Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

QUOTE(Rabambule @ 2011 08 18, 14:55)
Kas is emmaljunga mondial duo combi su klasikiniu remu gali pasakyti ar vezimas patobulejo nuo 2009 m? parinuosi ar imti nauja ar sena..nerandu niekur apie skirtumus ju..man butinai reiks pakojo..


o kiek naujas dabar kainuoja? Pakojo, manau, nereikės iki pavasario mirksiukas.gif Ar tu žiema su juo ketini važinėti? Aš tai ieškausi, bet nerandu būtent klasikinei važiuoklei nenaujo.
Atsakyti
Man turbut reiks ir ziema, kai maze su vezimu pasiiminesiu is darzo. As tiesiog suabejojau ar senesniuose modeliuose ta galimybe yra- uzdeti pakoji..kas ten zino, gal tik naujose versijoe blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2011 08 18, 17:44)
Man turbut reiks ir ziema, kai maze su vezimu pasiiminesiu is darzo. As tiesiog suabejojau ar senesniuose modeliuose ta galimybe yra- uzdeti pakoji..kas ten zino, gal tik naujose versijoe blush2.gif


Visuose kabinasi mirksiukas.gif Ir naujuose, ir senuose.
Atsakyti
Norejau paklausti ar emmaljunga kedutes visos tinka ant visu vaziuokliu, tiksliau ant city cross kokios kedutes reiketu? Ar dar reikia kokiu adapteriu?

Ir ar city corg galima segti i automobili?

4u.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2011 08 21, 10:25)
Norejau paklausti ar emmaljunga kedutes visos tinka ant visu vaziuokliu, tiksliau ant city cross kokios kedutes reiketu? Ar dar reikia kokiu adapteriu?

Ir ar city corg galima segti i automobili?

4u.gif aciu 4u.gif


Emma turi 1 kedute ir ji tinka ant visu Emmos vaziuokliu. Reikalingas 1 lengvas adapteris, kuris daug nekainuoja.

O del lopsio segimo masinoje, tai Svedijoj toki klausima uzdavus nesuprastu apie ka klausiama biggrin.gif Tai vienareiksmiskai nesaugu, juk lopsys nera autokedutes pakaitalas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gerina: 21 rugpjūčio 2011 - 10:43
QUOTE(Karmen @ 2011 08 21, 11:25)
Norejau paklausti ar emmaljunga kedutes visos tinka ant visu vaziuokliu, tiksliau ant city cross kokios kedutes reiketu? Ar dar reikia kokiu adapteriu?

Ir ar city corg galima segti i automobili?

4u.gif aciu 4u.gif


Ant city cross tinka ir emmos first class ir maxi-cosi... dar tinka romer kedutes. Visom joms tvirtinti ant vaziuokliu reikalingi papildomi adapteriai. 4u.gif O emmaljungos lopsiai, mano ziniomis, masinoje nesitvirtina smile.gif
Atsakyti
Dekui 4u.gif , maxi cosi turbut pigiau gaunasi ax.gif
Papildyta:
Dar norejau paklausti ar yra nors viena mama, kuri emmaljunga liko nepatenkinta rolleyes.gif Noreciau ir minusus suzinoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2011 08 21, 14:18)
Noreciau ir minusus suzinoti ax.gif


Mondial Duo Combi:

Erdvus, gilus lopsys, dugno ventiliacija. Jame lauke miegojome kol vaikui buvo daugiau negu 10 men. Galetu buti itaisyti saugos dirzeliai, nes vaikas kai didesnis atsibusdavo ir noredavo sestis, as pakeldavau dugno nugarele, bet tai buvo ne visai saugu.

Man buvo nepatogios prisegamos medziagines lopsio rankenos, bet man tai nebuvo aktualu nes mazai kilnodavau lopsi.

Sportineje dalyje nepatiko saugos dirzai, nes jie buvo itaisyti per aukstai ir vaikui beveik remdavosi i galva. Dar nepatiko, kad nenusiimdavo vezimo buomelis, nes vaikas ziema miegodavo siltame voke ir buomelis kludydavo istraukti vaika. Be to, sudetingai sekesi nuleisti pakoji. Sportineje dalyje man truko kiseneles su uztrauktuku susideti smulkiems daiktams.

Vaziuokles apacioje metalinis krepselis, nors didelis ir tvirtas, man pasirode nepakankamai apgalvotas, nes i kalna arba pakalne vaziuojant iskrisdavo zaislai.

Neziurint siu minuseliu, vien del lopsio, lengvo vaziavimo ir kitu privalumu si vezima rinkciausi dar karta wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 22 rugpjūčio 2011 - 00:04
Sveiki,
Gal kas vazinejate su Scooter vezimeliu? Kokie butu atsiliepimai apie ji? Ar patogus vaikui miegojimui ir kaip pas juos su dirzais? Ar ziema nebaisi su juo ?
Mes katik atsisveikinom su lopsiu ,uzsidejom sportinuka, bet man nelimpa ir viskas...... Pirkdama Edge svajojau apie Scooter, bet jis skirtas tik nuo 6 men. Gal ir nelimpa, nes Scooterio noriu blush2.gif
4u.gif
Atsakyti
Laba diena, smile.gif
aš irgi viena iš tų mamyčių, kuri susižavėjusi emaljunga..
tik kol kas nėra galimybės gyvai apžiūrėti modeliukų, tai gal kuri atkreipėt dėmesį į tai ar mondial duo combi ir city cross modelių lopšiai yra vienodo aukščio nuo žemės? ar čia priklauso nuo ratų dydžio? tikiuosi supratot ko norėjau pasiteiraut..
Atsakyti
mes savo Emmaljunga kankinam 4 metus... thumbup.gif jis neiveikiamas, atlaike du pasiutusius bernus. telpa abu laisvai biggrin.gif mazesnis sedi sportinej daly, o didysis ant pakojo (na kur kojas turi laikyt). ir vaziuojam kaip traukinukas. tik mamai reikia daug puskuot, bet cia irgi nebeda.

ir dabar dar jame puikiausiai telpa pamiegot keturmetis, kai serga ...

gal ne pats patogiausias vezimas gyvenant daugiabutyje ir neturint didesnes masinos... bet savo atveju, niekad nekeisciau i kita vezima...
Atsakyti
Aciu uz ats 4u.gif , jei dar kas pasidalintu patarimais, patirtim tiek geraja tiek blogaja , butu smagu smile.gif
Atsakyti