Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių elgsena

taip jos visada kartu, gyvenam 1 kambario mazam butuke. senoji tai labai agresyvi bandant nuvyti gavau ir as per rankas, leimei jai nagus karpom tai kraujo bent jau ne upem buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2010 11 16, 17:34)
taip jos visada kartu, gyvenam 1 kambario mazam butuke. senoji tai labai agresyvi bandant nuvyti gavau ir as per rankas, leimei jai nagus karpom tai kraujo bent jau ne upem buvo  doh.gif

Aš vengiu skirti rankomis, nes irgi gaunu biggrin.gif Purkštukas padeda ir pliušiukas. Bent jau taip aš tvarkausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2010 11 16, 17:38)
Aš vengiu skirti rankomis, nes irgi gaunu biggrin.gif Purkštukas padeda ir pliušiukas. Bent jau taip aš tvarkausi biggrin.gif



as tai po kiekvieno uzpuolimo nesuosi maudyti, gaila kad jai tai nesukelia jokio streso, bet bent jau turi ka veikti ir nereikia galvot puolimu.. bet va ka daryt su mazaja tokia persigandusi.. o siaip labai meili visiska priesingybe monstrui..
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2010 11 16, 14:42)
Merginos patarkit.
Mums kelione pas veterinara yra isbandymas katino ir mano nervams. Kadangi gyvename miesto pakrastyje, tenka vaziuoti automobiliu. Katina apima isterija, jis braunasi lauk is transporterio, apsidrasko, apsibraizo, sunkiai kvepuoja, prasideda seiletekis. Nors vaziuojame ramiai, be jokios muzikos, ar oro gaivikliu (zinau, kad kates tai erzina). Labai bijau del katino sveikatos. Gal buna kokiu priemoniu ar lasiuku katems, kad jas nuramintu ir butu galima ramiai istverti kelione? Neuzilgo laukia vizitas pas veterinara, patarkite prasau  4u.gif
Anksciau gyvenome netoli veterinarijos klinikos, tai eidavau pescia, tada katinas budavo ramesnis, bet dabar tu 12km nenupedinsiu  unsure.gif


nebandėt duoti valerijono tabletės?
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2010 11 16, 14:42)
Merginos patarkit.
Mums kelione pas veterinara yra isbandymas katino ir mano nervams. Kadangi gyvename miesto pakrastyje, tenka vaziuoti automobiliu. Katina apima isterija, jis braunasi lauk is transporterio, apsidrasko, apsibraizo, sunkiai kvepuoja, prasideda seiletekis. Nors vaziuojame ramiai, be jokios muzikos, ar oro gaivikliu (zinau, kad kates tai erzina). Labai bijau del katino sveikatos. Gal buna kokiu priemoniu ar lasiuku katems, kad jas nuramintu ir butu galima ramiai istverti kelione? Neuzilgo laukia vizitas pas veterinara, patarkite prasau  4u.gif
Anksciau gyvenome netoli veterinarijos klinikos, tai eidavau pescia, tada katinas budavo ramesnis, bet dabar tu 12km nenupedinsiu  unsure.gif

O gal katinas ne vaziavimo, o to bokso bijo. Gal reikia pratinti, uzdaryti keletui minuciu ir palaikyti ten. Paskui pratint- truputeli pavezt. Jei vaziuoja tik karta i metu tai ir bijo. Musu katinas tik pirmaja kelione keistai elgesi, keistai kvepavo ir urzge. O as ziople net boxo neturejau, net neitariau kas gali nutikti. Bet jis greit priprato, nes vazinedavom i soda - tai dabar kai vaziuojam jis ramiai sedi man ant keleno ir ziuri pro langa. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 17 lapkričio 2010 - 22:06
QUOTE(Gintyteee @ 2010 11 16, 09:28)
Sveikos,
Prašau patarti, niekaip neapsisprendžiam kaip elgtis...  verysad.gif  Turim Cornish rex katytę 1m.3mėn. amžiaus.  Buvom suplanavę susilaukti vienos vados, nes norime dar vienos patelės namuose, taigi planavome pasilikti vieną patelę iš vados. Po pirmos vados planavome katytę sterilizuoti. Bet dabar prisiskaičiau visokių nuomonių, kad geriau katytei nereikia susilaukti nei vienos vados prieš sterilizacija, nes iš to nėštumo katei jokios naudos... tik stresas... ir išvis sterilizuoti reikia kuo anksčiau, tada mažesnė tikimybė susirgti visokiais lytinių organų vėžiais..  blink.gif  Tai dabar jau pradėjau galvoti, kad gal reikia vežti saviškę sterilizuoti kuo greičiau, o kitą patelę namams tiesiog nusipirkti... Patarkit kas išmanot  4u.gif 
Be to dar klausimėlis ne į tema, galvoju su kuo geriau sutartų, su savo vaiku, ar su svetima nauja kate?? Girdėjau kad su savo vaikais katė ankščiau ar vėliau pradeda pyktis.....  unsure.gif

