Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gavote geriausią būsto paskolos pasiūlymą?

Sveikos,

Mes irgi ruosiames imti paskola 30 metu. Jau visa savaite kosmarus sapnuoju. Eurai ar litai. Kazkaip sirdis linksta prie euru. Nors Swedbankas labai jau tuos litus siulo. Buvau nusprendusi jau imti is Swedbanko litais, nes marza 0,8 pasiule, tai taip dziaugiausi, kokia gera marza, bet kai sudedi marza su tais dviem ju kintamaisiais rodikliais, tai beveik tas pats gaunasi, kas kitur 1,8 marza pasiule. Tai kazkaip man tas Swedbankas jau itartinai pradejo atrodyti smile.gif
Tik va swedbankas man patrauklus tuom, kad nereikia baigti 100 proc. statybu, o visur kitur praso per pora metu 100 proc. namo baigtumo. Gal kas jau susidure su tokia banko salyga, ar apeiti kazkaip imanoma. Nes norime pasiimti kazkiek paskolos, o poto pabaigti statybas dar savo lesomis.
Atsakyti
QUOTE(zweika @ 2012 05 16, 13:12)
Sveikos,

Mes irgi ruosiames imti paskola 30 metu. Jau visa savaite kosmarus sapnuoju. Eurai ar litai. Kazkaip sirdis linksta prie euru. Nors Swedbankas labai jau tuos litus siulo. Buvau nusprendusi jau imti is Swedbanko litais, nes marza 0,8 pasiule, tai taip dziaugiausi, kokia gera marza, bet kai sudedi marza su tais dviem ju kintamaisiais rodikliais, tai beveik tas pats gaunasi, kas kitur 1,8 marza pasiule. Tai kazkaip man tas Swedbankas jau itartinai pradejo atrodyti smile.gif
Tik va swedbankas man patrauklus tuom, kad nereikia baigti 100 proc. statybu, o visur kitur praso per pora metu 100 proc. namo baigtumo. Gal kas jau susidure su tokia banko salyga, ar apeiti kazkaip imanoma. Nes norime pasiimti kazkiek paskolos, o poto pabaigti statybas dar savo lesomis.

man Swedban paisule 0,4 marza..sakiau isprotesiu nuo galvojimo lotuliukas.gif bet kazkodel manau, kad tas ju salies rizikos faktorius yra tiksinti bomba. Cia tegu tik niekas neisizeidzia, bet mano brokere sako man< zinai is Swedbank paskolas ima tik visokie statybininkai, be issilavinimo zmones, nes ten jiems susuka smegenis del tu mazu marzu su litais..o protingi viska isstudijuoja, labiau supranta todel ir neima.

Atsakyti
zinau kad cia kazkas jau rase apie rinkos ir likvidacine turto vertes, bet noreciau paklaust gal kas turit vertinima ir ejot i banka? nuo kurios sumos bankas duoda paskola?
Atsakyti
QUOTE(Kunkuls @ 2012 05 16, 14:06)
zinau kad cia kazkas jau rase apie rinkos ir likvidacine turto vertes, bet noreciau paklaust gal kas turit vertinima ir ejot i banka? nuo kurios sumos bankas duoda paskola?

nuo rinkos vertes, nustatytos vertintojo arba nuo pardavimo kainos, ziurint kuri yra mazesne.
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 05 16, 12:30)
man Swedban paisule 0,4 marza..sakiau isprotesiu nuo galvojimo  lotuliukas.gif  bet kazkodel manau, kad tas ju salies rizikos faktorius yra tiksinti bomba. Cia tegu tik niekas neisizeidzia, bet mano brokere sako man< zinai is Swedbank paskolas ima tik visokie statybininkai, be issilavinimo zmones, nes ten jiems susuka smegenis del tu mazu marzu su litais..o protingi viska isstudijuoja, labiau supranta todel ir neima.


Tai va as irgi is pradziu buvau suzaveta swedbanko siulomomis salygomis, bet kai pradedu labiau gilintis, tai juk negali buti visur marzos panasios, o cia va labai mazos. Greiciausiai cia yra patrauklu pradzioje, kol prisivilios klientus , o poto manau bus kazkokia paruosta staigmena. Bankas saves tikrai nenusikriaus smile.gif O marza mums puse metu butu irgi 0.4, nes dabar akcija ju banke, puse metu marzai 50 proc.
O gal galite pasakyti, ar pasiemus paskola viename banke ir pamacius kad cia yra labai blogai bus galimybe pereiti i kita banka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zweika: 16 gegužės 2012 - 12:22
QUOTE(zweika @ 2012 05 16, 14:21)
Tai va as irgi is pradziu buvau suzaveta swedbanko siulomomis salygomis, bet kai pradedu labiau gilintis, tai juk negali buti visur marzos panasios, o cia va labai mazos. Greiciausiai cia yra patrauklu pradzioje, kol prisivilios klientus , o poto manau bus kazkokia paruosta staigmena. Bankas saves tikrai nenusikriaus smile.gif O marza mums puse metu butu irgi 0.4, nes dabar akcija ju banke, puse metu marzai 50 proc.
O gal galite pasakyti, ar pasiemus paskola viename banke ir pamacius kad cia yra labai blogai bus galimybe pereiti i kita banka?

