Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių elgsena

Daznai matau katinus su pavadeliais. biggrin.gif Gal tai butu iseitis. Katinas lauke, bet neiseis i gatve ir nepaklius i beda. Na, nors kol ipras neit is kiemo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2010 12 09, 23:44)
Daznai matau katinus su pavadeliais.  biggrin.gif  Gal tai butu iseitis. Katinas lauke, bet neiseis i gatve ir nepaklius i beda. Na, nors kol ipras neit is kiemo.  g.gif

Gal ir gera iseitis, bet turbut kazka netaip uzdedu, ar tiesiog pervielai pradejau tai dariti, nes issisuka maniskis is to pavadelio mer 1 min..galeciau palikti ji lauke kokiai valandai ant ilgos virves, kad issiduktu, bet nesigauna kolkas..
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nežinau, ar į "teisingą" temą rašau, na bet kadangi tai susiję su keista kačių elgseną, labai norėčiau jūsų konsultacijų.
Mano katytė labai keistai elgiasi. Mes su vyru vidutiniškai kartą į mėnesį ar du keliom dienom išvažiuojam ir paliekam katytę vieną. Ankščiau mums grįždavus ji labai daug šnekėdavo, atrašydavo velnių, porą naktų neleisdavo miegoti besiglaustydama, bet tai neatrodydavo keista ir netrukdydavo. Na pasiilgo kačiukas ir tiek.
O dabar ji elgiasi perdėtai keistai. Paskutinius kelis kartus grįžus daro štai tokius dalykus: miauksi daug ir piktai, nei per žingsnį nesiskiria, tiesiog pinasi po kojomis, ko ankščiau bijodavo, nieko nebebijo, tokia lyg transe sėdi ir nieko nejaučia (galiu vandenį, kurio paniškai bijojo, kibirais pilti ant galvos ir nieko), iš lovos iškrapštyti neina (nors dažniausiai joje nemiega), kai gulime pastoviai lenda po anklode (po kuria gyvenime pakišti neidavo), apie miegą jau net nekalbu. Ir turiu visada būti šalia, tik tada ji užmiega, jei pajudu, nueinu, pradeda miauksėti ir sekti iš paskos. Grįžus vyrui, mes su juo turim sėdėti vienoj vietoj drauge, nes jei vienas iš mūsų kur nueina - vėl miauksėjimas, lakstymas nuo vieno prie kito. Žiūriu aš į ją, atrodo kad ji kančias didžiausias kęstų, nei sekundės ramybės ir nežinau kas nutiko. Praeitą kartą ji taip savaitę elgėsi, dabar jau 5 diena, niekas nesikeičia. Ar normalus toks katės elgesys? Kaip man jai padėti?
Atsakyti
QUOTE(biziukas @ 2011 01 06, 17:45)
Ar normalus toks katės elgesys? Kaip man jai padėti?


Katė liūdi, kai jūsų nėra.Todėl taip ir elgiasi jums grįžus.Bijo, kad vėl nepaliktumėt.
Jeigu galimybės leidžia, įsigykite antrą katytę. Dviem tikrai nebus taip liūdna, kol jūsų nėra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2011 01 07, 08:42)
Katė liūdi, kai jūsų nėra.Todėl taip ir elgiasi jums grįžus.Bijo, kad vėl nepaliktumėt.
Jeigu galimybės leidžia, įsigykite antrą katytę. Dviem tikrai nebus taip liūdna, kol jūsų nėra  4u.gif


Man baisiausia yra tai, kad visa ta baimė trunka taip ilgai. Su vyru rodom visą įmanomą dėmesį, čiūčiuojam, myluojam. Na bet jūs mane šiek tiek apraminot. Ačiū! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(biziukas @ 2011 01 07, 14:15)
Man baisiausia yra tai, kad visa ta baimė trunka taip ilgai. Su vyru rodom visą įmanomą dėmesį, čiūčiuojam, myluojam. Na bet jūs mane šiek tiek apraminot. Ačiū!  4u.gif


Pasitarkit su veterinaru, gal pasiūlys kokių homeopatinių raminančių vaistų. Gal šiek tiek sumažintų stresą katei.


