Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gavote geriausią būsto paskolos pasiūlymą?

QUOTE(Donna felice @ 2012 05 17, 21:23)
vertinima darote bendra. tokio pakanka bankams paraiskai pateikti. tik tada kai issirinksite banka nueisite pas vertintoja ir nemokamai arba uz 10 lt pakeis pirmus lapus konkreciam bankui.

dekui, bet ne visos agenturos ta pasiule, tik man prasitarus, kad zinau, jog taip vykdoma, tik tuomet pradeda mykcioti, kad neva naa galbut ir iseis kazkaip susitarti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 05 17, 22:23)
Cia tas fixas 2 metai yra vienkartinis. Kai praeis 2 metai, tada bus kintamos 3 arba 6 menesiu, kaip jua bus pasirinkta sudarant sutarti.

supratau. maniau, kad fiksas kas 2 metai pas jus. tai prie tokio fikso todel ir duoda didesne marza. bankas gi apsidraudzia.
mes nesame is vis jokie klientai, neturiu nei saskaitu, nieko. neimame jokiu produktu. cia matyt del kintamu kad imam, nes zinau, kad kuo didesnis fiksas tuo didesne marza. ir gal kad prasom 80 proc., o ne 85. nezinau g.gif

[b]vertinima darote bendra. tokio pakanka bankams paraiskai pateikti. tik tada kai

Man reikia maziau nei 80 proc. paskolos. Oim ar fixa, ar ne, man marza ta pati. O del 1,5 marzos sakau, ji sako arba paskola imti pries kokius 3 menesius, arba sako neisivaizduoju, kaip tokia zema dave, sako gal labai lojalus klientas. Tai Jus jokiu pas juos daugiau produktu neturite? O koks Jusu issilavinimas. Jei aukstasis, sake kad marza neblogai sumazina. ir pajamos jei labai dideles marza labai mazina. Jaupasimetusi as... doh.gif
Nes mano marza kur kas aukstesne nei Jusu, net 0,31 proc. Ir cia jau tai sumazino nuo pirmojo pokalbio 0,1 proc.
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 18, 08:47)
Man reikia maziau nei 80  proc. paskolos. Oim ar fixa, ar ne, man marza ta pati. O del 1,5 marzos sakau, ji sako arba paskola imti pries kokius 3 menesius, arba sako neisivaizduoju, kaip tokia zema dave, sako gal labai lojalus klientas. Tai Jus jokiu pas juos daugiau produktu neturite? O koks Jusu issilavinimas. Jei aukstasis, sake kad marza neblogai sumazina. ir pajamos jei labai dideles marza labai mazina. Jaupasimetusi as... doh.gif
Nes mano marza kur kas aukstesne nei Jusu, net 0,31 proc. Ir cia jau tai sumazino nuo pirmojo pokalbio 0,1 proc.

na taip musu issilavinimas aukstasis ir perspektyvi specialybe blush2.gif pajamos irgi ne vidutines. Tai gal delto..bet as dabar galvoju kodel man nepasiule 2 metu fikso, o veliau kintamu kas 3 men, nes jeigu taip yra kaip jus sakote, tada tikrai imti geriau 2 metus fiksa, o veliau tarkim 3men kintamas. Bet speju, kad imant 2 metu fiksa tikrai nebuciau gavusi tokios marzos. o paskola mes imam dabar kita savaite vaziuojam rasytis sutarties. jokiu produktu neimam.
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 05 18, 08:44)
na taip musu issilavinimas aukstasis ir perspektyvi specialybe  blush2.gif  pajamos irgi ne vidutines. Tai gal delto..bet as dabar galvoju kodel man nepasiule 2 metu fikso, o veliau kintamu kas 3 men, nes jeigu taip yra kaip jus sakote, tada tikrai imti geriau 2 metus fiksa, o veliau tarkim 3men kintamas. Bet speju, kad imant 2 metu fiksa tikrai nebuciau gavusi tokios marzos. o paskola mes imam dabar kita savaite vaziuojam rasytis sutarties. jokiu produktu neimam.

o mes iš seb vis dar laukiam, jau savaitė su trupučiu, pažiūrėsim ką siūlys, jei nieko gero-eisim į DNB, kur jau turim gavę neblogą pasiūlymą ax.gif Jūsų marža 1,5, tai bendras procentas koks išeina? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliukas28: 18 gegužės 2012 - 08:00
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 18, 10:00)
o mes iš seb vis dar laukiam, jau savaitė su trupučiu, pažiūrėsim ką siūlys, jei nieko gero-eisim į DNB, kur jau turim gavę neblogą pasiūlymą  ax.gif Jūsų marža 1,5, tai bendras procentas koks išeina?  ax.gif

mes is SEB laukem atsakymo apie 3 savaites doh.gif . Bendra procenta sudaro marza + euribor. ji galima pasiziureti cia EURIBOR

tai jeigu 3 menesiu imam euribot, bendra palukanu norma gaunasi 2,185.
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 05 18, 09:09)
mes is SEB laukem atsakymo apie 3 savaites  doh.gif . Bendra procenta sudaro marza + euribor. ji galima pasiziureti cia EURIBOR

tai jeigu 3 menesiu imam euribot, bendra palukanu norma gaunasi 2,185.

