Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 3

Sidingai dekoju Borzika uz pagalba,labai gera kai atsiranda tokiu zmoniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ar su mano kompu jau kaskas ne taip, ar siandiena fotki.com streikoja ? nerodo nuotrauku beveik, labai lietai krauna verysad.gif
Atsakyti
man visai neatidaro blink.gif blink.gif
Atsakyti
Sveiki. 4u.gif

Anksčiau photobucket.com buvo galima kurti koliažą. Šiandien po ilgo laiko prireikė, užsimušdama ieškau - nerandu tos funkcijos. blink.gif

Prašyyyyčiau pagaaalbos... blush2.gif
Atsakyti
Ar kas iš turinčių nemokamą fotki narystę (su pasibaigusiu bandomuoju laikotarpiu) turite problemų su nuotraukų URL rodymu? Man prie Share mygtuko duoda tik du variantus (Link ir Code), anksčiau duodavo visus tris (įskaitant URL dalintis kituose puslapiuose).
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 07 25, 14:21)
prie Share mygtuko duoda tik du variantus (Link ir Code),
Pasižiūrėjau, man duoda tą patį. g.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2013 07 25, 12:41)
Pasižiūrėjau, man duoda tą patį.  g.gif

O anksčiau duodavo tris (URL, Link ir Code)?
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 07 25, 14:21)
Man prie Share mygtuko duoda tik du variantus (Link ir Code), anksčiau duodavo visus tris (įskaitant URL dalintis kituose puslapiuose).

Seniai jau nebeduoda tos trečios nuorodos "Share link".
Papildyta:
QUOTE(klopedija @ 2013 07 20, 20:04)
Anksčiau photobucket.com buvo galima kurti koliažą. Šiandien po ilgo laiko prireikė, užsimušdama ieškau - nerandu tos funkcijos.  blink.gif 

Deja, nepadėsiu cool.gif Paprastučius koliažus esu kūrus tik su Picasa.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 07 25, 18:50)
Deja, nepadėsiu cool.gif Paprastučius koliažus esu kūrus tik su Picasa.
Nebėda. 4u.gif
Susiradau online http://www.fotor.com/ Gana paprasta naudotis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 07 25, 16:50)
Seniai jau nebeduoda tos trečios nuorodos "Share link".
Papildyta:

Deja, nepadėsiu cool.gif Paprastučius koliažus esu kūrus tik su Picasa.

Ale ir vėpla, gi iš Google Images taip pat kopijuoju URLius, o čia nesugalvojau doh.gif Širdingai dėkui už atvedimą į kelią 4u.gif

Apie koliažus - aš juos labai primityviai gaminau PowerPointe ax.gif Svarbu pasidarius ką reikia sugrupuoti visas foto ir grupę išsaugoti kaip naują paveikslėlį mirksiukas.gif
Atsakyti
SOS padėkite!!!
Esu naujoke.Susikuriau photobucket.com albuma, o ikelti nuotrauku i skelbimo lenta nepavyksta. Jau daugybe perverciau forume patarimu, bet vistiek nepavyksta doh.gif Gal as ka ne taip visgi dariau. Parašykite po zingsneli kaip turėciau tai padaryti. Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bitute777 @ 2013 08 27, 21:09)
Susikuriau photobucket.com albuma, o ikelti nuotrauku i skelbimo lenta nepavyksta. Jau daugybe perverciau forume patarimu, bet vistiek nepavyksta doh.gif Gal as ka ne taip visgi dariau. Parašykite po zingsneli kaip turėciau tai padaryti

Pasirenkat foto (paspaudžiat ant jos), kurią norit įkelt.
http://s1345.photobu...3f4dbd.jpg.html

Tada dešinėje pusėje atsiranda atsiranda nuorodos "Links to share this photo".

Jei pasirinksit nuorodą "IMG", t. y. kairiu pelės klavišu paspausit ant tos nuorodos (taip ji nusikopijuoja), tai rašomoje žinutėje beliks tik "Paste" paspaust.
user posted image
Atsakyti