Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gavote geriausią būsto paskolos pasiūlymą?

QUOTE(aidencija @ 2012 05 30, 15:37)
Na zinokite siandien kai buvau DNB klausiau, kadangi man yra labai aktualu. As noriu fixo 2 metams, po to eis jau kintamomis palukanomis po 2 metu. Mane ji net negvejodama patikino, kad inesti pinigelius ne maziau 2.000 Lt galima nepriklausomai nuo to, ar fixuota mano ar ne.
Nezinau, gal klaidina. Dar  reikes pasiaiskinti  g.gif
Papildyta:
Sutinku ir pritariu, kad sveikintina uz zmogaus atkakluma. Bet kaip man pikta, kad as ir kaip besidereciau, man nieko nenuleidzia... Sako tai ir taip labai zema marza. Klausiausi ir jei kitus kokius ju produktus imciau, ar man marza mazetu. Sako pas jus jau taip ji nustatyta pagal darbovietes sutarti ir yra zenkliai mazesne uz standarta.. doh.gif  doh.gif


Pasidomėkit, kaip perskaičiuoja palūkanas įnešus didesnę sumą. Nepykit, bet mažesnių bankų darbuotojai nėra visai 100% tokie kompetetingi paskolų klausimų ir kartais patys prisako liapsusų. Atidžiai skaitykit sutartį.
DNB seniau turėjo "fintą", įnešus didesnę sumą tiesiog nubraukdavo paskutines įmokas ir nieko neperskaičiuodavo.

Jei bankas laiko jus didesnės rizikos kliente, natūralu, kad maržos nemažina...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ptashka: 30 gegužės 2012 - 18:20
QUOTE(ptashka @ 2012 05 30, 19:17)
Pasidomėkit, kaip perskaičiuoja palūkanas įnešus didesnę sumą. Nepykit, bet mažesnių bankų darbuotojai nėra visai 100% tokie kompetetingi paskolų klausimų ir kartais patys prisako liapsusų. Atidžiai skaitykit sutartį.
DNB seniau turėjo "fintą", įnešus didesnę sumą tiesiog nubraukdavo paskutines įmokas ir nieko neperskaičiuodavo.

Jei bankas laiko jus didesnės rizikos kliente, natūralu, kad maržos nemažina...

sutinku,"dar karta pasitikslinkit. mes irgi klausem, salyga, kad gali inest taikoma tik kintamom palukanom -va is DNB psl citata


Laikotarpiu, kuriam nustatytos kintamos palūkanos, anksčiau sutartyje numatyto termino grąžinant visą kreditą ar jo dalį, didesnę nei 2000 litų, nemokėsite jokių mokesčių. Jei turite papildomų lėšų, kredito likutį galite drąsiai mažinti greičiau, negu nurodyta sutartyje. Kartu mažės ir palūkanos, taigi sutaupysite.
[/I]

del marzos-mes esam dviese, taciau vyro atlyginimo nevertino visiskai, nes jis dirba pagal terminuota sutarti-tai mus ivertino irgi kaip rizikingus klientus 4u.gif sake nieko negali sumazint, bet sumazino 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliukas28: 30 gegužės 2012 - 19:15
ziuresim, ka man siulys SEB g.gif nuejau susimazinti kredito limita, nes kisa koja vertinant pajamas, kitame banke. Klausia kdl mazinates... sakau busto paskola kitame banke imt noriu.... Tuoj priparkavo busto paskolu vadybininke, lotuliukas.gif .

Kita sav. turesiu vertinima, paziuresim kaip cia bus..., doh.gif



na ir klaidu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minte: 30 gegužės 2012 - 19:31
Swedbakas pasiule 0,7 marza, dnb - 1,76. Nezinau ka rinktis. Jau labai bijau swedbanko tos naujos kainodaros.
Atsakyti
QUOTE(zweika @ 2012 05 30, 20:38)
Swedbakas pasiule 0,7 marza, dnb - 1,76. Nezinau ka rinktis. Jau labai bijau swedbanko tos naujos kainodaros.

jei bijot rinkites DNB 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zweika @ 2012 05 30, 20:38)
Swedbakas pasiule 0,7 marza, dnb - 1,76. Nezinau ka rinktis. Jau labai bijau swedbanko tos naujos kainodaros.