na tada Jums tikrai neblogą maržą pasiūlė 4u.gif bendras procentas yra marža+euribor? teisingai ?
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 18, 10:21)
na tada Jums tikrai neblogą maržą pasiūlė  4u.gif bendras procentas yra marža+euribor? teisingai ?

taip, teisingai. euribor visur vienodas, todel jums aktualiausia su banku susitarti del kintamos dalies - marzos. Ji visada bus tokia pati per visa sutarties galiojimo laikotarpi, tuo tarpu euribor kis ir priklausomai nuo to, kas kiek laiko jus perskaiciuosite palukanastoks imsis ir euribor.
Atsakyti
Sveiki, norėjau paklausti kaip išsiaiškinti kokia yra marža, jei bankas pasiūlė 4,1 proc. palūkanų, čia fiksuotas ir litais blush2.gif nelabai as čia susigaudau ar normalus čia pasiūlymas? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 05 17, 09:08)
jums taip pat kils arba leisis tik kas 2 metai. tai jeigu paskola imate 30 metu tai 15 kartu jus pajusite svyravima. ir tarkim palukanu perskaiciavimo diena bus euribor pakiles tai ir mokesite 2 metus ta dideli euribor. O jeigu jo kreive per ta 2 metu laikotarpi ims zemet, jus to nepajusite. Pajusiu as, nes kas 3 men man perskaiciuos. taip kad bus laikas kai islosite jus, bus laikas kai - as. Bet principe noriu pasakyt kad gausis tas pats. Tik 3 menesiu euriborui esant mazesniam, as mokesiu maziau.


Cia del tu dvieju metu DNB parasysiu. Jau beveik 2 metai turime paskola DNB, pagal sutarti jie marza gali keisti kas 2 metus (atrodo, kad Jus minite ta pati atveji). Pries 2 metus mums patvirtino 2.25 % + 3 men euribor. Kiek paskaitau, jie siuo metu isduoda paskolas su mazesnemis marzomis ir kaip tik dabar galejo keisti musu marza, bet paliko ta pacia (na juk suprantama, pagal sutarti jie neprivalo mazinti, bet didinti mielai manau sutiktu), o perbegti i kita banka su paskola kainuotu apie 2000 lt (jie ta irgi zino). Taigi, bukite atidus smile.gif
Yra minciu dar nueiti ir parasyti prasyma del sutarties salygu keitimo, kas sudarytu mums apie 600 lt mokesciu, jei tik pakeistu marza i kokia 1,7 (esame labai lojalus klientai, atlyginimai, pensijos, draudimai imti pas juos), tai atsipirktu per metus kazkur gal. Taigi, pagalvokite, kas bus ir po tu dvieju metu, o jie prabega labai greit smile.gif Todel pradine maza marza, dar nera taip gerai, kaip zinoti, kaip bus veliau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bigsmile: 18 gegužės 2012 - 11:37
QUOTE(Donna felice @ 2012 05 18, 08:44)
na taip musu issilavinimas aukstasis ir perspektyvi specialybe  blush2.gif  pajamos irgi ne vidutines. Tai gal delto..bet as dabar galvoju kodel man nepasiule 2 metu fikso, o veliau kintamu kas 3 men, nes jeigu taip yra kaip jus sakote, tada tikrai imti geriau 2 metus fiksa, o veliau tarkim 3men kintamas. Bet speju, kad imant 2 metu fiksa tikrai nebuciau gavusi tokios marzos. o paskola mes imam dabar kita savaite vaziuojam rasytis sutarties. jokiu produktu neimam.


