Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 3

QUOTE(Vlastimila @ 2012 04 08, 14:12)
Reikia šitos tunikos nuotrauką išsisaugoti, kad galėčiau į forumą įkelti
BOSTONPROPER


paprasta: darote printscreen, su paint programa iskerpate, issaugojate ir ikeliate i failu talpykla.

user posted image

http://www.picmik.ne...354Untitled.png
Atsakyti
Sveiki.

Turiu klausimą - kodėl mano albumo nerodo dabar kitiems?
Esu sukūrusi du albumus public.fotki padariau, kad būtų viešai matomi be jokio slaptažodžio.
Dvi savaites viskas buvo gerai - kam siųsdavau pirmesnio albumo nuorodas matydavo, bet vakar man parašė, kad nemato ir reikalauja kažkokio prisijungimo. Pasižiūrėjau pati ir manęs reikalavo prisijungti, beto dar nerodė kitų kas turi albumus, nieko nesuprantu kas atsitiko.
Kitą albumą kolkas mato.

Išanksto ačiū už atsakymą.
Atsakyti
Sveiki, turiu problemele, negaliu i savo albuma ikelti nuotraukyciu i fotki.com, i el. pasta atejo laiskas

We have noticed that your Fotki Credit balance is running quite low and that you only have 0 credits or $0.00 left. But no worries! Please simply follow this link http://money.fotki.com to refill your balance and keep enjoying your services.


cia apgaule, ar tikrai reik moketi pinigelius??? blush2.gif...
Atsakyti
QUOTE(kubnicka @ 2012 05 06, 20:33)
Sveiki, turiu problemele, negaliu i savo albuma ikelti nuotraukyciu i fotki.com

o per kokią naršyklę keliat? gal pabandykit per kitą 4u.gif
man kotais iš Mozzilos neįkelia, iš kitų naršyklių taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2012 05 06, 21:29)
o per kokią naršyklę keliat? gal pabandykit per kitą 4u.gif
man kotais iš Mozzilos neįkelia, iš kitų naršyklių taip g.gif




Ir per Chroma ir per Mozzila nekelia ir rasiau ,kad atejo i el.pasta pranesimas , kad turiu 0 kreditu ir reik papildyti, duota nuoroda ieini ir sumoki, ar tik tai neapgaule kokia, idomu kas nors susidures? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kubnicka: 06 gegužės 2012 - 20:44
QUOTE(meskene @ 2012 05 02, 13:48)
Turiu klausimą - kodėl mano albumo nerodo dabar kitiems?
Esu sukūrusi du albumus public.fotki padariau, kad būtų viešai matomi be jokio slaptažodžio. 
Dvi savaites viskas buvo gerai - kam siųsdavau pirmesnio albumo nuorodas matydavo, bet vakar man parašė, kad nemato ir reikalauja kažkokio prisijungimo. Pasižiūrėjau pati ir  manęs reikalavo prisijungti

Su nare jau išsiaiškinom, kad problema buvo 'My account' nustatyme.
QUOTE(kubnicka @ 2012 05 06, 21:42)
atejo i el.pasta pranesimas , kad turiu 0 kreditu ir reik papildyti, duota nuoroda ieini ir sumoki, ar tik tai neapgaule kokia

To reikėtų klaust fotki.com administratorių.

Beje, jūs taip pat pasitikrinkit savo sąskaitos nustatymus: viršuje esančioj eilutėj spauskit Go to -> My Account -> Account Information -> Account type ir, jei leis, padarykit Free Unlimited.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 05 07, 10:30)
To reikėtų klaust fotki.com administratorių.

Beje, jūs taip pat pasitikrinkit savo sąskaitos nustatymus: viršuje esančioj eilutėj spauskit Go to -> My Account -> Account Information -> Account type ir, jei leis, padarykit Free Unlimited.



Aciu, parasem laiskeli, nes nustatymuose kaip ir viskas OK (FREE UNLIMITED), bet gal yra limitas keliamu nuotrauku?
Atsakyti
QUOTE(kubnicka @ 2012 05 07, 12:32)
bet gal yra limitas keliamu nuotrauku?

Bent aš 'free unlimited' suprantu taip, kad keli tiek, kiek širdis geidžia smile.gif Bet, kaip iš tikrųjų yra, tikrai negaliu pasakyti.

Kai gausit atsakymą, parašykit ir temoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 05 07, 14:28)
Kai gausit atsakymą, parašykit ir temoje 4u.gif



nieko negaunu, nors ryte parasem g.gif , gal zinot tikslesni adresa kur siusti? as siunciau i support@fotki.com,...nors jeigu kanada, tai skirtinga laiko juosta cool.gif ,gal rytoj kazka gausiu.....
Atsakyti
QUOTE(kubnicka @ 2012 05 07, 18:18)
nieko negaunu, nors ryte parasem g.gif

Manau, kad nereik tikėtis, kad jie iškart ir atsakys. Laiškų jie turbūt gauna šimtus ar net tūkstančius, jei ne dar daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 05 07, 18:51)
Manau, kad nereik tikėtis, kad jie iškart ir atsakys. Laiškų jie turbūt gauna šimtus ar net tūkstančius, jei ne dar daugiau.



as irgi apie tai pagalvojau, jei ka parasysiu, bet kazkaip keista, kad nieks nesusidures su tokiu atveju, nes kiek googlinau jokiu atsakymu
Atsakyti
QUOTE(kubnicka @ 2012 05 07, 19:35)
as irgi apie tai pagalvojau, jei ka parasysiu, bet kazkaip keista, kad nieks nesusidures su tokiu atveju, nes kiek googlinau jokiu atsakymu

Dar gali būt, kad tiek aš, tiek jūs kažką 'praleidom' pro akis.
Bet kadangi aš tik minimaliai fotki.com naudojuos, tai ir nežinau jų 'politikos'.
Atsakyti