Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gavote geriausią būsto paskolos pasiūlymą?

QUOTE(aidencija @ 2012 05 18, 13:05)
Kiek man paaiskino ir patikino  banko darbuotoja, DNB marza niekada nekeiciama. Kokia jau nustate sudarant sutarti, tokia ji  ir bus visa laik. Aisku jeigu Jus laiku nevykdysite savo isipareigojumi, marza jie turi teise pakelti. Manau, cia savaime suprantama. O kad marza pamazintu, tai nelabai tiketina man.



QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 18, 13:28)
aha, DNB man irgi sakė, kad marža pas juos visą laikotarpį lieka tokia pati, tai  nebent dėl vilibor arba euribor galėtų sumažėti, nežinau kokia valiuta paėmę paskolą  4u.gif


Tai mes emem paskola pries 2 metus ir tada salygos matyt tokios buvo. Viskas aisku, dabar DnB jau tvirtina marza visam laikotarpiui. Tuo metu mes irgi gavome labai gera marza, nes paskola pajamoms palyginti nedidele ir specialybes nezadancios bedarbystes. Bet dabar paskaicius noretusi mazesnes marzos ir gerai butu pasitvirtinti ja visam laikotarpiui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bigsmile: 18 gegužės 2012 - 13:10
QUOTE(zweika @ 2012 05 18, 12:47)
Kiek suprantu is swedbanko niekas neimate paskolos? O tokias mazas marzas siulo. smile.gif


na kodėl, paėmėm. tik nesugalvoju, prie kurių čia dabar prisiskirti prie statybininkų ar prie neišsilavinusių g.gif mūsų paskolos suma didelė - tad, kai paskaičiavom, kiek skirsis įmoka swedui ir kitam geriausiam pasiūlymui - tai ir paėmėm iš swedo. ir mums dar svarbu įmokos būtent pradžioje (nes dabar jau suruošėm "senąjį" savo būstą parduoti ir dalį paskolos padengti (jei kas ieškot 3 k buto Baltupiuose - galit kreiptis ax.gif )) Tai įvertinom, kad, jei jau sugalvos swedas kelti beprotiškai tą savo faktorių, tai mums dar apsimokės su bauda perbėgti į kitą banką. na būsim turbūt tie bandmieji triušiai - bus matyt, kaip čia bus smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(san @ 2012 05 18, 14:29)
na kodėl, paėmėm. tik nesugalvoju, prie kurių čia dabar prisiskirti prie statybininkų ar prie neišsilavinusių g.gif mūsų paskolos suma didelė - tad, kai paskaičiavom, kiek skirsis įmoka swedui ir kitam geriausiam pasiūlymui - tai ir paėmėm iš swedo. ir mums dar svarbu įmokos būtent pradžioje (nes dabar jau suruošėm "senąjį" savo būstą parduoti ir dalį paskolos padengti (jei kas ieškot 3 k buto Baltupiuose - galit kreiptis ax.gif )) Tai įvertinom, kad, jei jau sugalvos swedas kelti beprotiškai tą savo faktorių, tai mums dar apsimokės su bauda perbėgti į kitą banką. na būsim turbūt tie bandmieji triušiai - bus matyt, kaip čia bus smile.gif .


Supratau, as ir gundausi i Swedbanka eiti. Idomu, kaip cia su ju tais rodikliais. doh.gif Man labai idomu, kad marza tai maza, bet kai viskas susideda, tai imoka realiai gaunasi tokia pat, kaip kitame banke su didesne marza. Vat ir nezinai, kaip cia daryti.
O Jus litais emete?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zweika: 18 gegužės 2012 - 13:52
QUOTE(vestuves85 @ 2012 05 18, 11:25)
Sveiki, norėjau paklausti kaip išsiaiškinti kokia yra marža, jei bankas pasiūlė 4,1 proc. palūkanų, čia fiksuotas ir litais  blush2.gif nelabai as čia susigaudau ar normalus čia pasiūlymas?  ax.gif  4u.gif


