Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gavote geriausią būsto paskolos pasiūlymą?

[quote=aidencija,2012 05 16, 20:44]
Jo, Swede Eurais dabar imti neapsimoka, siulo Litais jie... Bet as kazkodel Litais bijau imti.. Teks jauciu DNB rinktis Eurais g.gif
Papildyta:
[quote=Donna felice,2012 05 16, 11:31]
Sveiki, buau pradingus trumpam..remonto rupesciai. Del paskolos jau nusprendem - imam i DnB eurais. 30 metu. gavom 1,5 marza blush2.gif tai labai dziaugiuosi.
Mastau as ir si varianta DNB Eurais 25 metams. O Jus fiksavote? Kiek as konsultavausi, siulo fiksuoti 2 metams. Nors as gal noreciau daugiau metu uzfiksuoti.
Ir dar klausimas, del tos marzos. Jums iskart pasiule tokia ar derejotes? Jei derejotes tai tik lygindama su siulomomis kitu banku marzomis?
Investicini draudima emete pas juos? Ar dar kokus produktus? 4u.gif
[/quote]
ne nefiksavom, emem 3 men kintamas, nes siuo metu tai yra geriausias variantas. marza is karto pasiule 1,6. veliau derejomes ir nuleido iki 1,55, bet paskui parasiau kad aciu buvo malonu bendradarbiauti, renkames kita banka, vel paskambino ir sake dar palaukti pasvarstys. Nuleido dar iki 1,5. jokiu produktu neemem.
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 05 16, 21:31)
ne nefiksavom, emem 3 men kintamas, nes siuo metu tai yra geriausias variantas.  marza is karto pasiule 1,6. veliau derejomes ir nuleido iki 1,55, bet paskui parasiau kad aciu buvo malonu bendradarbiauti, renkames kita banka, vel paskambino ir sake dar palaukti pasvarstys. Nuleido dar iki 1,5. jokiu produktu neemem.


Wow, super marza gavote smile.gif
O kodel sakote, kad kintamos 3 men geriausia? As kazkaip uzsikabinau ant 2 metu fix g.gif
Aisku, 3 men kintamos zemiausios, taciau kazkaip bijau ju kilimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 16, 22:41)
Wow, super marza gavote  smile.gif
O kodel sakote, kad kintamos 3 men geriausia? As kazkaip uzsikabinau ant 2 metu fix  g.gif
Aisku, 3 men kintamos zemiausios, taciau kazkaip bijau ju kilimo  doh.gif

tai per ilga laikotarpi jos tiek kils, tiek leisis. kiek konsultavausi, visi dabar ima 3 men. Per 30 metu tas svyravimas gausis tas pats ant to pacio. jums leciau kils bet leciau ir leisis, man greiciau kils, bet kai leis as greit pajusiu palukanu sumazejima, o jus ne. taip kad gausis tas pats, o pats palukanu dydis 3 men yra mazesnis, taip kad mokesiu as maziau nei jus. Nezinau ar suprantamai parasiau.
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 05 17, 08:51)
tai per ilga laikotarpi jos tiek kils, tiek leisis. kiek konsultavausi, visi dabar ima 3 men. Per 30 metu tas svyravimas gausis tas pats ant to pacio. jums leciau kils bet leciau ir leisis, man greiciau kils, bet kai leis as greit pajusiu palukanu sumazejima, o jus ne. taip kad gausis tas pats, o pats palukanu dydis 3 men yra mazesnis, taip kad mokesiu as maziau nei jus. Nezinau ar suprantamai parasiau.


Na taip, bet kad jos jau taip dabar labai nukrite. Jau joms kristi gal nebelabai yra kur, o vat kilti, tai oj oj oj koks rezervas g.gif
Papildyta:
QUOTE(aidencija @ 2012 05 17, 08:59)
Na taip, bet kad jos jau taip dabar labai nukrite. Jau joms kristi gal nebelabai yra kur, o vat kilti, tai oj oj oj koks rezervas  g.gif


Man leciau kils ir leciau leisis? Na man jos jei uzfiksuosiu 2 metems tai isvis nejudes, nei aukstyn nei zemyn tuos du metus. Ar rinkoj jos kils, ar kris, as mokesiu 2 metus ta pati. Bet sakau, kad kris man nelabaia tiketina.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 17, 10:01)
Na taip, bet kad jos jau taip dabar labai nukrite. Jau joms kristi gal nebelabai yra kur, o vat kilti, tai oj oj oj koks rezervas  g.gif
Papildyta:
Man leciau kils ir leciau leisis? Na man jos jei uzfiksuosiu 2 metems tai isvis nejudes, nei aukstyn nei zemyn tuos du metus. Ar rinkoj jos kils, ar kris, as mokesiu 2 metus ta pati. Bet sakau, kad kris man nelabaia tiketina.... doh.gif

