike, pasiryzom priimti 1metuku katyte.Dab jau greit bus dvi savaites kai ji pas mus.Apsipratus, ji nemego net buti glostoma, jai vaikas graziai kalbindamas glostydavo, tai po minutes apsuiversdavo ant sono ir rodydavo nagus, net issiziojus grasindavo tipo ikas...man ir tas pats, jai paimdavau ant ranko pajusdavai isleistus nagelius.vqaikui Graziai beglostant kelis kart idreske, saukiama is vis neateina ir t.t zodziu paskaicius cia viena auklejimo tema, kai beglostant nagus iskiso porakart ant jos apsnypsciau(tyliai, negarsiai)...na ir dabn kate mane visiskai ignoruoja ir net toks vaizdas pribijo, daznai slepiasi po vonia, sofa, saukiama neateina ir t.t rekiama ant jos neikada nebuvo, na nebent kai kilima draske , vos pakletu tonu pasakoma MURKA ne negalima ir tiek...zodziu taip norisi meilesne kates drauges, o ne tik is toli zureti ir grozetis. unsure.gif
dabar ir as nuo vakar stengiuosi ja ignoruot, neinu paglostyt nesaukiu, stengiuosi net neziuret...cia gerai darau ar blogai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sermuksnelis: 17 spalio 2012 - 09:32
QUOTE(infinity78 @ 2012 10 17, 00:23)

Kazkodel itariu,kad cia ir bus priezastis.Kraikas visada katytei turi buti pasiekiamas,nes bet kada gali uzsinoret ten atlikt reikalus. mirksiukas.gif


Aš tai supratau, kad nuėmė uždaro tualeto viršų, o ne kad kraiko dėžutė uždaryta kitam kambary buna doh.gif


Atsakyti
Esu turejus katina,jam buvo 4 metai,kai jis nei is sio ,nei is to pradejo sisioti prieskambary ant takelio,ant grindu.Nuejus i vet.vaistine pasibedojau del sios problemos.Tai man ir sako,ar kartais pas jus laiptinej nebuna kokio valkataujancio katino.Tiksliai,ten toki viena paglobodavo,esu radusi prislapinta ir po mano takeliu prie duru.Taigi,jei daugiabuty gyvenat,gal tai galetu buti viena is priezasciu.Gal taip[ katinai susikalba?
Atsakyti
QUOTE(kar @ 2012 10 17, 10:35)
Aš tai supratau, kad nuėmė uždaro tualeto viršų, o ne kad kraiko dėžutė uždaryta kitam kambary buna  doh.gif


Taip,jus visiskai teisi,bet esme ta pati-kate negalejo padaryt savo reikalu ten,kur ir priklauso. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(infinity78 @ 2012 10 17, 21:05)
Taip,jus visiskai teisi,bet esme ta pati-kate negalejo padaryt savo reikalu ten,kur ir priklauso. mirksiukas.gif


Nesuprantu, kodėl negalėjo? Gal nepatiko, kad uždaras...
Atsakyti
Sveiki!

Klausiu neperskaičius visos temos, nepykit. Tiesiog pasimetus esu.
Turim mes katę beveik 4 metų, ji pas mus karalienė - daro ką nori, miega kur nori, žaidžia su kuo nori, valgo kada ir ką nori. Žodžiu ponia. Vakar parsivežėm kačiuką. Mažutį, amžiaus nežinau, manau, kad apie mėnesio, nors ir šeimininkai atseit sakė, kad 10 savaičių (šitoj šaly negalima anksčiau 12 savaičių atimti kačiukų nuo mamos - gyvūnų teisės). Ir...tik pamačius katuką pradėjo laižyti, sekioti ir t.t., apsidžiaugiau, kad bus didžioji katė kaip mama jam -švelni ir t.t. Bet visą naktį nemiegojau, nes ėjau gelbėt kačiuko, kuris žviegė nesavu balsu, kai mano didžioji su juo "žaidė".
Kaip manot ar man laukt kol jie apsipras? Ar čia taip vyksta valdų nustatymas ar kažkas panašaus? Ar tiesiog netraumuot kačiuko ir jį grąžint?
Kačiukas valgo, žaidžia, miegojo su manim šalia mano galvos, bet jis nenori, kad su juo žaistų didžioji. Ji jį gąsdina. Eina pasišiaušęs ir šnypščia, žviegia.
Atsakyti
QUOTE(Kantare @ 2012 10 18, 12:30)
Sveiki!