Gal kas nors galėtų paaiškinti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vestuves85 @ 2012 05 18, 14:58)
Gal kas nors galėtų paaiškinti?  blush2.gif

jei gerai suprantu, šis jūsų procentas tikrai didelis, marža yra apie 2,19 g.gif čia aš SEB vilibor ėmiau 4.1=vilibor1.91+marža2,19. pataisys kas nors jei klystu g.gif o kokiam banke jums čia taip pasiūlė? mes iš danske gavom, bet tik užpildę internertinę skaičiuoklę 3,72%, o 2oa net 4,1% tikrai daug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zweika @ 2012 05 18, 13:52)
Supratau, as ir gundausi i Swedbanka eiti. Idomu, kaip cia su ju tais rodikliais.  doh.gif Man labai idomu, kad marza tai maza, bet kai viskas susideda, tai imoka realiai gaunasi tokia pat, kaip kitame banke su didesne marza. Vat ir nezinai, kaip cia daryti.
O Jus litais emete?


litais. na mum tikrai nesigavo "tas pats kaip kitur". "tradicinio" varianto marža atitinka swedo maržą+"šalies faktorius". Kitaip tariant tai, kas lieka iš bendros sumos atėmus viliborą.
Atsakyti
QUOTE(bigsmile @ 2012 05 18, 14:04)
Tai mes emem paskola pries 2 metus ir tada salygos matyt tokios buvo. Viskas aisku, dabar DnB jau tvirtina marza visam laikotarpiui. Tuo metu mes irgi gavome labai gera marza, nes paskola pajamoms palyginti nedidele ir specialybes nezadancios bedarbystes. Bet dabar paskaicius noretusi mazesnes marzos ir gerai butu pasitvirtinti ja visam laikotarpiui smile.gif


Na taip, Jusiske palyginus su siandieninemis ju siulmomis - aukstoka.
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 18, 15:05)
jei gerai suprantu, šis jūsų procentas tikrai didelis, marža yra apie 2,19  g.gif  čia aš SEB vilibor ėmiau 4.1=vilibor1.91+marža2,19. pataisys kas nors jei klystu  g.gif  o kokiam banke jums čia taip pasiūlė? mes iš danske gavom, bet tik užpildę internertinę skaičiuoklę 3,72%, o 2oa net 4,1% tikrai daug  4u.gif


Ačiū už paaiškinimą mirksiukas.gif Tai čia mes iš seb banko, iš pradžių iš vis 4,5 žadėjo...
Atsakyti
QUOTE(bigsmile @ 2012 05 18, 12:31)
Cia del tu dvieju metu DNB parasysiu. Jau beveik 2 metai turime paskola DNB, pagal sutarti jie marza gali keisti kas 2 metus (atrodo, kad Jus minite ta pati atveji). Pries 2 metus mums patvirtino 2.25 %  + 3 men euribor. Kiek paskaitau, jie siuo metu isduoda paskolas su mazesnemis marzomis ir kaip tik dabar galejo keisti musu marza, bet paliko ta pacia (na juk suprantama, pagal sutarti jie neprivalo mazinti, bet didinti mielai manau sutiktu), o perbegti i kita banka su paskola kainuotu apie 2000 lt (jie ta irgi zino). Taigi, bukite atidus smile.gif
Yra minciu dar nueiti ir parasyti prasyma del sutarties salygu keitimo, kas sudarytu mums apie 600 lt mokesciu, jei tik pakeistu marza i kokia 1,7 (esame labai lojalus klientai, atlyginimai, pensijos, draudimai imti pas juos), tai atsipirktu per metus kazkur gal. Taigi, pagalvokite, kas bus ir po tu dvieju metu, o jie prabega labai greit smile.gif Todel pradine maza marza, dar nera taip gerai, kaip zinoti, kaip bus veliau smile.gif

Pati dirbau tuo metu DNB, kai ėmėte paskolą. Buvo vienu metu tokios sąlygos, kad maržą buvo fiksuojama kas 2 arba 5 m., šiuo metu kiek žinau jau taip nėra. Jūs teisi, kad jeigu banke tuo metu, kai baigėsi maržos fiksavimas būtų didesnės maržos, Jums ją padidintų. Jeigu norėjote, kad Jums maržą bankas sumažintų ir nemokėti sutarties keitimo mokesčio, Jums reikėjo iki maržos pakeitimo kažkur prieš mėn. kreiptis ir paprašyti ją sumažinti (kadangi kaip paminėjote esate lojali klientė, be to palūkanos rinkoje mažesnės nei tuo metu, Jums nebūtų atsakyta neigiamai).
Jeigu nuspręsite keisti sutartį dabar, jau nebeturėsit fiksuotos maržos visai (jeigu ne automatiškai, tai galite apie tai paprašyti keisdami sutartį). Jeigu tai atsiperka per metus, tikriausiai verta tai padaryti.
Atsakyti
QUOTE(zweika @ 2012 05 18, 14:52)
Idomu, kaip cia su ju tais rodikliais.  doh.gif Man labai idomu, kad marza tai maza, bet kai viskas susideda, tai imoka realiai gaunasi tokia pat, kaip kitame banke su didesne marza. Vat ir nezinai, kaip cia daryti.
O Jus litais emete?


