Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gavote geriausią būsto paskolos pasiūlymą?

QUOTE(aidencija @ 2012 05 30, 14:38)
Tai sakau, mane ir nervina tie jų žaidimai. Atrodo duok iškart ką gali ir viskas.
Matot, jei Jūs iš didmiesčio, jum gerai, galite paiderėti. Pas mus kai galima rinktis tik iš 3 esamų bankų, sudėtingiau.

aš irgi ne iš didmiesčio 4u.gif bet tas jų žaidimas su marža-pasiūlytų iš kart geriausią variantą klientui ir viskas, tai ne, tikisi kad užkibsi už pirmo pasiūlyto varianto, na gal šiek tiek pasiderėsi ir viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 30, 14:41)
aš irgi ne iš didmiesčio  4u.gif bet tas jų žaidimas su marža-pasiūlytų iš kart geriausią variantą klientui ir viskas, tai ne, tikisi kad užkibsi už pirmo pasiūlyto varianto, na gal šiek tiek pasiderėsi ir viskas  4u.gif


Man tai kai Jūs taip pasakojate pikta net darosi. Bandžiau aš jau DNB derėtis, nei kiek jie nesileidžia. O kaip supratau, kad jei imsiu paskolą ne jų banke o kitame, jiems vos ne dzin g.gif
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 30, 14:45)
Man tai kai Jūs taip pasakojate pikta net darosi. Bandžiau aš jau DNB derėtis, nei kiek jie nesileidžia. O kaip supratau, kad jei imsiu paskolą ne jų banke o kitame, jiems vos ne dzin  g.gif

man taip buvo su SEB, sako jei turit geresnį variantą, rinkitės, nes mes jau negalim geriau pasiūlyti, bet paskui pasiūlė, nes sako nenorim prarasti kliento 4u.gif

o Jūs į kitus bankus kreipėtės, ar tik DNB?
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 30, 14:14)
Bet tada jau gaunasi žaidimas, manau. O kas per daug, tas nebesveika. Čia mano asmeninė nuomonė smile.gif


Taip, tai žaidimas, blefavimas ir t.t., ir tai vyksta ne dėl vieno o kelių tūkstančių (gal net daugiau).
Tad jei nenori sutaupyti, paduok paraiškas bei pasirink geriausią pasiūlymą - bus mažiau vargų.
Aš manau, kad yra kvaila neišspausti iš tokios situacijos maksimumo.
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 30, 14:49)
man taip buvo su SEB, sako jei turit geresnį variantą, rinkitės, nes mes jau negalim geriau pasiūlyti, bet paskui pasiūlė, nes sako nenorim prarasti kliento  4u.gif

o Jūs į kitus bankus kreipėtės, ar tik DNB?


Na as ka tik po konsultaciju vel... Paraiskas as davusi DNB ir SWED. Kokias marzas abu nustate, tokios ir stovi. DNB i kalbas net apie mazinima nesileidzia. Sake viska ka galejo dave, plius mano darboviete su jais sutarti turi sudariusi, tai cia mano taip jau pamazinta marza 1,81. Cia Eu.
Swedas duoda 1,1 ir ziauriai didele. Lt cia skaiciuota, nes pas juos palukanos Eu nesveikos isvis. Be to manes kazkodel jis netraukia.
Nesuprantu, kodel man neleidzia deretis, o Jums taip sekasi...
Papildyta:
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 30, 10:25)
na čia loterija-eurai ar litai-bet kaip Danske banke pasakė-su Lt visus susijusius reikalus, palūkanas ir t.t  sprendžia ir apsrendžia keli Lietuvos bankai, o tuo tarpu EU turi įtakos visos Europos situacija ir tikrai daugiau bankų nei keli Lietuvos  4u.gif
fiksavimas mums netinka, nes mes norėsim įnešinėti pinigus dažniau nei kas 2 metai, bent taip tikiuosi  4u.gif su Eu tikrai nėra aiškiau nei su LT, bet čia jau kaip kas pasirinks, mum kažkodėl euras atrodo kol kas patikimiau nei LT  4u.gif


