Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

QUOTE(jubrazu-driuke @ 2012 01 25, 19:44)
SKAMBINAU, RYT NUVESIU smile.gif


tai kuri vis del to isigijote? Balta ar kreminuka? Kuri modeli? Ar emete kazkokius priedus? ax.gif
Labai idomu, nes patys menesio begyje pirksime wub.gif
Atsakyti
jo. na ten nezymus, keli milimetrai, bet... smile.gif
jo odinuka, balta. siaip tai viskas super. jis nerealus, erdvus, didelis, manevringas, vat to ko ilgai ieskojau smile.gif tik dar patiesaliuko reik ant odytes ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jubrazu-driuke @ 2012 01 25, 21:19)
jo. na ten nezymus, keli milimetrai, bet... smile.gif
jo odinuka, balta. siaip tai viskas super. jis nerealus, erdvus, didelis, manevringas, vat to ko ilgai ieskojau smile.gif tik dar patiesaliuko reik ant odytes ir viskas smile.gif


Bet gi labai norejote kreminio unsure.gif Kodel balta pasirinkote? Koks modeliukas Nitro ar Cross?
Atsiprasau, tokia ikiri irgi del to, kad patys pirksime mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soledad: 25 sausio 2012 - 20:28
QUOTE(Soledad @ 2012 01 25, 20:28)
Bet gi labai norejote kreminio unsure.gif Kodel balta pasirinkote? Koks modeliukas Nitro ar Cross?
Atsiprasau, tokia ikiri irgi del to, kad patys pirksime mirksiukas.gif

norejau balto smile.gif graziau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Soledad @ 2012 01 25, 20:28)
Bet gi labai norejote kreminio unsure.gif Kodel balta pasirinkote? Koks modeliukas Nitro ar Cross?
Atsiprasau, tokia ikiri irgi del to, kad patys pirksime mirksiukas.gif

norejau balto smile.gif graziau smile.gif
baikit pries perkant pati visus kamantinejau smile.gif
gelsvas man kaip pageltes baltas, na nezinau skonio reikalas smile.gif
Atsakyti
Na aisku...Tiesiog maciau, kad visur rasete kreminio nitro city smile.gif Man kreminiai neatrodo pagelte, kaip tik labai grazus rolleyes.gif Ir baltas aisku grazus. Svarbu pagaliau isigijote ir dziaugiates nauja karieta thumbup.gif
Dar norejau paklausti biggrin.gif Ar pritaike kokia nuolaida? Gal su babycenter kortele pirkote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soledad: 25 sausio 2012 - 21:08
QUOTE(jubrazu-driuke @ 2012 01 25, 21:01)
norejau balto smile.gif graziau smile.gif
Papildyta:

norejau balto smile.gif graziau smile.gif
baikit pries perkant pati visus kamantinejau smile.gif
gelsvas man kaip pageltes baltas, na nezinau skonio reikalas smile.gif

biggrin.gif
pageltes atrodo,kai jie salia vienas kito stovi biggrin.gif

Drauge pasakojo,eina su savo odinuku ir su drauge
O uz kelio veza mama kreminiam odinuke leliuka.
Tai ta drauges drauge salia einanti ,jai sako:
Jie tai tikriausiai labai panaudota nupirko biggrin.gif


Bet kai jie atskirai tai as jau pripratau prie kreminuko wub.gif ,nors igi imciau tik balta ax.gif
Atsakyti
Na man realiai kiek maciau kreminiai odinukai visai nepagelte, o normaliai atrodo unsure.gif Eilini karta kaip kam pagal skoni biggrin.gif
Atsakyti
Kas pirko naujus emukus - kokias taiko nuolaidas? g.gif
Atsakyti
Aha ir man idomu g.gif Dar del tos babycenter korteles norejau tiksliai paklausti. Kokios su ja nuolaidos ir ar taiko vezimams? Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Soledad @ 2012 01 28, 15:45)
Aha ir man idomu g.gif Dar del tos babycenter korteles norejau tiksliai paklausti. Kokios su ja nuolaidos ir ar taiko vezimams? Aciu  mirksiukas.gif

Nuolaidą taiko viskam, o priklauso nuo to kokią nuolaidą esate sukaupus, nes pradžioje duoda tik 3%, atitikamai jei išleista ten 2000lt - 5%, 7000lt- 7%, 15000lt- 10% 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz info 4u.gif Viena mamyte aiskino, kad su kortele 15% nuolaida, tai galvoju niekaip negali but doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
P.S. sian po pietu jau turesiu savo grooozi smile.gif labai laukiame smile.gif
Atsakyti