Klausiu neperskaičius visos temos, nepykit. Tiesiog pasimetus esu.
Turim mes katę beveik 4 metų, ji pas mus karalienė - daro ką nori, miega kur nori, žaidžia su kuo nori, valgo kada ir ką nori. Žodžiu ponia. Vakar parsivežėm kačiuką. Mažutį, amžiaus nežinau, manau, kad apie mėnesio, nors ir šeimininkai atseit sakė, kad 10 savaičių (šitoj šaly negalima anksčiau 12 savaičių atimti kačiukų nuo mamos - gyvūnų teisės). Ir...tik pamačius katuką pradėjo laižyti, sekioti ir t.t., apsidžiaugiau, kad bus didžioji katė kaip mama jam -švelni ir t.t. Bet visą naktį nemiegojau, nes ėjau gelbėt kačiuko, kuris žviegė nesavu balsu, kai mano didžioji su juo "žaidė".
Kaip manot ar man laukt kol jie apsipras? Ar čia taip vyksta valdų nustatymas ar kažkas panašaus? Ar tiesiog netraumuot kačiuko ir jį grąžint?
Kačiukas valgo, žaidžia, miegojo su manim šalia mano galvos, bet jis nenori, kad su juo žaistų didžioji. Ji jį gąsdina. Eina pasišiaušęs ir šnypščia, žviegia.


nereikia grazint! Reikia juos atskirt. Kad pirmiausia apsiprastu su vienas kito kvapu. Tarkim viena i kambari, kita i koridoriu virtuve (sviesia erdvia patalpa, ne i koki maza tamsu kambariuka) ir kas kazkiek laiko juos sukeist, kad susipazintu su vienas kito kvapu. Veliau jau vienas su kitu suleist i viena patalpa, kad ir pamatytu vienas kita, jums matant, kad galetumet kontroliuot jei kazkas pakryps vel negera linkme. Su laiku susidraugaus. Yra kaciu, kurie iskart vienas kita priima. O Jum truputeli pazaist reikes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Musiukass @ 2012 10 18, 14:10)
nereikia grazint! Reikia juos atskirt. Kad pirmiausia apsiprastu su vienas kito kvapu. Tarkim viena i kambari, kita i koridoriu virtuve (sviesia erdvia patalpa, ne i koki maza tamsu kambariuka) ir kas kazkiek laiko juos sukeist, kad susipazintu su vienas kito kvapu. Veliau jau vienas su kitu suleist i viena patalpa, kad ir pamatytu vienas kita, jums matant, kad galetumet kontroliuot jei kazkas pakryps vel negera linkme. Su laiku susidraugaus. Yra kaciu, kurie iskart vienas kita priima. O Jum truputeli pazaist reikes smile.gif


Ji labai stengiasi, dabar abudu miega vonioj prie radiatoriaus. Tiesiog manau, kad kačiukė nelabai apskaičiuoja jėgas savo, kiek stipriai žaisti galima. Jis kai pradeda ją kibinti ir žaisti, jinai įsiaudrina ir jį jau mūčija iš visų jėgų.
Ačiū už komentarą! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sermuksnelis @ 2012 10 17, 09:30)
sveiki, ateinam patarimo.Katino niekada namie buvom nelaike, pasiryzom priimti 1metuku katyte.Dab jau greit  bus dvi savaites kai ji pas mus.Apsipratus, ji nemego net buti glostoma, jai vaikas graziai kalbindamas glostydavo, tai po minutes apsuiversdavo ant sono ir rodydavo nagus, net issiziojus grasindavo

Aš manau, kad tai toks katės charakteris jau susiformavęs dar iki tada, kai pateko pas jus. Gali būti,kad ten glostymas jai būdavo susijęs su kažkokiais nemaloniais įvykiais arba ji iš tų padarų, kuriems tai tiesiog nepatinka. Nežinau,ar tai gali būt įgimta ar įgyta. Ir aš turėjau tokią, kuri mūsų nemylėjo, nors paėmėm augint 2 mėnesių. O kitas katinas -lygiai taip pat auklėtas, yra tiesiog meilumo įsikūnijimas. Ko gero turit katę, kuri iš prigimties nėra meili.
Atsakyti
Turime beda, 4 men kaciukas, apsigyveno pas mus neseniai, bet slapintis savo dezuteje atsisako. Tustinasi i dezute o slapintis eina ant lovo ar ant sofos. Karta buvo padares i dezute, bet vis kencia kencia kol nepadaro ant lovos. Pati esu maciusi, kad bando pritupti ant grindu, greita pakeliau katina nunesiau ant dezutes, o jis vistiek pridare kitoje vietoje, jau panika apeme, gal atgal grazinti, gal neimanoma isaukleti? Kraikas keiciasi vis naujas, dezute plati didele. neisivaizduoju ka ir daryti?
Atsakyti
Galima pabandyti nupirkti smulkaus kraiko, nes būna kad mažiukams stambesnis kraikas pėdutes bado, taip pat nenaudokit parfumuoto kraiko - gali ir tame būti problema. Esu turėjusi panašią situaciją - tai mes problemą išsprendėm pastatydami dėžutė ten kur katukas siusioja (mūsų atveju tai buvo prie buto durų) ir kai katukas pradėjo eiti į dėžutę, mes dėžutę po truputį traukėm link tos vietos, kur norėjom, kad dėžutė stovėtų - taip per mėnesį nukeliavom iki ten kur reikia.
Atsakyti