Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gavote geriausią būsto paskolos pasiūlymą?

QUOTE(Donna felice @ 2012 05 30, 07:45)
Todel, kad siuo metu jie negali pasiulyti nieko geresnio, nei kiti bankai.

Na, kaip kam . Mum seb'as geriausiai pasiūlė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2012 05 30, 09:03)
Na, kaip kam . Mum seb'as geriausiai pasiūlė  rolleyes.gif

o me siandien renkamės tarp Seb ir Dnb, pasakiau Seb kad gavom geresnį pasiūlymą iš Dnb, tai jie db žiūrės ką geresnio gali pasiūlyti, Dnb parašė, kad kai žinosim seb pasiūlymą pranešti jiems, jie padės išsirinkti geresnį variantą biggrin.gif Seb sakė iš vis mes jau nieko geresnio pasiūlyti negalim 3,06% bendras procentas,jei imu gyvybės draudimą padaro 2.56%), bet kai užsiminiau apie Dnb, tada jau kitaip čiulbėt pradėjo 4u.gif nejau tie bankininkai galvoja kad paraišką teikti vienam banke, juk irgi renkiesi kas geresnes sąlygas siūlo doh.gif

o ką Jums SEB pasiūlė? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliukas28: 30 gegužės 2012 - 08:16
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 30, 09:11)
o me siandien renkamės tarp Seb ir Dnb, pasakiau Seb kad gavom geresnį pasiūlymą iš Dnb, tai jie db žiūrės ką geresnio gali pasiūlyti, Dnb parašė, kad kai žinosim seb pasiūlymą pranešti jiems, jie padės išsirinkti geresnį variantą  biggrin.gif Seb sakė iš vis mes jau nieko geresnio pasiūlyti negalim 3,06% bendras procentas,jei imu gyvybės draudimą padaro 2.56%), bet kai užsiminiau apie Dnb, tada jau kitaip čiulbėt pradėjo  4u.gif  nejau tie bankininkai galvoja kad paraišką teikti vienam banke, juk irgi renkiesi kas geresnes sąlygas siūlo  doh.gif

o ką Jums SEB pasiūlė?  g.gif


3,06 proc. čia imant Eu ar Lt ir kas kiek palūkanos perskaičiuojamos?
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 30, 09:46)
3,06 proc. čia imant Eu ar Lt ir kas kiek palūkanos perskaičiuojamos?

čia eurais kintamos kas 3 mėn 4u.gif pasiūlytas su gyvybės draudimu buvo 2,56, db jau laukiam paskutinio pasiūlymo taip tikiuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 30, 09:54)
čia eurais kintamos kas 3 mėn  4u.gif pasiūlytas su gyvybės draudimu buvo 2,56, db jau laukiam paskutinio pasiūlymo taip tikiuosi  ax.gif


Fiksuoti nepataria? Aš vis suku galvą ką daryti... Man DNB kaip ir siūlo fiksuoti Eu 2 metams, nes palūkanos lb žemos, kaip kad 6 mėnesių kintamos.
Suku galvą g.gif
Jau buvau apsisprendusi Eu, dabar net dvejot pradėjau, kai užsienio šalyse tokie neramumai, kas bus su tuo Eu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 30, 10:12)
Fiksuoti nepataria? Aš vis suku galvą ką daryti... Man DNB kaip ir siūlo  fiksuoti Eu 2 metams, nes palūkanos lb žemos, kaip kad 6 mėnesių kintamos.
Suku galvą  g.gif
Jau buvau apsisprendusi Eu, dabar net dvejot pradėjau, kai užsienio šalyse tokie neramumai, kas bus su tuo Eu...  g.gif