Del fiksavimo klausiausi. Nes man ir aktualu, kad butu galima inesineti dazniau nei 2 metai. Tai mane abu bankai patikino, kad palukanu fiksavimas nieko bendro neturi su grazinimu. Jei ir fiksuotas pasidarai, visviena tu gali inesineti dalimis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 30, 15:24)
Del fiksavimo klausiausi. Nes man ir aktualu, kad butu galima inesineti dazniau nei 2 metai. Tai mane abu bankai patikino, kad palukanu fiksavimas nieko bendro neturi su grazinimu. Jei ir fiksuotas pasidarai, visviena tu gali inesineti dalimis 4u.gif


Pasidomekit dar karta, nes skamba kaip utopija. Fiksas ir yra fiksas, jei nori inesineti papildomai, turesi sumoketi "bauda". Netgi su kintamom palukanom kaikurie bankai stengiasi apriboti arba pasipelnyti is tokiodaznesnio inesinejimo. Ar jus tikra, kad jums tas nieko nekainuos?

Arba cia taip staigiai taisykles pasikeite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 05 30, 16:30)
Pasidomekit dar karta, nes skamba kaip utopija. Fiksas ir yra fiksas, jei nori inesineti papildomai, turesi sumoketi "bauda". Netgi su kintamom palukanom kaikurie bankai stengiasi apriboti arba pasipelnyti is tokiodaznesnio inesinejimo. Ar jus tikra, kad jums tas nieko nekainuos?

Arba cia taip staigiai taisykles pasikeite  4u.gif


Na zinokite siandien kai buvau DNB klausiau, kadangi man yra labai aktualu. As noriu fixo 2 metams, po to eis jau kintamomis palukanomis po 2 metu. Mane ji net negvejodama patikino, kad inesti pinigelius ne maziau 2.000 Lt galima nepriklausomai nuo to, ar fixuota mano ar ne.
Nezinau, gal klaidina. Dar reikes pasiaiskinti g.gif
Papildyta:
QUOTE(ptashka @ 2012 05 30, 14:40)
Taigi jus kovojate del geresniu salygu SAU. Ne Petrui, ne Jonui, o SAU. Ir ganetinai ilgam laikui. Todel nesuprantu, koks cia zaidimas.
As pati irgi dirbu tokioje sferoje, netgi tokioje pacioje, ir neisivaizduojat, kaip pa smus laksto ir ko reikalauja klientai. Ziurim, nagrinejam, patrauklus ar ne, ar reikia mums tokio. Tada sprendziam.
Todel manau labai svenkintina, kad ir Lietuvoje zmones ima nebetyleti, o reikalauja tuo skatindami konkurencija ir nora ta klienta tureti bei galu gale gerbti. Ko trukuma ir parodo tai, kad pirmines pasiulytos salygos dazniausiai buna zenkliai blogesnes negu tai, ka zmogus sugeba issidereti.


Sutinku ir pritariu, kad sveikintina uz zmogaus atkakluma. Bet kaip man pikta, kad as ir kaip besidereciau, man nieko nenuleidzia... Sako tai ir taip labai zema marza. Klausiausi ir jei kitus kokius ju produktus imciau, ar man marza mazetu. Sako pas jus jau taip ji nustatyta pagal darbovietes sutarti ir yra zenkliai mazesne uz standarta.. doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 30, 16:24)
Nesuprantu, kodel man neleidzia deretis, o Jums taip sekasi...


