Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių elgsena

Turiu as puikia kate, baltute grazia, viena akis zydra, kita zalia wub.gif Senuke jinai jau pas mane, 9 metai jai, parsinesem su vyru praejus metams po vestuviu, tokia mazute, miela wub.gif Jinai pirma diena isverte sanpaulija ir pasislepe vazonelyje biggrin.gif
Nu praejo 9 metai ir katytei stogas nuciuoze doh.gif - pradejo namuose tersti kur pakliuva, ko anksciau niekaip nesulauktum verysad.gif doh.gif Morcius amzinas, bet mes ja visada nuvezdavom pas mano tevus, jie name gyvena, po lauka pauliavot su kaimynu bicais, tiesa, kaciuku jinai niekada kazkodel neturejo g.gif
Bet dabar salta, jina radijatorine pas mus - bijau susaldyt verysad.gif
KA DARYTI - namie mazas vaikas, antras pakeliui, jau nervai nelaiko, siandien kokoja uodega uzrietus salia savo tualeto ir ziuri tiesiai i akis doh.gif doh.gif doh.gif Nu neislaikiau, sumurkdziau nori i kaka doh.gif
Salygos idealios pas mus - namelis triju aukstu kailinis poniai stovi, zaislai, demesys, tualetas uzdaras kad niekas netrukdytu kapstytis doh.gif Visi mylim ir lepinam, bet kantrybe jau senka.
Gal ja sterilizuoti, gal veterinarams parodyt, gal sutriko organizme kas - HELP verysad.gif
Atsakyti
Gal šiaip ožiukai? Ar senai šitaip elgiasi? Katė ryškiai bando atkreipti į save dėmesį. Ar ji rami? Gal nerimauja?
Atsakyti
1. Devynių metų nesterilizuotai katei gali būti įv. moteriškų sutrikimų.
2. Kokiu maistu šeri? Gal jai akmenligė?
3. Gal kas namie pasikeitė įprastoj jos aplinkoj? Gal taip iš streso daro.
4. O gal šiaip jau nuseno katytė.

Tikrai geriausia pasikonsultuoti su veterinaru . blink.gif
Atsakyti
Mano katei buvo tas pats. Kurį laiką kakojo pasirinktose vietose. Irgi ko tik nedariau. blink.gif Tik žinau, kad jokiu būdu negalima mušti. Vienas protingas žmogus iš šio forumo parekomendavo išvalius pridergtą vietą, ją patrinti actu, o po to papurkšti priemone GET OFF, bet man nereikėjo ir tos get off, užteko acto. Matai katytė turbūt užuodžia savo buvusius "darbelius", o tą kvapą panaikinti vandenuko neužtenka.
Atsakyti
Nu kad namie niekas nepasikeite, niekas jos neskriaudzia unsure.gif Ji nesirenka vietu zymejimui, tiesiog sumasto ir pridaro doh.gif Tualetas svarus, kas antra diena keiciamas visada budavo.O jinai jau taip du menesiai selioja, murksi, purksi, duksta neiprastai, tikrai nebe tokia rami kaip anksciau ir sukudo kazko tai, ant pilvuko siek tiek sertis pradejo.As itariau liga - vyras nuveze pas veter., apziurejo - viskas normoje, tik dantu apnasos yra, reiks viena dantuka operuot, dabar spec.vaistukus duodim dvi savaites, tada valys dantykus ir viena isims, del pilvo sake papliko del to, kad ant radijatoriaus miega, bet as netikiu schmoll.gif Dar reikia pas Kriauceliuna dabar nuvezti, ten rimtesne klinika. Gal jai tikrai hormonu negerumai kokie doh.gif
O seriu as ja ivairiai - saldytos zuvies kartais, jautienos, bet nedaznai, nes nelabai megsta, kepeneliu, inkstu, o siaip pagrindas - Royal Canin - naminems katems, isrankioms katems ir kailiui gerinti, keiciam vis, kartais Friskies, labai retai Wiskas senior.Isranki ji pas mane, vis keisti reik, pieno visai nevartojanti niekada, tik vandenuka smile.gif
Nu isbariau ja, snukuti pabadziau i kakuti tai dabar sazine grauzia, kad nesusilaikiau - sedi mano kace ryskiai isizeidus verysad.gif
Atsakyti
PAsitarkit su veterinaru, gal verta iškastruoti - turėtų apsiraminti, o ir dergimai ne vietoj gali tuo pačiu baigtis.
Atsakyti
Nuvežk nuvežk pas kitą vetą, bet labai galimas dalykas, kad dėl dantuko ir šėlioja, juk kitaip pasiskųsti, kad negera negali
Atsakyti
Nu matai, turim doze pabaigt, kad uzdegimas praeitu, tik tada gales salint verysad.gif Bet vistiek vaziuosim, o tai mano pukelis visai jau isdurniuos doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2006 03 08, 17:47)
Nu matai, turim doze pabaigt, kad uzdegimas praeitu, tik tada gales salint verysad.gif Bet vistiek vaziuosim, o tai mano pukelis visai jau isdurniuos doh.gif  verysad.gif



Gal visai gerai gausis - su viena narkoze galės ir kastraciją padaryt, ir dantis sutvarkyt - blogus išraut, gerus nuvalyt nuo akmenų smile.gif
Atsakyti
Vežkit pas veterinarą smile.gif Kažkodėl man atrodo, kad pas ją "katės" bėdos, pvz. su amžiumi padažnėjusios kiaušidžių cistos ..tada ir ruja ("morčius") gali nesibaigti, ir charakteris labai keičiasi..katė nežino ko nori, dergia visur kur papuola. Sterilizavus katytė vėl gali tapti tokia gera, kaip ir naksčiau..Bent jau mano katei buvo taip nutikę, kai jai buvo 5 metai ir džiaugiuosi laiku sterilizavusi..kai pamačiau jos policistines kiaušides ir uždegimiškai sureagavusią gimdą iškart supratau iš ku tas katės "vriednumas" ir amžinas reikalavimas uodeguoto katino biggrin.gif
Atsakyti
O kokia senatvinė psichozė negali būti? g.gif
Atsakyti
o gal kate taip reaguoja, kad vaikas mazas yra. vienos drauges ir kate ir suo taip elgtis eme kai vaikiuks atsirado. ir kakino bet kur ir maista vogti pradejo blink.gif
Atsakyti