tai taip, dabar turetu kilti, bet kazkada tarkim po 2 metu prades vel kristi. o jus po 2 metu uzsifikuos dideles palukanos ir sedesit lubose. man su 3 men jos kris. zodziu jeigu tai trumpalaike paskola verta uzsifiksuot ilgam laikui, bet jeigu ilgalaike - tada rezultatas del kilimo ir kritimo gaunasi tas pats. As dabartine paksola turiu 6 men kintamas, mano drauge irgi turejo 6 men, kai pradejo kilt issigando uzsifiksavo nuejus 10 metu tai nagus dabar grauziasi, nes moka zymiai daugiau nei as. ateis aisku sunkesnis metas, bus ir lengvesniu, nuo visko neapsisaugosi. As manau, kad padariau teisingai pasiimdama 3 men kintamas. Be to, bet kada galesite uzsifiksuoti.
Papildyta:
QUOTE(aidencija @ 2012 05 17, 10:01)
Na taip, bet kad jos jau taip dabar labai nukrite. Jau joms kristi gal nebelabai yra kur, o vat kilti, tai oj oj oj koks rezervas  g.gif
Papildyta:
Man leciau kils ir leciau leisis? Na man jos jei uzfiksuosiu 2 metems tai isvis nejudes, nei aukstyn nei zemyn tuos du metus. Ar rinkoj jos kils, ar kris, as mokesiu 2 metus ta pati. Bet sakau, kad kris man nelabaia tiketina.... doh.gif

jums taip pat kils arba leisis tik kas 2 metai. tai jeigu paskola imate 30 metu tai 15 kartu jus pajusite svyravima. ir tarkim palukanu perskaiciavimo diena bus euribor pakiles tai ir mokesite 2 metus ta dideli euribor. O jeigu jo kreive per ta 2 metu laikotarpi ims zemet, jus to nepajusite. Pajusiu as, nes kas 3 men man perskaiciuos. taip kad bus laikas kai islosite jus, bus laikas kai - as. Bet principe noriu pasakyt kad gausis tas pats. Tik 3 menesiu euriborui esant mazesniam, as mokesiu maziau.
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 05 17, 09:05)
tai taip, dabar turetu kilti, bet kazkada tarkim po 2 metu prades vel kristi. o jus po 2 metu uzsifikuos dideles palukanos ir sedesit lubose. man su 3 men jos kris. zodziu jeigu tai trumpalaike paskola verta uzsifiksuot ilgam laikui, bet jeigu ilgalaike - tada rezultatas del kilimo ir kritimo gaunasi tas pats. As dabartine paksola turiu 6 men kintamas, mano drauge irgi turejo 6 men, kai pradejo kilt issigando uzsifiksavo nuejus 10 metu tai nagus dabar grauziasi, nes moka zymiai daugiau nei as. ateis aisku sunkesnis metas, bus ir lengvesniu, nuo visko neapsisaugosi. As manau, kad padariau teisingai pasiimdama 3 men kintamas. Be to, bet kada galesite uzsifiksuoti.


Na kol laukiu busto vertinimo, dar tipenu siandien i abu bankus, ziuresim ka dar papasakos apie Litus ir Eurus 4u.gif
Atsakyti
Ikisiu ir as savo trigrasi. Mums pavyzdziu leido, be jokiu mokesciu po fikso, patiems pasirinkti ar toliau fiksas ar kintamos.
Atsakyti
QUOTE(Amberuciukas @ 2012 05 17, 11:24)
Ikisiu ir as savo trigrasi. Mums pavyzdziu leido, be jokiu mokesciu po fikso, patiems pasirinkti ar toliau fiksas ar kintamos.

tai taip, galima gi keisti sitas salygas, tik bankas visada ziuri kaip jam yra naudingiau. Su 3 men kintamom ir 2 metu fiksu tikriausiai marza siulo irgi ne ta pacia. Ir gerai jeigu keiciant palukanu mokejimo perskaiciavima buvo palanku kad bankas nekeite marzos, bet gali buti ir kitaip.
Atsakyti
Kiek as supratau, tai jei uzsifixuoju 2 metams, kai praeis tas laikotarpis pas mane iskart bus 3 arba 6 men kintamos, kaip pasirinksiu jau sudarant sutarti dabar. O jei vel noresiu uzsifixuoti, tada jau bus imamas mokestis uz sutarties keitima, kuris siai dienai yra 0,5 proc, arba nemaziau 500 Lt.
Cia taip DNB.