na čia loterija-eurai ar litai-bet kaip Danske banke pasakė-su Lt visus susijusius reikalus, palūkanas ir t.t sprendžia ir apsrendžia keli Lietuvos bankai, o tuo tarpu EU turi įtakos visos Europos situacija ir tikrai daugiau bankų nei keli Lietuvos 4u.gif
fiksavimas mums netinka, nes mes norėsim įnešinėti pinigus dažniau nei kas 2 metai, bent taip tikiuosi 4u.gif su Eu tikrai nėra aiškiau nei su LT, bet čia jau kaip kas pasirinks, mum kažkodėl euras atrodo kol kas patikimiau nei LT 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliukas28: 30 gegužės 2012 - 09:26
Na mes ir dvejojame del euro. Bet manau kad imsime eurais. Manau euras geriau nei litas. Siuo metu laukiame pasiulymu is DnB ir Danske banko. Is swedbanko gavome 0,7 marza. Bet kai sudedi tuos ju du kintamuosius, tai jau neatrodo taip patrauklu. Beto Swedbankas vienasaliskai gali keisti marza, o tas man labai nepatinka smile.gif
Atsakyti
g.gif
QUOTE(zweika @ 2012 05 30, 10:36)
Na mes ir dvejojame del euro. Bet manau kad imsime eurais. Manau euras geriau nei litas. Siuo metu laukiame pasiulymu is DnB ir Danske banko. Is swedbanko gavome 0,7 marza. Bet kai sudedi tuos ju du kintamuosius, tai jau neatrodo taip patrauklu. Beto Swedbankas vienasaliskai gali keisti marza, o tas man labai nepatinka smile.gif

mes swed po preliminaraus pasiūlymo iš kart atsisakėm, netinka dėl to pačio kaip ir Jums ir pasiūlė didžiausią įmoką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 30, 10:39)
g.gif
mes swed po preliminaraus pasiūlymo iš kart atsisakėm, netinka dėl to pačio kaip ir Jums ir pasiūlė didžiausią įmoką  doh.gif


Man maržą NET 1,1 jie siūlo ir Litais.
Nepatinka man kažkodėl šis monopolininkas g.gif

Linkstu link DNB Eu aš 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 30, 10:25)
na čia loterija-eurai ar litai-bet kaip Danske banke pasakė-su Lt visus susijusius reikalus, palūkanas ir t.t  sprendžia ir apsrendžia keli Lietuvos bankai, o tuo tarpu EU turi įtakos visos Europos situacija ir tikrai daugiau bankų nei keli Lietuvos  4u.gif
fiksavimas mums netinka, nes mes norėsim įnešinėti pinigus dažniau nei kas 2 metai, bent taip tikiuosi  4u.gif su Eu tikrai nėra aiškiau nei su LT, bet čia jau kaip kas pasirinks, mum kažkodėl euras atrodo kol kas patikimiau nei LT  4u.gif


Aš ir linkstu link Eu vien dėl to, kaip kad minėjote, kad dėl jo įtakos turi ne LT bankai, kurių veiksmai man atrodo mažiau patikimi nei kitų pasaulio kraštų g.gif
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 30, 10:54)
Man maržą NET 1,1 jie siūlo ir Litais.
Nepatinka man kažkodėl šis monopolininkas  g.gif

Linkstu link DNB Eu aš  4u.gif
Papildyta:
Aš ir linkstu link Eu vien dėl to, kaip kad minėjote, kad dėl jo įtakos turi ne LT bankai, kurių veiksmai man atrodo mažiau patikimi nei kitų pasaulio kraštų  g.gif


gavom sumažintą pasiūlymą iš SEB marža 1,7 bendras proc. 2,39 ,pažiūrsim ką db DNB pasiūlys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 30, 12:58)
gavom sumažintą pasiūlymą iš SEB marža 1,7 bendras proc. 2,39 ,pažiūrsim ką db DNB pasiūlys  4u.gif


Neblogai sakyčiau, netgi labai neblogai... smile.gif
Kodėl kaži man tokių maržų niekas nepasiūlo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 30, 13:22)
Neblogai sakyčiau, netgi labai neblogai...  smile.gif
Kodėl kaži man tokių maržų niekas nepasiūlo  ax.gif

o kokia Jūsų marža?padarykit spaudimą bankui, pasakykit kad turit mažesnį pasiūlymą iš kito banko, gal pamažins dar, nes man Seb sakė, kad nenorim prarast kliento, ir db labai mažai kas ima tas paskolas, tai jie kovoja dėl klientų 4u.gif
Atsakyti