Aš manau kad reikia tau į šį reikalą įtraukti daugiau bankų. Jie greičiausiai mato, kad neturi iš ko rinktis. Realiai, ką tu jiems nuėjusi pasakysi, jei abu vienodas sąlygas siūlo. Gavusi geresnes sąlygas eisi užtikrintai, drąsiai - sakysi man kitas bankas siūlo geresnes sąlygas ir t.t.. Gali net geresnio pasiūlymo kopiją nusinešt.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 05 30, 16:30)
Pasidomekit dar karta, nes skamba kaip utopija. Fiksas ir yra fiksas, jei nori inesineti papildomai, turesi sumoketi "bauda". Netgi su kintamom palukanom kaikurie bankai stengiasi apriboti arba pasipelnyti is tokiodaznesnio inesinejimo. Ar jus tikra, kad jums tas nieko nekainuos?

Arba cia taip staigiai taisykles pasikeite  4u.gif

dėl DNB banko tai aš 5d pasirašynėsiu sutarti tai daugiau 2000lt. visada galima įnešti be jokiu baudų, o tik tai, kad man finansavo tik 75 proc., ale namas senesnis nei 30 metu, marža kokia pirmą kartą pasiūlė ir ne gramo nenuleido, tipo jau jiems dugnas buvo 1,76 proc., bandžiau derėtis, bet sakė, kad ne...
Atsakyti
QUOTE(skrilis @ 2012 05 30, 16:44)
Aš manau kad reikia tau į šį reikalą įtraukti daugiau bankų. Jie greičiausiai mato, kad neturi iš ko rinktis. Realiai, ką tu jiems nuėjusi pasakysi, jei abu vienodas sąlygas siūlo. Gavusi geresnes sąlygas eisi užtikrintai, drąsiai - sakysi man kitas bankas siūlo geresnes sąlygas ir t.t.. Gali net geresnio pasiūlymo kopiją nusinešt.


Tai tame reikalas, kad nelabai turiu is ko rinktis. Nordea pas mus nera - atkrenta, o SEB girdejau baisiai jau ne kokie atsiliepimai apie ilgalaikes paskolas.
Na siaip marza apsprendzia ir tokie dalykai kaip issilavinimas, darbo stazas, uzmokestis, perspektyvumas. Kadangi paskola imu viena, atlyginimas aisku mano nera labai didelis, tai matyt tai ir lemia...
Papildyta:
QUOTE(justyzzzz @ 2012 05 30, 16:56)
dėl DNB banko tai aš 5d pasirašynėsiu sutarti tai daugiau 2000lt. visada galima įnešti be jokiu baudų, o tik tai, kad man finansavo tik 75 proc., ale namas senesnis nei 30 metu, marža kokia pirmą kartą pasiūlė ir ne gramo nenuleido, tipo jau jiems dugnas buvo 1,76 proc., bandžiau derėtis, bet sakė, kad ne...


O tai kiti bankai mazesnes nepasiule?
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 30, 17:04)
Tai tame reikalas, kad nelabai turiu is ko rinktis. Nordea pas mus nera - atkrenta, o SEB girdejau baisiai jau ne kokie atsiliepimai apie ilgalaikes paskolas.
Na siaip marza apsprendzia ir tokie dalykai kaip issilavinimas, darbo stazas, uzmokestis, perspektyvumas. Kadangi paskola imu viena, atlyginimas aisku mano nera labai didelis, tai matyt tai ir lemia...
Papildyta:
O tai kiti bankai mazesnes nepasiule?

sebas pasiulė kosmosa eurais, 2,1 proc. marza, fixa pasulė litais 3,5proc, o swedas pasiulė litais 2,7 kazkur, tai pasakiau swede ar jus su protu suspykote biggrin.gif tai nebuvo ka daugiau rinktis... tai dnb niekaip nenusilaužė, gal dėl to, kad mes 10 metų tik imam, nzn as...
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 30, 17:04)
Kadangi paskola imu viena, atlyginimas aisku mano nera labai didelis, tai matyt tai ir lemia...


Gal būt tame ir priežastis. Tokioj situacijoj mes bankams esame kaip turguj, negražu sakyti, bet "parsiduodam save" smile.gif kuo patrauklesni jiems, tuo jie tau "daugiau" pasiūlys...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skrilis: 30 gegužės 2012 - 16:46