O kokiam cia Jums banke be mokescio galima rinktis toliau fixa? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Donna felice @ 2012 05 17, 08:51)
tai per ilga laikotarpi jos tiek kils, tiek leisis. kiek konsultavausi, visi dabar ima 3 men. Per 30 metu tas svyravimas gausis tas pats ant to pacio. jums leciau kils bet leciau ir leisis, man greiciau kils, bet kai leis as greit pajusiu palukanu sumazejima, o jus ne. taip kad gausis tas pats, o pats palukanu dydis 3 men yra mazesnis, taip kad mokesiu as maziau nei jus. Nezinau ar suprantamai parasiau.


O cia Jums DNB dave marza 1,5?
Turbut esate kazkokie ypatingi ju klientai, nes man sake, kad marza apie 1,81 pas juos jau skaitosi labai labai maza. Sake mazesne retai kam duoda, nebent labai lojalus klientai, ar savo imoniu finansus per juos tvarko....
Papildyta:
jums taip pat kils arba leisis tik kas 2 metai. tai jeigu paskola imate 30 metu tai 15 kartu jus pajusite svyravima. ir tarkim palukanu perskaiciavimo diena bus euribor pakiles tai ir mokesite 2 metus ta dideli euribor. O jeigu jo kreive per ta 2 metu laikotarpi ims zemet, jus to nepajusite. Pajusiu as, nes kas 3 men man perskaiciuos. taip kad bus laikas kai islosite jus, bus laikas kai - as. Bet principe noriu pasakyt kad gausis tas pats. Tik 3 menesiu euriborui esant mazesniam, as mokesiu maziau.
[/quote]

Cia tas fixas 2 metai yra vienkartinis. Kai praeis 2 metai, tada bus kintamos 3 arba 6 menesiu, kaip jua bus pasirinkta sudarant sutarti.
Atsakyti
Nordea
Atsakyti
O kaip ten su vertinimo israsu kreiptis i tarkim kokius 5 bankus, jeigu jie sako, kad israsineja tik konkreciam bankui? Ar jus mokate papildomus pinigelius ir prasote kiekvienam bankui specialiai parasyto vertinimo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pink peony: 17 gegužės 2012 - 20:56
[quote=aidencija,2012 05 17, 18:33]
Kiek as supratau, tai jei uzsifixuoju 2 metams, kai praeis tas laikotarpis pas mane iskart bus 3 arba 6 men kintamos, kaip pasirinksiu jau sudarant sutarti dabar. O jei vel noresiu uzsifixuoti, tada jau bus imamas mokestis uz sutarties keitima, kuris siai dienai yra 0,5 proc, arba nemaziau 500 Lt.
Cia taip DNB.

O kokiam cia Jums banke be mokescio galima rinktis toliau fixa? g.gif
Papildyta:
O cia Jums DNB dave marza 1,5?
Turbut esate kazkokie ypatingi ju klientai, nes man sake, kad marza apie 1,81 pas juos jau skaitosi labai labai maza. Sake mazesne retai kam duoda, nebent labai lojalus klientai, ar savo imoniu finansus per juos tvarko....
Papildyta:
jums taip pat kils arba leisis tik kas 2 metai. tai jeigu paskola imate 30 metu tai 15 kartu jus pajusite svyravima. ir tarkim palukanu perskaiciavimo diena bus euribor pakiles tai ir mokesite 2 metus ta dideli euribor. O jeigu jo kreive per ta 2 metu laikotarpi ims zemet, jus to nepajusite. Pajusiu as, nes kas 3 men man perskaiciuos. taip kad bus laikas kai islosite jus, bus laikas kai - as. Bet principe noriu pasakyt kad gausis tas pats. Tik 3 menesiu euriborui esant mazesniam, as mokesiu maziau.
[/quote]

Cia tas fixas 2 metai yra vienkartinis. Kai praeis 2 metai, tada bus kintamos 3 arba 6 menesiu, kaip jua bus pasirinkta sudarant sutarti.
[/quote]
supratau. maniau, kad fiksas kas 2 metai pas jus. tai prie tokio fikso todel ir duoda didesne marza. bankas gi apsidraudzia.
mes nesame is vis jokie klientai, neturiu nei saskaitu, nieko. neimame jokiu produktu. cia matyt del kintamu kad imam, nes zinau, kad kuo didesnis fiksas tuo didesne marza. ir gal kad prasom 80 proc., o ne 85. nezinau g.gif


[quote=pink peony,2012 05 17, 22:55]
O kaip ten su vertinimo israsu kreiptis i tarkim kokius 5 bankus, jeigu jie sako, kad israsineja tik konkreciam bankui? Ar jus mokate papildomus pinigelius ir prasote kiekvienam bankui specialiai parasyto vertinimo?
[/quote]

vertinima darote bendra. tokio pakanka bankams paraiskai pateikti. tik tada kai issirinksite banka nueisite pas vertintoja ir nemokamai arba uz 10 lt pakeis pirmus lapus konkreciam bankui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donna felice: 17 gegužės 2012 - 21:24