Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

As kai laukiausi, tai mane kankino lygiai tos pacios abejones, todel pasirinkau kompromisa - klasikine vaziuokle turinti bebecar stylo su priekinias vairuojamais ratais. Mano sitokio manevringumo pilnai pakako thumbup.gif Galetu ir emmos kazka panasaus jau padaryti.
Atsakyti
QUOTE(vasare02 @ 2011 08 17, 11:25)
merginos, norejau paklausti, tik prasau atsakyti saziningai biggrin.gif  ar tos kurios turit vezimelius su ne manevringais ratais nepavargstat vis pakelinet vezima ant kiekvieno posukelio, ar prekybos centre imanoma ismanevruoti g.gif  labai noriu vezimo su klasikine vaziuokle, bet vat kankina abejone del tu nemanevringu ratu doh.gif


labai sąžiningai atsakau, nes pati turiu edge duo combi. Didelį, sunkų, bet man asmeniškai, labai manevringą. Kodėl manevringas? Todėl kad jo amortikai labai minkšti ir lengvai jis sukasi ten, kur reikia. Ir tikrai nereikia įdėti daug pastangų tam, kad jį pasukti į kurią nors pusę. Tikrai esu patenkinta, tuo labiau, kad turiu šalia graco su priekiniais besisukinėjančiais, bet vargstu labiau nei su nesisukinėjančiais.
Atsakyti
gal galite padeti g.gif apsispresti - renkuosi tarp nitro city ir cerox city kuo jie skiriasi?
Atsakyti
Siandien buvau babycenteryje, paziurejau kainu emuku..jau ziuriu linkstu imti nauja, nes padevetu kainos uzkeltos..o turesiu 12 o ne 9 metu..tik va ziopla uzmirsau paklausti, gal jus kuri klausete: kokie yra galimi priedai ir kokios ju kainos? zinau kad puslapyje yra, bet norisi ir kainu..
man tik keista - 12 m kolekcija, o pvz duo combi nieko visai nepakites..na kazkaip kitu vezimu buna patobulinimai kazkokie..
Atsakyti
gal kas galite parasyti bent viena nitro city minusa?
Atsakyti
QUOTE(vilmajun @ 2011 08 17, 18:23)
gal kas galite parasyti bent viena nitro city minusa?


kiekvienam skirtingai. Vienam patinka labiau sukiojami priekiniai, kitam - stabilūs. Tik jei žiemą dažnai važinėsit po laukus ir sniegą, o vasarą planuojat dažnai būti prie jūros, tai su tais Nitro besisukinėjančiais priekiniais sudėtingai. Jeigu reikia tokio "parketinio" vežimėlio, t.y. važiuosit visąlaik lygiais keliais, gyvenat ten, kur nėra sniego, vaikščiosit su juo tik po parduotuves, tai bus gerai ir nitro. Viskas priklauso nuo Jūsų gyvenimo būdo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2011 08 17, 10:56)
Sveikinam 4u.gif
kokia spalvyte pasirinkot smile.gif


musu PP Lime wub.gif su baltu remu - grazuolis wub.gif

user posted image

tik jo spalvyte realybej sodresne, vaiskesne wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 18 rugpjūčio 2011 - 06:49
QUOTE(*Demettriuke* @ 2011 08 17, 20:15)
kiekvienam skirtingai. Vienam patinka labiau sukiojami priekiniai, kitam - stabilūs. Tik jei žiemą dažnai važinėsit po laukus ir sniegą, o vasarą planuojat dažnai būti prie jūros, tai su tais Nitro besisukinėjančiais priekiniais sudėtingai. Jeigu reikia tokio "parketinio" vežimėlio, t.y. važiuosit visąlaik lygiais keliais, gyvenat ten, kur nėra sniego, vaikščiosit su juo tik po parduotuves, tai bus gerai ir nitro. Viskas priklauso nuo Jūsų gyvenimo būdo  mirksiukas.gif


Na, tie priekiniai ratukai uzsifiksuoja ir jokio skirtumo nera. Palangoj per smeli varo normaliai thumbup.gif Ziemos salygom dar neisbandziau, bet mes gyvenam uzmiesty, ne visur asfaltuoti keliai, bet kazkaip manau kad viskas bus gerai su juo smile.gif Tikrai nesutinku, kad "parketinis" vezimukas. As "parketiniais" sketukus vadinu ax.gif

