Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 3

QUOTE(Berry22 @ 2012 06 06, 22:14)
Aš galvojau kad tik man vienai ši problema , bet žiūriu daug kam fotki nebekelia foto į forumą, o kurias sukėliau prieš savaitę visos neaktyvios , nesuprantu kodėl  verysad.gif

ir man tokia pati problema, niekaip nesuprantu fotki.com paspaudus ant share nebeduoda Hotlink, o kaip kitaip nukopijuoti foto ir ideti SM skelbimu lenta ?
Pagelbekit g.gif
Atsakyti
QUOTE(Musicka @ 2012 06 08, 15:36)
Pagelbekit  g.gif

Žr. čia.
Atsakyti
sveikutės,man iš fotki nebeduoda parsisiūssti pilnu dydžiu nieko kai paspaudi download išmeta lentelę

user posted image

o kai nueini į ta servisą paspaudi activate,rašo buy credit

nebesuprantu,reikia mokėti pinigus kad parsisiūstum savo įkeltas nuotraukas doh.gif g.gif

ar kame čia reikalas. g.gif
Atsakyti
nerida ir man tas pats...o taip džiaugiausi tuo fotki.com,prikėliau foto,o dabar norint parsisiūti pinigus reikia mokėti...galėjo prieš keliant perspėti,kad reiks susimokėti ar pan....
Atsakyti
merginos SOS doh.gif ką galėjau prisižymėti fotki albume,kad visi svečiai tik besidomintys erotika doh.gif ir pati negaliu kitų albumų pasižiūrėti ir meta lentelę su tokiu užrašu g.gif

Oops! Access Denied!

Your account is marked as containing nude or suggestive images, and you can not access Fotki members who have not marked their account the same way.

If you think that your account was marked by mistake, you can unmark it by going to My Account page. If you have any other questions, please do not hesitate to contact Fotki Support at support@fotki.com.

Thank you for your understanding.

pas mane nieko panašaus albume nėra doh.gif

labai ačiū kas nurodysit kur kreiptis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Komilfo* @ 2012 07 14, 01:21)
you can unmark it by going to My Account page.

pas mane nieko panašaus albume nėra  doh.gif


Turi būti:
QUOTE(Borzika @ 2012 05 18, 07:29)
Albumo viršutinėj eilutėj spauskit Go to/Pereiti -> My Account/Mano nustatymai -> Settings -> ir prie Allow viewing of my account for padarykit -> Anybody.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 07 14, 11:06)
Turi būti:

g.gif na viskas taip ir padaryta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Komilfo* @ 2012 07 16, 00:11)
g.gif na viskas taip ir padaryta

O Account Information'e prie Account contains nude or suggestive images nustatyta "Ne"?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 07 16, 09:43)
O Account Information'e prie Account contains nude or suggestive images nustatyta "Ne"?

didelis dėkui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos, labai kvailas kalusimas, bet gal galit pasakyti kaip čia įkelti nuotrauka, noriu parduoti sūnaus batukus, bet kaip įkelti foto nemoku sad.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pfaifer @ 2012 07 18, 14:48)
gal galit pasakyti kaip čia įkelti nuotrauka

Susikurkit kokį nors internetinį fotoalbumą ir tada iš jo kelkit.
Atsakyti
http://images59.fotk...P1010157-vi.jpg
Papildyta:
QUOTE(Tararaika @ 2012 07 31, 23:23)

Nepykit kad tersiu puslapiuka, bet kazkodel fotki neduoda ykelti nuotraukytes y foruma(na kad is karto rodytu)... blush2.gif
Atsakyti