Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 3

QUOTE(marselina @ 2014 11 01, 19:14)
Sveiki,

o kaip per public.fotki.com padaryti, kad albume esančias foto matytų visi turintys nuorodą?  g.gif

Nes dabar aš atsijungiu ir kitas paspaudęs ant nuorodos - visvien mato užrakintus albumus...  verysad.gif

Kas čia tas: Public home ir Private home..?

public matys visi jei neuždėsit slaptažodžio mirksiukas.gif
private tik jūs mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal yra besinaudojanciu flickr? keliant foto i blog'a vietoj normalios foro, kaip naksciau, isikelia ir kelejo nick bei nuotraukos pavadinimas atrodantys kaip remas g.gif g.gif g.gif niekur nerandu jokiu nustatymu tai panaikint
Atsakyti
Gal kas padės 4u.gif
Turiu 2 account'us puslapyje fotki.com. Vienas sukurtas seniau, kitas neseniai. Senesniame nuotraukas rodo mažesnio dydžio, maždaug 10*15 cm. Naujesniam kur kas didesnės nuotraukos. Gal galima senesniam padaryti taip, kad rodytų didesnes nuotraukas? blush2.gif Išžiūrėjau visas funkcijas, nerandu sad.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hunca: 22 rugsėjo 2015 - 16:46
Sveiki,
noriu pasiklausti kas žinot patogių, nemokamų, didelės apimties min. 50GB nuotraukų talpyklų internete. Naudojausi www.fotki.com labai patogi, bet tapo mokama. Norėčiau kažko panašaus, kokią alternatyvą galėtumėte pasiūlyti. Lietuviškos trumpadienės svetainės nedomina. Labai ačiū už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(nijole0619 @ 2015 09 25, 11:45)
Sveiki,
noriu pasiklausti kas žinot patogių, nemokamų, didelės apimties  min. 50GB nuotraukų talpyklų internete. Naudojausi www.fotki.com labai patogi, bet tapo mokama. Norėčiau kažko panašaus, kokią alternatyvą galėtumėte pasiūlyti. Lietuviškos trumpadienės svetainės nedomina. Labai ačiū už atsakymą.

nuo kada čia tas fotki mokamas?
Atsakyti
QUOTE(*Komilfo* @ 2015 09 27, 20:47)
nuo kada čia tas fotki mokamas?
Aš sužinojau vakar:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nijole0619 @ 2015 09 25, 11:45)
Sveiki,
noriu pasiklausti kas žinot patogių, nemokamų, didelės apimties  min. 50GB nuotraukų talpyklų internete. Naudojausi www.fotki.com labai patogi, bet tapo mokama. Norėčiau kažko panašaus, kokią alternatyvą galėtumėte pasiūlyti. Lietuviškos trumpadienės svetainės nedomina. Labai ačiū už atsakymą.

Sveiki, ir man aktualus sis klausimas notworthy.gif help.gif lithuania.gif
Atsakyti
Niekur nemačiau informacijos kad Fotki mokama... g.gif
Norėjau paklausti kaip nuimti slaptažodį nuo nuotraukų albumo, kad visi galėtų matyti?
Atsakyti
ir aš gavau, kad www.fotki.com nemokama iki lapkricio, o veliau moket, tad ir mane domina kiti fotoalbumai 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Ir mane domina internetiniai albumai. Negi nėra nieko panašaus į Fotki.com ? Esu prasta kompiuteristė, tai nemoku ieškoti smile.gif
Atsakyti
ar yra būdas visas foto parsisiųsti iš fotki?
kad ne po vieną,o visas iš karto g.gif
Atsakyti