Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 3

QUOTE(Tararaika @ 2012 07 31, 22:26)
kazkodel fotki neduoda ykelti nuotraukytes y foruma(na kad is karto rodytu)... 

Jei IMG kodą paspausit, tai rodys smile.gif
Atsakyti
laikiau visas foto išoriniam diske, o jis užlūžo su visom foto doh.gif bandysim gaivint, bet vilčių mažai verysad.gif skaičiau šias temas, bet taip ir nesupratau, kur galėčiau sandėliuot foto, kad jos būtų saugiausios ir matomos tik man vienai. Nenoriu kad mano asmeninės vaikučių foto papultų bet kur, tarkim randamos per google ar dar blogiau doh.gif patarkit kaip saugot Jūs savo foto kopijas 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Gal galite patarti, kodel i photobucket.com nebegaliu tiesiogiai ikelti nuotrauku is internetiniu puslapiu?
Cia su narsykle Mozilla. Anksciau viskas veike puikiai, bet po kompo perinstaliavimo, nebepavyksta. Reikia nuotrauka uzsaugot kompiuteryje, tik tada pavyksta perkelt i Photobucket'a.

Dar pabandziau su Opera, tai viskas ok, bet kadangi naudoju viskam Mozilla, butu patogu cia susitvarkyt ta nuotrauku ikelima. Aciu.
Atsakyti
Kas atsitiko su publicfotki? Anksiau ikeldavau nuotraukas, o dabar SHARE skirtuke duoda tik du pasirinkimus "Link to send via email ir Code for a Fotki Journal". Ka daryti norint ikelti nuotraukas?
Atsakyti
QUOTE(Miolanda @ 2012 09 20, 11:39)
Kas atsitiko su publicfotki? Anksiau ikeldavau nuotraukas,  o dabar SHARE skirtuke duoda tik du pasirinkimus "Link to send via email ir Code for a Fotki Journal". Ka daryti norint ikelti nuotraukas?


Ir mane domina kaip is fotki dabar ikelt nuotraukas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(arste @ 2012 09 20, 11:44)
Ir mane domina kaip is fotki dabar ikelt nuotraukas. g.gif

Žr. čia.
Atsakyti
Kaip padaryti kad fotki sukurtas albumas nebutu viesas? Nes yra daug albumiuku mano prisijungimo ir zinau, kad yra budas,jog nereiktu ant kiekvieno albumo deti po pasvorda. doh.gif
Atsakyti
Ši žinutė skirta toms, kas turi fotki.com albumus ir deda ten įvairiausius mezgimo žurnalus ir ne tik ...
Mano viskas buvo panaikinta, nes turėjau pridėjus daug įvairių mezgimo žurnalų, o užkliuvo būtent ispaniškas "Muestras y Motivos" - rašo, kad pažeidžiau intelektualinės nuosavybės teises.
Pasirodo, kad jie siuntė perspėjimą, bet aš dažniausiai užsienietiškus emailus ištrinu net neskaitydama, tad vakar buvau labai nustebinta neradus savo albumo - papraščiausiai rašo, kad member not found.
Tad persižiūrėkit savo albumus, kad paskui nebūtų taip, kaip man sad.gif
Papildyta:
QUOTE(beddable @ 2012 10 24, 23:07)
Kaip padaryti kad fotki sukurtas albumas nebutu viesas? Nes yra daug albumiuku mano prisijungimo ir zinau, kad yra budas,jog nereiktu ant kiekvieno albumo deti po pasvorda.  doh.gif

Ten yra du pasirinkimai - PUBLIC ir PRIVATE, tai kelkit nuotraukas į PRIVATE ir matysit tik jūs.
Atsakyti
Gerai, kas gerai baigiasi - parašiau jiems emailą, atsiprašiau ir paprašiau , kad leistų "pasitaisyt" - davė 24 val doh.gif
Atsakyti
Mergaites
kas moka rasyti angliskai, gal kas gali paklausti pas administracija fotki.com
kodel daug yra dingusiu nuotrauku is albumu,
Pastebejau kad pas mane, labai daug dingsta foto, ir ko toliau to labiau ju truksta doh.gif pamaniau kad kaskas jos trina specialiai biggrin.gif
Bet pastebejau viena dalika, kad foto yra dingusios tikriausiai pas visus vartotojus bigsmile.gif nes kiek perziurejau svetimus albumus, tai pas visus truksta foto doh.gif O patikrinti galima taip :
paziurekyte kiek yra nuotrauku konkreciam albumuke, pvz rodo kad yra 70vnt., dabar pabandykite siam albume rusioti foto, ir pamatysite kad foto rusiavimui bus daugiau nei 70vnt., tai to skirtumo ir truksta, nes pagal skaicius jums rodys visas foto (tik trukstamas foto bus nematomos) bet langiukas su numeracija ir aprasymu lieka. kadangi jos nematomos, tai tik pagal aprasyma galiu suprasti kokiu foto truksta, deja truksta nuotrauku mano darytu (nebutinai turi buti is interneto) kadangi pas mane labai daug albumu, tai nuotrauku yra dingusiu gal apie 100-200vnt. doh.gif
gal kiti vartotojai net nepastebejo pas save kad truksta foto ax.gif

gal kas gali pasidometi to klausimu ? buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 01 18, 16:08)
Mergaites
kas moka rasyti angliskai, gal kas gali paklausti pas administracija fotki.com
kodel daug yra dingusiu nuotrauku is albumu,
Pastebejau kad pas mane, labai daug dingsta foto, ir ko toliau to labiau ju truksta doh.gif pamaniau kad kaskas jos trina specialiai biggrin.gif


va va ir pas mane tas pats doh.gif Ir vargstu iš naujo keldama doh.gif
Atsakyti