Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

man dave didesne nei 5 proc nuolaida perkant ir uz 35lt, tai kad .... pasiderejus siais laikais viskas imanoma, aisku dar ir nuo pardaveju nuotaikos ir virsesniu asmenu buvimo smile.gif
Papildyta:
bet kadangi cia EMUKU tema, tai nesigilinsiu i tai kas nesusije su jais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jubrazu-driuke: 01 vasario 2012 - 11:12
Gal kuri matėte parduotuvėje emuką aubergine - baklažano spalvą? kokia nuomonė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arunele: 01 vasario 2012 - 22:58
QUOTE(arunele @ 2012 02 01, 23:57)
Gal kuri matėte parduotuvėje emuką aubergine - baklažano spalvą? kokia nuomonė?


Mačiau, čiupinėjau 4u.gif Dar šiandieną buvau babycentre, kad galutinai apsispręsti ar AUBERGINE ar PRO COFE. Man asmeniškai šios spalvos gražiausios. Visgi imsime PRO COFE wub.gif Pamatytumėt mano namą suprastumėt kaip myliu šitą spalvą biggrin.gif Bet AUBERGINE irgi labai labai!
Papildyta:
Kaip tik skelbimuose radau, tai įkeliu, nes spalvytė labai atitinka realų vaizdą wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pipetka: 02 vasario 2012 - 00:23
QUOTE(arunele @ 2012 02 01, 23:57)
Gal kuri matėte parduotuvėje emuką aubergine - baklažano spalvą? kokia nuomonė?


Man asmeniškai jis vienas gražiausių. Na ta spalva tikrai tokia prabangi, gera smile.gif Mačius esu ir Babycentery ir kelis kartus gyvai. Gyvai tai išvis tas vežimukas super atrodo: nenuobodžiai smile.gif

Dar pro cofee irgi iš tamsių man patiko.

Tik tiek, kad aš as meniškai noriu šviesaus tai matyt rinksiuosi kažką iš Edge duo combi Capri creme spalvos:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pipetka @ 2012 02 02, 00:22)
Mačiau, čiupinėjau 4u.gif Dar šiandieną buvau babycentre, kad galutinai apsispręsti ar AUBERGINE ar PRO COFE. Man asmeniškai šios spalvos gražiausios. Visgi imsime PRO COFE wub.gif Pamatytumėt mano namą suprastumėt kaip myliu šitą spalvą biggrin.gif Bet AUBERGINE irgi labai labai!
Papildyta:
Kaip tik skelbimuose radau, tai įkeliu, nes spalvytė labai atitinka realų vaizdą  wub.gif
user posted image



Sita spalvyte super grazi turejau,nepaprastai graziai atrode:-)
Atsakyti
O man kazkaiptai siame vezimuke truksta sviesios spalvikes, patys mastom apie nautic navy spalva g.gif Tik vat kad laukiames mergaites, tai kazkaip net nezinau kaip su ta melyna spalva, o ir niekur nerandu internete naturalios nuotraukos kaip ta spalvike atrodo doh.gif
Atsakyti
Del aubergine spalvos - ta naujos kolekcijos spalva nera tokia "violetine" kaip virsuje ikeltoje foto, ji sakyciau yra prigesinta. Kai sustateme salia sios spalvos vezimus ir bandeme fotkinti, aubergine spalvos fotkese praktiskai nesimate... Mano vyrui labiausiai ji patiko, o man - pro coffee smile.gif Kaip manote, ar abi spalvos vienodai tinka ir berniukui, ir mergaitei? Nes vis dar negaliu apsispresti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2012 02 02, 10:01)
Del aubergine spalvos - ta naujos kolekcijos spalva nera tokia "violetine" kaip virsuje ikeltoje foto, ji sakyciau yra prigesinta. Kai sustateme salia sios spalvos vezimus ir bandeme fotkinti, aubergine spalvos  fotkese praktiskai nesimate... Mano vyrui labiausiai ji patiko, o man  - pro coffee smile.gif Kaip manote, ar abi spalvos vienodai tinka ir berniukui, ir mergaitei? Nes vis dar negaliu apsispresti...  g.gif


sutinku kad ji nera tokia violetine drinks_cheers.gif

o del spalvu berniukui ir mergaitei abi yra universalios
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2012 02 02, 10:00)
O man kazkaiptai siame vezimuke truksta sviesios spalvikes, patys mastom apie nautic navy spalva  g.gif Tik vat kad laukiames mergaites, tai kazkaip net nezinau kaip su ta melyna spalva, o ir niekur nerandu internete naturalios nuotraukos kaip ta spalvike atrodo  doh.gif

Na ji nera tamsi o balta spalva taip graziai atsviecia,na man tai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2012 02 02, 11:09)
o del spalvu berniukui ir mergaitei abi yra universalios


hm, kuri rinktis? g.gif galvoju apie odini kremini lopsiuka ir kavos/baklazano sportinuka - nes rudeni-ziema persesim tik i sportine dali, o vasarai norisi kazko sviesaus rolleyes.gif
Atsakyti
turiu nitro city odinuka balta, nu negaliu atsidziaugti, aisku dar tik klelios dieneles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jubrazu-driuke @ 2012 02 02, 11:28)
turiu nitro city odinuka balta, nu negaliu atsidziaugti, aisku dar tik klelios dieneles smile.gif


o kaip babycenter'yje baigesi su pakeitimu?
Atsakyti