Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 3

Forume nemažai narių skundžiasi, kad www.fotki.com kažkokie nesklandumai yra su nuotraukų peržiūra. Čia jų vidinė problema, mes niekuo nepadėsime 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakyma,
ir sielos pamaloninima uz grazia istorija besilaukiant kudikelio.
Kaip noreciau ...jei galeciau ...,bet deja belieka laukti anuku.Taciau sunai neskuba ir neskuba ,o musu metai juk bega...
Atsakyti
mergaites ieskau pagalbos.
jau apie pora savaiciu man nerodo mano ikeltu nuotrauku. ar kam taip buvo? ka daryti?
http://public.fotki....ituke/rubeliai/

prisiregistravus kaireje puseje esantis meniu beveik visas neveiksnus. isskyrus ''prideti nuotraukas'' g.gif
Atsakyti
QUOTE(pgituke @ 2013 10 22, 14:39)
mergaites ieskau pagalbos.
jau apie pora savaiciu man nerodo mano ikeltu nuotrauku. ar kam taip buvo? ka daryti?
http://public.fotki....ituke/rubeliai/

prisiregistravus kaireje puseje esantis meniu beveik visas neveiksnus. isskyrus ''prideti nuotraukas'' g.gif
Tik ką rašė:
QUOTE(HappyAngel @ 2013 10 18, 14:12)
Forume nemažai narių skundžiasi, kad www.fotki.com kažkokie nesklandumai yra su nuotraukų peržiūra. Čia jų vidinė problema, mes niekuo nepadėsime 4u.gif


Man viskas su fotki.com tvarkoj. g.gif
Atsakyti
Man irgi nerodo...... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(grazkexxx @ 2013 10 18, 13:10)
Nematosi fotume skelbiamu nuotrauku ,bei mano logotipo,t.y jos pasirodo ,o poto sekancia diena jau near.
Beto nerodo fotki .com dauguma foto
ka daryti?

Jei dingo foto is fotki, tai ir cia SM jos nerodys sad.gif
pas mane irgi gal puse nuotrauku yra dinge doh.gif
Atsakyti
Visai smagu darosi su fotki albumais, diena dar rode, o dabar jau is vis neileidzia doh.gif o gal man cia vienai taip? g.gif
Atsakyti
smagu smagu,nieko nepadarysi,o labiausiai foto gaila,kažkaip niekad negalvojau,kad ims ir ding,nors ko norėt internete laikant blush2.gif
pradės veikt,dabar tik laikinai matyt kažkas g.gif
Atsakyti
QUOTE(pgituke @ 2013 10 22, 15:39)
mergaites ieskau pagalbos.
jau apie pora savaiciu man nerodo mano ikeltu nuotrauku. ar kam taip buvo? ka daryti?


laba diena ir man nerodo foto,nors failus rodokiek yra g.gif kas cia dabar,galkasmokakreiptis i fotki moderatoriu ar kaip ten?
Atsakyti
Tai kad kiek as suprantu nieko cia nepadarysi, fotki patys raso, kad visos problemos del ju serveriu perkelimo is usa i Estija. Bet ziuriu sis procesas jau baisiai ilgai uzsitese ir nei viena is dingusiu foto neatsirado doh.gif o dar blogiau kad ir is naujo tu paciu foto, kurios buvo ir dingo, ikelti neleidzia verysad.gif
Atsakyti
as taip pat keliau bet vistiek nerodo, isigelbejimas mano tik FB,gerai kad ten turiu visa,kitaip beda didziausia
Atsakyti
belieka is naujo albuma kurtis ir deliot is naujo, bet aisku jei foto turiu, o jei ne .... verysad.gif
Atsakyti