jo zinau apie at akcija, mums puse metu butu 0,2 proc. ax.gif
galimybe pereiti i kita banka vadinama refinansavimu. Swedbankas taiko ribas - tarkim leidzia grazinti tik 30 proc. nu ,,tipo" mums padare nuolaida ir leido iki 35 proc. tai tiek nemokamai per metus galima grazinti is kito banko..o ka daryt su likusia dalim? grazinti irgi galite bet mokesite bauda, kuri sudarys atrodo 1 proc nuo grazintinos sumos. Tarkim DnB jokiu tokiu nesamoniu nera, gali grazinti kiek nori (ne maziau 2000 ) ir kada nori.
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 05 16, 10:31)
nes marzos visuose bankuose niekas negali keisti, taip ir Swedw jie marzos neikeicia,


Swedas keičia. sutarty įrašyta, kad gali vienašališkai pakeisti maržą kartą per 2 meus, jei buvo vėluota mokėti įmokas ar koks kitas "nusižengimas", ar jsų pajamos ryškiai sumažėjo (t.y. padidėj jūsų rizikingumas).

QUOTE(zweika @ 2012 05 16, 12:21)
O gal galite pasakyti, ar pasiemus paskola viename banke ir pamacius kad cia yra labai blogai bus galimybe pereiti i kita banka?


galima. tik vėl gi sąlygos nuo banko priklauso - gali reikti sumokėti "baudą" už priešlaikinį paskolos grąžinimą.
Papildyta:
QUOTE(Donna felice @ 2012 05 16, 12:35)
grazinti irgi galite bet mokesite bauda, kuri sudarys atrodo 1 proc nuo grazintinos sumos.


kiek pamenu, ne nuo grąžinamos sumos bus tas procentas, o nuo sumos viršijančios tuos 30 ar 35% per metus.
Atsakyti
QUOTE(san @ 2012 05 16, 14:39)
Swedas keičia. sutarty įrašyta, kad gali vienašališkai pakeisti maržą kartą per 2 meus, jei buvo vėluota mokėti įmokas ar koks kitas "nusižengimas", ar jsų pajamos ryškiai sumažėjo (t.y. padidėj jūsų rizikingumas).
galima. tik vėl gi sąlygos nuo banko priklauso - gali reikti sumokėti "baudą" už priešlaikinį paskolos grąžinimą.

aaa tai cia jau atsakomybes klausimas. Apie sita buvau pamirsus ju ,,dovanele". Taip mes ten irgi issiderejom ilgiau laiko lyg jau nepamenu, bet panaikinti sitos salygos jie nesutiko. na bet tai cia galima apsidrausti nuo to - pasidaryti debeto pavedima ir viskas. Sita salyga nuo jusu jau priklauso, jeigu neveluosit tai kaip ir nepakeis. bet zinok zmogus kas bus uz tu n metu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 05 16, 13:42)
aaa tai cia jau atsakomybes klausimas. Apie sita buvau pamirsus ju ,,dovanele". Taip mes ten irgi issiderejom ilgiau laiko lyg jau nepamenu, bet panaikinti sitos salygos jie nesutiko. na bet tai cia galima apsidrausti nuo to - pasidaryti debeto pavedima ir viskas. Sita salyga nuo jusu jau priklauso, jeigu neveluosit tai kaip ir nepakeis. bet zinok zmogus kas bus uz tu n metu. ax.gif


O Jus paskola statyboms imate? Jei taip, tai kaip su tuo 100 proc. namo baigtumu? Ar yra galimybe kazkaip nukelti statybas be baudu.
Atsakyti
QUOTE(aidencija @ 2012 05 15, 22:48)
Cia is perskaityto straipsnio:
"Dėl paskolų sakiau ir sakysiu: jeigu pasitikite litu ir jei pajamas gaunate litais, imkite paskolas eurais. Aš litu pasitikiu ir pats naudojuosi šia optimalia formule." G. Nauseda


...o Jum neatrodo, kad kaip kalba banko atstovas reikia pasigalvoti atidžiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(zweika @ 2012 05 16, 15:07)
O Jus paskola statyboms imate? Jei taip, tai kaip su tuo 100 proc. namo baigtumu? Ar yra galimybe kazkaip nukelti statybas be baudu.

ne, mes perkam buta. Tai del statybu nesigilinau. Bet ar nera taip, kad imate kredita, dali panaudojate, tada darote vertinima ir vel imate. Tada jusu verte ikeiciamo turto buna didesne ir bankas duoda papildomai.
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 16, 07:50)
bent jau mums iš Swed eurais imti neapsimoka-pasiūlė didžiausią įmoką, vadinasi ir procentas didžiausias  doh.gif


Jo, Swede Eurais dabar imti neapsimoka, siulo Litais jie... Bet as kazkodel Litais bijau imti.. Teks jauciu DNB rinktis Eurais g.gif
Papildyta:
[quote=Donna felice,2012 05 16, 11:31]
Sveiki, buau pradingus trumpam..remonto rupesciai. Del paskolos jau nusprendem - imam i DnB eurais. 30 metu. gavom 1,5 marza blush2.gif tai labai dziaugiuosi.



Mastau as ir si varianta DNB Eurais 25 metams. O Jus fiksavote? Kiek as konsultavausi, siulo fiksuoti 2 metams. Nors as gal noreciau daugiau metu uzfiksuoti.
Ir dar klausimas, del tos marzos. Jums iskart pasiule tokia ar derejotes? Jei derejotes tai tik lygindama su siulomomis kitu banku marzomis?
Investicini draudima emete pas juos? Ar dar kokus produktus? 4u.gif
Atsakyti