Jeigu katė yra be dokumentų, tai ir kačiukai bus mišrūnai ir pati tapsi daugintoja. Yra daug info ir mano galva veisti bedokumentinių tipo Cornish rex nereikėtų. Žinoma situacija kita jeigu katytė su dokais ir yra tinkama veisimui.
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2010 11 17, 22:04)
O gal katinas ne vaziavimo, o to bokso bijo. Gal reikia pratinti, uzdaryti keletui minuciu ir palaikyti ten. Paskui pratint- truputeli pavezt. Jei vaziuoja tik karta i metu tai ir bijo. Musu katinas tik pirmaja kelione keistai elgesi, keistai kvepavo ir urzge. O as ziople net boxo neturejau, net neitariau kas gali nutikti. Bet jis greit priprato, nes vazinedavom i soda  - tai dabar kai vaziuojam jis ramiai sedi man ant keleno ir ziuri pro langa.  biggrin.gif


Na kai nupirkome boksa, as ji padejau kambaryje, kad apsiprastu ir katinas jame miegojo, bet po pirmo pasivazinejimo tenka per prievarta ji i boksa kisti verysad.gif
Atsakyti
gal kas gali patarti, turiu mišruna 8 metu , kastruota katineli, artima drauge isvyko menesiui atveze,kad vieno namie nepalikti astuoniu menesiu,taip pat kastruota katineli, maniškis elgiasi labai draugikai,o va sveciaus burzgia purskia, aisku atveze tik siandien ryte, abu neagresyvus, labai mieli kaciukai, ar apsipras buti po vienu stogu... ?
Atsakyti
QUOTE(kristegri @ 2010 12 02, 19:45)
gal kas gali patarti, turiu mišruna 8 metu , kastruota katineli, artima drauge isvyko menesiui atveze,kad vieno namie nepalikti astuoniu menesiu,taip pat kastruota katineli, maniškis elgiasi labai draugikai,o va sveciaus burzgia purskia, aisku atveze tik siandien ryte, abu neagresyvus, labai mieli kaciukai, ar apsipras buti po vienu stogu... ?

aišku kad apsipras.reikia laiko drinks_cheers.gif Svečiui nauja vieta jis stresuoja užtai ir purkštauja.
Atsakyti
Sveiki, man reikia pagalbos. Turim kastruotą katinėlį, jam jau pusantrų metų. Gyvenam name, tai katinas kiek nori, tiek eina į lauką. Visus savo reikalus nuo pusės metų darė lauke, bet šią vasarą matyt palindo po mašina, gavo traumą kažkur užpakalinėj daly, uodegos nevaldo. Po tos avarijos pasveiko, atsigavo, bet savo didelius reikalus daro namie, o mažus lauke. Kurį laiką buvo viskas ok, o dabar pradėjo kakot kur papuola, remontuojamame kambaryje, ant laiptų, ant kilimų, ant plikų grindų kambary. Jo WC visada švarus, dažnai ir į jį padaro, kasdien valau po kelis kartus. Jau nebežinau ką daryti.
Vis pridarydavo kur kampe, kur vaikai nevaikšto, šiandien privarė vidury gyvenamo kambario. doh.gif
Labai supykau. Toks fainas katinėlis, bet ...

Gal kas turėjot panašių bėdų????
Atsakyti
QUOTE(Jonavietis @ 2010 12 02, 20:08)
aišku kad apsipras.reikia laiko drinks_cheers.gif Svečiui nauja vieta jis stresuoja užtai ir purkštauja.

aciu, jau vienas pries kita guli per 30cnt, man jau linksmiau doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes:) Turiu problema, kuria noreciau kuo greiciau isspresti, tikuosi jusu pagalbos. Turiu Rusu melinaji katina 1,5 metu. Kastruotas nuo 7 menesiu, labai geras ir protigas gyvunas, niera nieko sudraskes ar pridares nevietoje. Gyvename name, uzmiestyje, teritorija nemaza+ pati gyvenviete aptverta tvora. Katinas po kastracijos laisvai vaiksto i lauka, atlieka reikaliukus pagrinde ten, savo deze naudojasi tik budamas ilgiau vienas. Isleidziame ji i lauka tik tada, kai buname namie, nakti ir mum isvaziavus buna namuose. Pres keles dienas kaimynai rado ji uz gyvenvietes tvoros, praktiskai palindo po ratais ant gatves. Kita diena jau patys spejome ji pagauti kai bande pralysti pro ivaziavymo i gyvenviete vartus. Dabar nebeliaidziame i lauka, nes bijome, kad atsidurs po ratais. Jis klykia, krapsto duris, prasosi i lauka.. Nebezinau ka daryti..Gaila ji kankint, jis pas mus medziotojas, bet ir savo rankomis leisti jam zuti ar buti traumotam irgi negaliu.. Gal kas nors zino kaip elgtis tokioj situacijoi..Zinau, kad sunyms yra elektro antkakliai apribojantys teritorija, bet ar jie veikia kates.?..SOS!!
Atsakyti