Cia Jus Eu? Kas kiek palukanu perskaiciavimas?
Papildyta:
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 30, 20:41)
jei bijot rinkites DNB  4u.gif


Pritariu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 30, 20:12)
sutinku,"dar karta pasitikslinkit. mes irgi klausem, salyga, kad gali inest taikoma tik kintamom palukanom -va is DNB psl citata


Laikotarpiu, kuriam nustatytos kintamos palūkanos, anksčiau sutartyje numatyto termino grąžinant visą kreditą ar jo dalį, didesnę nei 2000 litų, nemokėsite jokių mokesčių. Jei turite papildomų lėšų, kredito likutį galite drąsiai mažinti greičiau, negu nurodyta sutartyje. Kartu mažės ir palūkanos, taigi sutaupysite.
[/I]

del marzos-mes esam dviese, taciau vyro atlyginimo nevertino visiskai, nes jis dirba pagal terminuota sutarti-tai mus ivertino irgi kaip rizikingus klientus  4u.gif sake nieko negali sumazint, bet sumazino  4u.gif


Reiskia Jums pasiseke, o man ne, taip iseina... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 30, 21:25)
Cia Jus Eu? Kas kiek palukanu  perskaiciavimas?
Papildyta:
Pritariu  4u.gif
Papildyta:
Reiskia Jums pasiseke, o man ne, taip iseina...  blush2.gif

na cia gal ir nuo konsultantes dar daug kas priklauso ir nuo banko valdzios, jei reikia jiems kliento, tai stengsis islaikyti ir pasiulys geriausia varianta, aisku visur yra riba ax.gif

gal vis delto pabandykit ir SEB pateikti paraiska, gal jie pasiulys geresni varianta uz DNB 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 30, 21:30)
na cia gal ir nuo konsultantes dar daug kas priklauso ir nuo banko valdzios, jei reikia jiems kliento, tai stengsis islaikyti ir pasiulys geriausia varianta, aisku visur yra riba  ax.gif

gal vis delto pabandykit ir SEB pateikti paraiska, gal jie pasiulys geresni varianta uz DNB  4u.gif


Kad apie SEb tiek cia, tike is pazistamuju rato kiek girdejau, vien blogi atsiliepimai g.gif
Na laukiu dar rytoj galutinio DNB pasiulymo, ziuresim ka kalbes, gal dar padidins g.gif

O Jus jau apsisprendete kur kokia valiuta ir kokiomis palukanomis imate? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 30, 21:53)
Kad apie SEb tiek cia, tike is pazistamuju rato kiek girdejau, vien blogi atsiliepimai  g.gif
Na laukiu dar rytoj galutinio DNB pasiulymo, ziuresim ka kalbes, gal dar padidins  g.gif

O Jus jau apsisprendete kur kokia valiuta ir kokiomis palukanomis imate?  ax.gif

ryt apsispresim, parasiau dar SEb apie situacija, kad gavom dar sumazinta marza ir 200 lt sutarties mokest, tiesa SEB mums netaikytu sutarties mokescio isvis-paziuresim ka pasiulys, o tada jau imsim, musu nuomone nesikeicia EUR kintamos kas 3 men 4u.gif

na kad jau jums padidins nelabai tikiu g.gif o jus turto vertinima pasidare?o del SEB vistiek siulyciau pagalvoti, mane jie irgi nuvyle, is pradziu pasiule tikrai didele marza, bet db sukalbamesni darosi g.gif SWED su DNB nelabai gali konkuruoti, bet SEB su DNB galetu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliukas28: 30 gegužės 2012 - 20:59
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 30, 21:56)
ryt apsispresim, parasiau dar SEb apie situacija, kad gavom dar sumazinta marza ir 200 lt sutarties mokest, tiesa SEB mums netaikytu sutarties mokescio isvis-paziuresim ka pasiulys, o tada jau imsim, musu nuomone nesikeicia EUR kintamos kas 3 men  4u.gif

na kad jau jums padidins nelabai tikiu  g.gif  o jus turto vertinima pasidare?o del SEB vistiek siulyciau pagalvoti, mane jie irgi nuvyle, is pradziu pasiule tikrai didele marza, bet db sukalbamesni darosi  g.gif SWED su DNB nelabai gali konkuruoti, bet SEB su DNB galetu  ax.gif


Jo, turto vertinima mano jau vertintoja issiunte i abu bankus.
O kodel norite kintamu 3 menesiams? Del mazesniu palukanu? Man tai kazkaip atrodo 4 kartus per metus perskaiciavimas, labai daug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 30, 22:10)
Jo, turto vertinima mano jau vertintoja issiunte i abu bankus.
O kodel norite kintamu 3 menesiams? Del mazesniu palukanu? Man tai kazkaip atrodo 4 kartus per metus perskaiciavimas, labai daug ax.gif

taip-dėl mažesnių palūkanų, mums banke sakė-ir vėlgi Danske, kas nori sutaupyti-renkasi kintamas, o kas nori jaustis saugus-renkasi fiksuotas 4u.gif kadangi ta EUR situacija yra neaiški, tai gali keistis ir į vieną ir į kitą pusę-aišku, galim ir pralošti pasirinkę tokį būdą, bet čia vėlgi-loteriją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 30, 11:58)
gavom sumažintą pasiūlymą iš SEB marža 1,7 bendras proc. 2,39

Mes iš SEB gavom maržą 1,6 , bet bendras proc gavos apie 2,95 unsure.gif
Gal kad litais? unsure.gif
Atsakyti