Tai dar ne viskas prarasta, jei sutartis nepasirasyta, pasiteiraukite del to fixo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 18, 09:00)
o mes iš seb vis dar laukiam, jau savaitė su trupučiu, pažiūrėsim ką siūlys, jei nieko gero-eisim į DNB, kur jau turim gavę neblogą pasiūlymą  ax.gif Jūsų marža 1,5, tai bendras procentas koks išeina?  ax.gif


Kokia Jusu marza DNB, kur sakete neblogas pasiulymas? Ir koks budas fix, ar kintamos? g.gif

Papildyta:
QUOTE(bigsmile @ 2012 05 18, 12:31)
Cia del tu dvieju metu DNB parasysiu. Jau beveik 2 metai turime paskola DNB, pagal sutarti jie marza gali keisti kas 2 metus (atrodo, kad Jus minite ta pati atveji). Pries 2 metus mums patvirtino 2.25 %  + 3 men euribor. Kiek paskaitau, jie siuo metu isduoda paskolas su mazesnemis marzomis ir kaip tik dabar galejo keisti musu marza, bet paliko ta pacia (na juk suprantama, pagal sutarti jie neprivalo mazinti, bet didinti mielai manau sutiktu), o perbegti i kita banka su paskola kainuotu apie 2000 lt (jie ta irgi zino). Taigi, bukite atidus smile.gif
Yra minciu dar nueiti ir parasyti prasyma del sutarties salygu keitimo, kas sudarytu mums apie 600 lt mokesciu, jei tik pakeistu marza i kokia 1,7 (esame labai lojalus klientai, atlyginimai, pensijos, draudimai imti pas juos), tai atsipirktu per metus kazkur gal. Taigi, pagalvokite, kas bus ir po tu dvieju metu, o jie prabega labai greit smile.gif Todel pradine maza marza, dar nera taip gerai, kaip zinoti, kaip bus veliau smile.gif


Kiek man paaiskino ir patikino banko darbuotoja, DNB marza niekada nekeiciama. Kokia jau nustate sudarant sutarti, tokia ji ir bus visa laik. Aisku jeigu Jus laiku nevykdysite savo isipareigojumi, marza jie turi teise pakelti. Manau, cia savaime suprantama. O kad marza pamazintu, tai nelabai tiketina man.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aidencija: 18 gegužės 2012 - 12:10
QUOTE(aidencija @ 2012 05 18, 13:05)
Tai dar ne viskas prarasta, jei sutartis nepasirasyta, pasiteiraukite del to fixo smile.gif
Papildyta:
Kokia Jusu marza DNB, kur sakete neblogas pasiulymas? Ir koks budas fix, ar kintamos?  g.gif


Papildyta:
Kiek man paaiskino ir patikino  banko darbuotoja, DNB marza niekada nekeiciama. Kokia jau nustate sudarant sutarti, tokia ji  ir bus visa laik. Aisku jeigu Jus laiku nevykdysite savo isipareigojumi, marza jie turi teise pakelti. Manau, cia savaime suprantama. O kad marza pamazintu, tai nelabai tiketina man.

aš net paraškos dar nepildžiau, bet kol kas geriausia ką esam gavę iš visų bankų yra DNB 2,89% bendras-aišku čia konsultantė maždaug primetė, sakė užpildžius ofocialą paraišką procentas mažėtų, bet mes dar neskubam-laukiam iš savo pagrindinio banko, pažiūrėsim ką siūlys ax.gif aišku, mūsų tas skaičiukas labai didelis palyginus su kažkurios čia mergaitės kur rašė 1,5 maržą gavo 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(bigsmile @ 2012 05 18, 12:31)
Cia del tu dvieju metu DNB parasysiu. Jau beveik 2 metai turime paskola DNB, pagal sutarti jie marza gali keisti kas 2 metus (atrodo, kad Jus minite ta pati atveji). Pries 2 metus mums patvirtino 2.25 %  + 3 men euribor. Kiek paskaitau, jie siuo metu isduoda paskolas su mazesnemis marzomis ir kaip tik dabar galejo keisti musu marza, bet paliko ta pacia (na juk suprantama, pagal sutarti jie neprivalo mazinti, bet didinti mielai manau sutiktu), o perbegti i kita banka su paskola kainuotu apie 2000 lt (jie ta irgi zino). Taigi, bukite atidus smile.gif
Yra minciu dar nueiti ir parasyti prasyma del sutarties salygu keitimo, kas sudarytu mums apie 600 lt mokesciu, jei tik pakeistu marza i kokia 1,7 (esame labai lojalus klientai, atlyginimai, pensijos, draudimai imti pas juos), tai atsipirktu per metus kazkur gal. Taigi, pagalvokite, kas bus ir po tu dvieju metu, o jie prabega labai greit smile.gif Todel pradine maza marza, dar nera taip gerai, kaip zinoti, kaip bus veliau smile.gif

aha, DNB man irgi sakė, kad marža pas juos visą laikotarpį lieka tokia pati, tai nebent dėl vilibor arba euribor galėtų sumažėti, nežinau kokia valiuta paėmę paskolą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliukas28: 18 gegužės 2012 - 12:28
Kiek suprantu is swedbanko niekas neimate paskolos? O tokias mazas marzas siulo. smile.gif
Atsakyti