Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gavote geriausią būsto paskolos pasiūlymą?

QUOTE(mafijozė @ 2012 05 28, 10:20)
Ar prieš pasirašinėdami sutartį su banku, parsinešate sutartį namo išsamiam perskaitymui, ar nuėję daugmaž persiskaitot ir pasirašot?
Aš norėčiau parsinešt namo ir persiskaityt, nes kai reik "ant greičio" tai ... unsure.gif

nestis tai nereikia lotuliukas.gif duokit savo el.kontaktus ir atsius jie viska jums el.pastu mirksiukas.gif
Atsakyti
Planuoju imti paskolą. Nunešiau paareiškimus į DNB, SEB ir Danske. Galvoju apie paskolą Litais, kitnamas palūkanas (6 mėn) bei linijinį mokėjimą. JAu gavau pasiūlymą iš DNB, siūlo maržą 1,81. Sakyčiau daugokai, kaip Jūs manot? Kitų bankų atsakymų dar laukiu.
Atsakyti
QUOTE(skrilis @ 2012 05 29, 13:27)
Planuoju imti paskolą. Nunešiau paareiškimus į DNB, SEB ir Danske. Galvoju apie paskolą Litais, kitnamas palūkanas (6 mėn) bei linijinį mokėjimą. JAu gavau pasiūlymą iš DNB, siūlo maržą 1,81. Sakyčiau daugokai, kaip Jūs manot? Kitų bankų atsakymų dar laukiu.

mums DNB lygiai tokią pat siūlo, tik mes imam litais kintamas kas 3 mėn.
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 29, 13:29)
mums DNB lygiai tokią pat siūlo, tik mes imam litais kintamas kas 3 mėn.


Man ir DNB duoda maržą 1,81 , tik aš imu Eurais ir fixas 2 metams.
Atsakyti
Čia jau po derybų jums tiek siūlo? Gausiu iš kitų bankų pasiūlymus informuosiu, Danske bankas žodžiu jau žadėjo 1,6 maržą tam projektui.. Tai tikiuosi jų bus mažesnė. SEB manau kad bus didžiausia.
Atsakyti
QUOTE(skrilis @ 2012 05 29, 14:23)
Čia jau po derybų jums tiek siūlo? Gausiu iš kitų bankų pasiūlymus informuosiu, Danske bankas žodžiu jau žadėjo 1,6 maržą tam projektui.. Tai tikiuosi jų bus mažesnė. SEB manau kad bus didžiausia.

mums seb kol kas tikrai daugiausia siūlo-nesitikėjau tiek iš jų, mano viskas paimta iš SEB(su gyvybės draudimu siūlo 1,887 doh.gif ), DNB net sąskaitos neturiu doh.gif danske žodžiu žadėjo 1,8, tiek kiek db po visų derybų siūlo DNB 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skrilis @ 2012 05 29, 14:23)
Čia jau po derybų jums tiek siūlo? Gausiu iš kitų bankų pasiūlymus informuosiu, Danske bankas žodžiu jau žadėjo 1,6 maržą tam projektui.. Tai tikiuosi jų bus mažesnė. SEB manau kad bus didžiausia.



1,81 davė, tada padarė 1,7 nes mano darbovietė turi ten su jais kažkokią sutartį ir sąlygas spec taiko. Be to, imant paskolą Eu ir fixuojant 2 metams, jie taiko neblogas palūkasnas, kaip kad 6 mėn kintamas smile.gif
Atsakyti
Iš pradžių 1,91 davė, paskui 1,81 po ilgų ilgų įkalbinėjimų, nes mano darbovietė turi ten su jais kažkokią sutartį ir sąlygas spec taiko. Be to, imant paskolą Eu ir fixuojant 2 metams, jie taiko neblogas palūkasnas, kaip kad 6 mėn kintamas smile.gif
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aidencija: 29 gegužės 2012 - 14:39
bet as cia pasiskaitinejau, ziuriu is SEB nelabai kas ima. g.gif Nordeos irgi... g.gif
Atsakyti
Į kokius faktorius labiausiai šiuo metu bankai žiūri, kokius standartus reikia atitikti?
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2012 05 30, 08:04)
Į kokius faktorius labiausiai šiuo metu bankai žiūri, kokius standartus reikia atitikti?

pirmiausia žiūri į pajamas 4u.gif mūsų bent jau žiūrėjo ar sutartys darbo neterminuotos, kokius kitus įsipareigojimus turim, kokią dalį savo pinigų įnešam(čia buvo vienas iš svarbiausių faktorių) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2012 05 30, 00:09)
bet as cia pasiskaitinejau, ziuriu is SEB nelabai kas ima.  g.gif  Nordeos irgi...  g.gif

Todel, kad siuo metu jie negali pasiulyti nieko geresnio, nei kiti bankai.
Atsakyti