Man minusas, nzn tik ar konkreciai Nitro City ar visu Emmuku, kad prisegimo dirzai turi tik 1 pozicija, maniske mergicka labai smulkute, bet jau sedi normaliai, tai sportinuko dirzai jei gerokai virs galvos, tenka segt tik per juosmeni doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Melodi @ 2011 08 18, 11:55)
Na, tie priekiniai ratukai uzsifiksuoja ir jokio skirtumo nera. Palangoj per smeli varo normaliai thumbup.gif Ziemos salygom dar neisbandziau, bet mes gyvenam uzmiesty, ne visur asfaltuoti keliai, bet kazkaip manau kad viskas bus gerai su juo smile.gif Tikrai nesutinku, kad "parketinis" vezimukas. As "parketiniais" sketukus vadinu ax.gif

Man minusas, nzn tik ar konkreciai Nitro City ar visu Emmuku, kad prisegimo dirzai turi tik 1 pozicija, maniske mergicka labai smulkute, bet jau sedi normaliai, tai sportinuko dirzai jei gerokai virs galvos, tenka segt tik per juosmeni doh.gif


Per pusnis ir mieste jis sudėtingai. mirksiukas.gif Bet sakau, čia skonio ir noro reikalas. Niekada negali sakyti, kad tas negeras, ar anas negeras. Kas tau negerai, nereiškia, kad kitam negerai. Taip kad kiekvienas renkames pagal save drinks_cheers.gif biggrin.gif

Visuose taip. Mano vežime sportinėj daly merginai niekad nesegiau viršutinių diržų. Dar iki šiol nesegu. Man asmeniškai pakanka buomo ir diržų per kojytes.
Atsakyti
QUOTE(vasare02 @ 2011 08 17, 11:25)
merginos, norejau paklausti, tik prasau atsakyti saziningai biggrin.gif  ar tos kurios turit vezimelius su ne manevringais ratais nepavargstat vis pakelinet vezima ant kiekvieno posukelio, ar prekybos centre imanoma ismanevruoti g.gif  labai noriu vezimo su klasikine vaziuokle, bet vat kankina abejone del tu nemanevringu ratu doh.gif



Visus metus prasivazinejau su Edge sportine vaziokle. Nesuprantu kam tu manevringu ratu reikia. Labai lengvai valdomas vezimelis smile.gif Pas tevus turime sportinuka su manevringais ratais, tai sia vasara ji isbandeme smile.gif Galvojome pardavineti Edge, bet nutariau sia ziema dar su jo vazinesimes, nes su tuo sportinuku man ziauriai nepatogu. Be amortizacijos niekada nesirinkciau vezimelio. Man net gi parduotuveje buvo lengviau apsisukti su savo Edge, negu su tais manevringais ratais smile.gif O jau nekalbu apie pravaziavima musu duobetais salygatviais. Visas vezimelis trata, barska. Padareme su vyru isvada, kad neapsirikome, nusipirke Emmaljunga smile.gif Tik kitam vaikeliui gal rinkciausi City Crossa. Nes pas tevus reikia tempti i trecia auksta vezimeli. Per sunku...Todel jie neiskente ir nusipirko lengvesni sportinuka (Graco Tour de lux).
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2011 08 18, 14:03)
Visus metus prasivazinejau su Edge sportine vaziokle.


Skaitau ir galvoju, ar ne aš parašiau. biggrin.gif Visais 1000% sutinku. Pas mus tas pats edge, tik su klasikine, dar minkštesne važiuokle. Niekada gyvenime neturėjau su juo problemų. O pakaitinį sportinuką turim Graco lotuliukas.gif Tai šią vasarą daugiau jį naudojam, bet kai su saviške per miesto akmenų grindinį varom, tai abi garsiai DRRRR DRRRR DRRR darom. Ir dėl ketvirto aukšto dabar jau mums problema doh.gif Bet edge'as smagiai laiptais vaikšto. Kitas dalykas, nu nusipirkau aš nenaują tą emmuko vokelį su rankenom į vidų parsinešti. Sakiau, tysiuos tik jį doh.gif
Atsakyti
Kas is emmaljunga mondial duo combi su klasikiniu remu gali pasakyti ar vezimas patobulejo nuo 2009 m? parinuosi ar imti nauja ar sena..nerandu niekur apie skirtumus ju..man butinai reiks pakojo..
Atsakyti