Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 3

Sveiki nesuprantu kas darosi visą savaitę fotki.com man neveikia g.gif ,noriu įkelt foto paspaudžiu share ir viskas stop doh.gif kokios priežastys galėtų būti?
Atsakyti
QUOTE(taukskalyte* @ 2012 06 03, 09:45)
noriu įkelt foto paspaudžiu share ir viskas stop

Galima kelt kitu būdu - žr. kelias ankstesnes žinutes.
QUOTE(taukskalyte* @ 2012 06 03, 09:45)
kokios priežastys galėtų būti?

To reikėtų klausti fotki.com administratorių.
Atsakyti
Sveiki, prasau patarkit ka daryti... Seniau naudojausi Vista, po kompiuterio gedimo, irase windowsus, dabar kaip seniau negaliu pasizymeti visu norimu nuotrauku ir kelti i fotki.com, kaip tai darydavau anksciau doh.gif Paprasciausiai nera paspaudus desini peles mygtuka funkcijos - downluod to foki, ka tureciau padaryti, kad si funkcija vel atsirastu g.gif Busiu dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braskee84 @ 2012 06 03, 17:48)
negaliu pasizymeti visu norimu nuotrauku ir kelti i fotki.com, kaip tai darydavau anksciau  doh.gif  Paprasciausiai nera paspaudus desini peles mygtuka funkcijos - downluod to foki, ka tureciau padaryti, kad si funkcija vel atsirastu  g.gif

O nebandėt kelt per Simple Fotki Java Uploader?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 06 04, 11:35)
O nebandėt kelt per Simple Fotki Java Uploader?


Isbandziau dabar si buda, bet vistiek man keliasi tik po viena foto, viso folderio ar keliu pazymetu fofo nemoku vienu metu ikelti verysad.gif doh.gif
Atsakyti
sveiki, Fotki albume neleidzia atlikti funkcijos HotLink this image

vakar pasiskaiciau si foruma ir nuotrauka pavyko patalpinti su funkcijom kopijuoti paveikslo adresa ir ikelti SM su IMG, bet siandien jau nebeleidzia ir kopijuoti paveikslo adreso doh.gif
ka daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskee84 @ 2012 06 05, 16:02)
Isbandziau dabar si buda, bet vistiek man keliasi tik po viena foto, viso folderio ar keliu pazymetu fofo nemoku vienu metu ikelti  verysad.gif  doh.gif

Ką tik dar sykį pabandžiau - iškart sukėlė visas pasirinktas foto. Gal pas jus nesuinstaliuota Java?

QUOTE(matuke @ 2012 06 06, 09:12)
siandien jau nebeleidzia ir kopijuoti paveikslo adreso

Kaip jau rašiau kitoje temoje, man leidžia. Kuria naršykle naudojatės ir kaip adresą kopijuojat?
Atsakyti
gal galit pasakyti ar įmanoma iš Fotki.com iš karto parsisiųsti visą albumą ar reikia po vieną foto g.gif
ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2012 06 06, 10:12)
sveiki, Fotki albume neleidzia atlikti  funkcijos   HotLink this image

vakar pasiskaiciau si foruma ir nuotrauka pavyko patalpinti su funkcijom kopijuoti paveikslo adresa ir ikelti SM su IMG, bet siandien jau nebeleidzia ir kopijuoti paveikslo adreso  doh.gif
ka daryt  g.gif


Aš galvojau kad tik man vienai ši problema , bet žiūriu daug kam fotki nebekelia foto į forumą, o kurias sukėliau prieš savaitę visos neaktyvios , nesuprantu kodėl verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Berry22 @ 2012 06 06, 21:44)
Aš galvojau kad tik man vienai ši problema , bet žiūriu daug kam fotki nebekelia foto į forumą, o kurias sukėliau prieš savaitę visos neaktyvios , nesuprantu kodėl  verysad.gif

g.gif viską leidžia g.gif
atsidarai foto,ant jos dešinį klavišą - rodyti paveikslėlio savybes - ir nukopinus aktyvia eilutę jį įklijuoji per IMG g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Komilfo* @ 2012 06 06, 22:54)
g.gif  viską leidžia  g.gif
atsidarai foto,ant jos dešinį klavišą - rodyti paveikslėlio savybes - ir nukopinus aktyvia eilutę jį įklijuoji per IMG  g.gif


Mhm, pora ft įkėliau ir rašo dabar :

Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Komilfo* @ 2012 06 06, 18:10)
gal galit pasakyti ar įmanoma iš Fotki.com iš karto parsisiųsti visą albumą ar reikia po vieną foto

Nėkart to neprireikė, tai nė nežinau.
QUOTE(Berry22 @ 2012 06 07, 00:41)
Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami

Į forumą galima įkelti tik tas nuotraukas, kurių adreso galūnė yra .gif, .jpeg, .jpg, .swf, .png, .phtml.

Taip rašo tada, kai nusikopijuojate ne pačios foto, o puslapio, kuriame ji yra, nuorodą - žr. čia.
Atsakyti