Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

Sveikos mamytes!!!! Na ir mes ruosiames pirkti emuka. Turiu klasimeli ar su vezimu pvz.city cross arba cerox'u yra imanoma "uzvaziuoti" ir "nuvaziuoti" laiptais??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(4Mika @ 2012 01 16, 20:14)
Sveikos mamytes!!!! Na ir mes ruosiames pirkti emuka. Turiu klasimeli ar su vezimu pvz.city cross arba cerox'u yra imanoma "uzvaziuoti" ir "nuvaziuoti" laiptais???  g.gif

ne

bet daug paprasciau, su vezimu uzvaziuoti po viena laiptuka, o nuvaziuodavau irgi labai paprastai ant dvieju ratu
Atsakyti
Aciu. O koks pas tave modelis?
Atsakyti
turejau crossa ir nitro mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar kas turit ir naudojat vezimuka Scooter S (cia tas naujesnis modelis)?Kokie butu atsiliepimai ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 19 sausio 2012 - 15:15
Kiek ziurejau babycentre scooter S, tai man labiau patiko nesisukanciais ratukais. Ir scooter'iai neturi pilnai gulimos padeties, vezti galima tik nusukta nuo saves vaikuti. Jeigu jums tai nesvarbu, tai liuks vezimukas mirksiukas.gif Pasirode kompaktiskas, grazus ir kaina gera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soledad @ 2012 01 18, 00:30)
Kiek ziurejau babycentre scooter S, tai man labiau patiko nesisukanciais ratukais. Ir scooter'iai neturi pilnai gulimos padeties, vezti galima tik nusukta nuo saves vaikuti. Jeigu jums tai nesvarbu, tai liuks vezimukas mirksiukas.gif Pasirode kompaktiskas, grazus ir kaina gera 4u.gif

man nepatiko, nes nera pilnai gulimos padeties. bet cia pagal kiekvieno norus ir poreikius )
Atsakyti
QUOTE(jubrazu-driuke @ 2012 01 18, 08:22)
man nepatiko, nes nera pilnai gulimos padeties. bet cia pagal kiekvieno norus ir poreikius )

na reiketu paziuret kokai ta nepilnai gulima padetis...Nes vaikutis augs tai labai jau jis ten ir nemiegos g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2012 01 18, 10:15)
na reiketu paziuret kokai ta nepilnai gulima padetis...Nes vaikutis augs tai labai jau jis ten ir nemiegos  g.gif  g.gif

mano vyresnele iki č metu vezime lauke miegodavo ir dabar mielai pamiegotu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jubrazu-driuke @ 2012 01 18, 11:41)
mano vyresnele iki č metu vezime lauke miegodavo ir dabar mielai pamiegotu biggrin.gif


aha, maniske irgi tik lauke miega normaliai, uztai ir pirkom city cross thumbup.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama organizuoti masinius pirkimus. Už tai gali būti skirtas įspėjimas.
Iš taisyklių:
8. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis). Komerciniai skelbimai/parašas bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba turėti parašą. Taip pat gali būti visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt

- draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

Atsakyti
Laba diena. Planuoju pirkti odini emuka, gal galit parasyti kokia ju prieziura, kaip ta oda ir kokius turit savo pastebejimus. Aciu 4u.gif
Atsakyti