Atsakyti
QUOTE(biziukas @ 2011 01 07, 14:15)
Man baisiausia yra tai, kad visa ta baimė trunka taip ilgai. Su vyru rodom visą įmanomą dėmesį, čiūčiuojam, myluojam. Na bet jūs mane šiek tiek apraminot. Ačiū!  4u.gif


Pasiskaitykit apie šitą priemonę http://www.feliway.com/gb
Atsakyti
Sveikos, pries kelias dienas sterilizavom abi kates (ta pacia diena, bet skirtingose vet) kurios iki siol buvo neikiriamos drauges, miegodavo kartu ir pan. dabar viena is ju antrosios atrodo kad nepazysta- snypscia, urzgia.. kitai stresas del to ji siaip bailiuke, tai dabar isvis rankinis katinas, nes bijo kur nors eiti... gal kas turit minciu del ko cia taip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuomce: 10 sausio 2011 - 12:18
Sveikos katinukų mylėtojos..
Noriu jūsų patarimo.. Priglaudėm kieminę katytę (ji jau buvo gal kokių 2metų, nes dvi kačiukų vadas mus atvedė, kurias sėkmingai išdovanojom), sterilizavom, namučiuose leidom gyventi, o ji ėmė ir apsisiojo sofą doh.gif Bet taip apsisiojo, kad keisim visus sofos "vidurius". Išbandėm daug priemonių - guluminį sofos valymą, su Kirby valėm, su "Santera" priemone bandėm..be rezultatų..
Kaip manot..pakeitus sofos "vidurius" kada reikėtų gobeleną vėl nupurkšti? (Gobeleno mes nekeisim)
Dabar Murka vėl gyvena lauke, bet kai prašosi tai eina tik į katilinę miegoti. O ten prie pečiaus jau jai laaabai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2011 01 10, 13:17)
Sveikos, pries kelias dienas sterilizavom abi kates (ta pacia diena, bet skirtingose vet) kurios iki siol buvo neikiriamos drauges, miegodavo kartu ir pan. dabar viena is ju antrosios atrodo kad nepazysta- snypscia, urzgia.. kitai stresas del to ji siaip bailiuke, tai dabar  isvis rankinis katinas, nes bijo kur nors eiti... gal kas turit minciu del ko cia taip?


Ne jums pirmai taip su dviem katėm. 4u.gif Stresas dėl išvežimo ir operacijos, be to visokių kvapų iš klinikų parsiveža, už tai ir nebepažysta viena kitos. Po kurio laiko turėtų susitvarkyti.
Atsakyti
Sveikos,

As turiu irgi problema su savo katinu. Jis paprastas, 'sibirskas', bet nuostabiausias katinas koki tik esu macius ir turejus. Na pagyru daug nerasysiu smile.gif Taigi katinas buvo be problemu, kol nepradejo sisioti pakeles uodega. Is karto noriu pasakyti apie ji: jam du metai, kastruotas, ir sisiodavo visada tvarkingai, i dezute. Dabar irgi i dezute eina, bet pradzioj pritupia, o paskui kai visas reikalas ipuseja, jis pradeda kelti uzpakali, ir savaime aisku, varo tiesiai ant sienos, ko pasekoje viskas nubega ant grindu, ir po dezute.... Nezinau ka daryti, ar cia kazkokia problema su juo, ar susije su pavasariu (nors morciaus laikas kaip supratau baigesi, ir jei tai galejo ji kazkiek veikti, gal jau butu biagesi..). Galvoju isigyti uzdara kaciu WC, gal iprastu prie tokio... bet problema nedingsta. Gal kas esate susidure su tokiais dalykais? Gal zinote kas ir del ko taip vyksta? Aciu 4u.gif
Atsakyti

Parduodu Dr. Edvardo Bacho lašus (Notfall Tropfen nach Dr. Bach)

Bach™ Original Flower Remedies tai 5 žiedų esencija, kurias atrado
britų daktaras Edvardas Bachas.
Bacho lasai tinka naudoti gyvunams kai didelis stresas,keliaujant,parodos
metu,jauciant baime,nerima,padidintas jautrumas.
Tai visiškai natūralūs ir saugus preparatas.
Jis neturi jokių pašalinių efektų, nesukelia jokios priklausomybės.
Lašai,flakonas po 10 ml -40 lt
Lašai,flakonas po 20 ml-70 lt
Rasykit emeilu enikacats@gmail.com
Atsakyti