Maržą apima daug rodiklių: pavyzdžiui kliento rizika, operacinės išlaidos, šalies rizika, banko pelnas ir t.t. Šiuo atveju Swedbankas marža vadina savo pelną. Tuo tarpu kiti bankai įvardindami maržas visą tai iš anksto supliusuoja. Jeigu skaitote šiame forume, tai galite suprasti, kad šiuo metu maržos pakankamai mažos, tai reiškia, kad Swedbanke tas X nežinomasis rodiklis irgi didės, jei padidės kitur maržos. Banko pelno marža visais laikais yra beveik vienoda, keičiasi tik tie X nežinomieji, dėl to ir didėja bendra marža visuose bankuose. Tie, kas čia gauna mažesnes maržas, pvz. 0,3 procentais, reiškia yra mažiau rizikingesni bankui. Kitiems siūlau nesistebėti, tai labai svarbu bankui, ypač, kai bus priimtas fizinių asmenų bankroto įstatymas, tada turėtų dar labiau sąlygos sugriežtėti (čia mano asmeninė nuomonė, banke jau virš 1 m. nedirbu, semiu info iš čia).
Atsakyti
QUOTE(Tropica @ 2012 05 19, 09:28)
Pati dirbau tuo metu DNB, kai ėmėte paskolą. Buvo vienu metu tokios sąlygos, kad maržą buvo fiksuojama kas 2 arba 5 m., šiuo metu kiek žinau jau taip nėra. Jūs teisi, kad jeigu banke tuo metu, kai baigėsi maržos fiksavimas būtų didesnės maržos, Jums ją padidintų. Jeigu norėjote, kad Jums maržą bankas sumažintų ir nemokėti sutarties keitimo mokesčio, Jums reikėjo iki maržos pakeitimo kažkur prieš mėn. kreiptis ir paprašyti ją sumažinti (kadangi kaip paminėjote esate lojali klientė, be to palūkanos rinkoje mažesnės nei tuo metu, Jums nebūtų atsakyta neigiamai).
Jeigu nuspręsite keisti sutartį dabar, jau nebeturėsit fiksuotos maržos visai (jeigu ne automatiškai, tai galite apie tai paprašyti keisdami sutartį). Jeigu tai atsiperka per metus, tikriausiai verta tai padaryti.


Ačiū labai už komentarą, na dar liko pusė mėnesio iki to keitimo, tai gal dar nebus labai vėlu parašyti tą prašymą smile.gif O apie keitimą jie turėjo pranešti prieš 2 mėnesius ir nieko nepranešė, kas reiškia, kad niekas nesikeičia. Prieš tuos 2 mėn aš skambinausi bankininkei, ir ji man aiškino, kad 2,25 % šiuo metu yra normali marža pas juos ir kad nedaug kas keisis, be to, turėsiu sumokėti sutarties keitimo mokestį.
Atsakyti
QUOTE(bigsmile @ 2012 05 19, 12:11)
Ačiū labai už komentarą, na dar liko pusė mėnesio iki to keitimo, tai gal dar nebus labai vėlu parašyti tą prašymą smile.gif O apie keitimą jie turėjo pranešti prieš 2 mėnesius ir nieko nepranešė, kas reiškia, kad niekas nesikeičia. Prieš tuos 2 mėn aš skambinausi bankininkei, ir ji man aiškino, kad 2,25 % šiuo metu yra normali marža pas juos ir kad nedaug kas keisis, be to, turėsiu sumokėti sutarties keitimo mokestį.


Dabar dėl nemokamai keitimo maržos ir suabejojau sad.gif Bet aš pasiteirausiu kaip dabar yra pas buvusius kolegas... Su prašymu tai suskubkite, siūlyčiau net pirmadienį nueiti. O prieš 2 mėn. tai tikiu, kad buvo labai panašu į 2,25 proc. sprendžiant iš šito forumo smile.gif
Atsakyti