Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gavote geriausią būsto paskolos pasiūlymą?

priklauso, kaip pats greitai viska susitvarkai: pirkimo-pardavimo sutartis; registru centras; teismas, jei reikia; hipoteka. kai pasirasem hipotekos lakstus - po 2-3 dienų padarė pervedimą. o ta visa procedura kazkur 3-4 sav. uztruko.
Atsakyti
Aciu wink.gif
Atsakyti
dar norejau pasiteiraut gal kas susidure su busto draudimu? ta prasme kai imi banka ir ta busta ikeiti bankui? draugai minejo kad pries 4 metus beveik 3000lt sumokejo..
Atsakyti
QUOTE(Kunkuls @ 2012 05 14, 10:29)
dar norejau pasiteiraut gal kas susidure su busto draudimu? ta prasme kai imi banka ir ta busta ikeiti bankui? draugai minejo kad pries 4 metus beveik 3000lt sumokejo..


Jus cia kalbat apie paskolos draudima, ar apie busto draudima?

Busto draudimas finansuojant ji per banka yra privalomas. Apie paskolu draudima esu tik girdejusi, seniau ji rinkdavosi, akd gautu didesni finansavimo procenta.
Atsakyti
as apie busto draudima.
aisku.aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 05 09, 09:15)
turejau visus dokumentus skanuotus ir ne. kai kam uzteko skanus nusiusti, pas kitus vaiskciojom. Tik reik is anksto susitarti del susitikimo. Perejom 5 bankus per dvi dienas.



O Jums kai pateike marza tai cia jau kai su busto vertinimu pas juos buvote? Ar marza pasako ir be vertinimo?
As siandien buvau pasikonsultuoti dviejuose bankuose, tai man jie tik apie palukanas pasakojo,apie marza isvis nieko nesake.
Tiesa, vertinimo dar neturiu.
Tai dabar nesuprantu, gal tik marza pasako kai jau su vertinimu pas juos nueini ir paraiska paduodi? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aidencija: 14 gegužės 2012 - 19:50
Marza pasako, tik jeigu klausiast patys, taip niekas nesako. Bent musu atveju pasake, tik po paklausimo.
Atsakyti
QUOTE(Amberuciukas @ 2012 05 14, 21:36)
Marza pasako, tik jeigu klausiast patys, taip niekas nesako. Bent musu atveju pasake, tik po paklausimo.


Na va, o as nepaklausiau. O kazi pasiskambinus pasakytu? Ar dabar laukti kol gausiu ivertinima ir kai pildysiu paraiska klaustis? g.gif
Atsakyti
Marza skiriasi kiekvienam klientui, todel abejoju ar atsakys. Mums pirminis variantas nuo galutinio skiresi 0.5-0.8proc
O DNB nesiteike isvis atsakyti, nu nezinau kas ten dirba, bet kiek girdejau ne vienai man. Suprantu vienam filiale, bet net skirtingose miestuose.
Atsakyti
Mums tai sakė, kad kai jau ateisim konkrečiai kalbėti dėl paskolos su įvertinimu, tada maržą pasakytų, o dabar kai abstrakčiai kalbamės, tai sakė nepasakys kokia ji..
Atsakyti
čia kaip ir mums-kai padaviau užklausimus į bankus, pasakė tik kokią įmoką mokėtume kas mėnesį-Danske nuo Swed įmokos dydis skyrėsi 30 lt 4u.gif paskaičiavo jie ten standartiškai pagal savo skaičiuoklę ir viskas, nieko konkretaus, reikia eiti į banką tas paraiškas pildyti, kitaip konkretumo nebus doh.gif šiandien einam į DNB, taip pat laukiam atsakymo iš Seb.
Atsakyti
QUOTE(Amberuciukas @ 2012 05 14, 22:39)
Marza skiriasi kiekvienam klientui, todel abejoju ar atsakys. Mums pirminis variantas nuo galutinio skiresi 0.5-0.8proc
O DNB nesiteike isvis atsakyti, nu nezinau kas ten dirba, bet kiek girdejau ne vienai man. Suprantu vienam filiale, bet net skirtingose miestuose.


Bet tai kai aš užpildysiu paraišką abiejuose bankuose, jie man pateiks pasiūlymus su savo maržomis nustatytomis, tada aš galėsiu su jais derėtis, kad jas pamažintų? Nebus per vėlu jau tada?
Papildyta:
QUOTE(egliukas28 @ 2012 05 15, 07:33)
čia kaip ir mums-kai padaviau užklausimus į bankus, pasakė tik kokią įmoką mokėtume kas mėnesį-Danske nuo Swed įmokos dydis skyrėsi 30 lt 4u.gif paskaičiavo jie ten standartiškai pagal savo skaičiuoklę ir viskas, nieko konkretaus, reikia eiti į banką tas paraiškas pildyti, kitaip konkretumo nebus  doh.gif šiandien einam į DNB, taip pat laukiam atsakymo iš Seb.


Tai Jūs jau įvertinimią turite?
Paraiškas pildote identiškomis sąlygomis visuose bankuose?
Aš mąstau vienam pildyti Lt, kitame Eu. Nežinau, kiek čia logikos mano tokiame mąstyme g.gif
Papildyta:
QUOTE(Kunkuls @ 2012 05 14, 13:08)
as apie busto draudima.
aisku.aciu  mirksiukas.gif

Busto draudimo įmoka priklauso pagrinde nuo kavdratūros, metų ir iš ko jis pastatytas (t.y. rąstinis, blokinis, plytinis).
Metinė įmoka draudžiant tik būstą svyruoja nuo 100-1.000 Lt, priklausomai kokia Jūsų kvadratūra.
Apdrausti eilinį butą kainuoja apie 100-200 Lt. Namas dažniausiai brangiau.
Atsakyti