Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

QUOTE(Lineta* @ 2012 01 11, 14:28)
kai mes pirkom, tai sake, kad tiek odinukas, tiek medziaginiai emai yra sintetika, juk medziaginis nera medvilne, todel prakaituoja abiejuose, todel mes is karto nusipirkom patiesaliuka i vezimuka wink.gif

tai ka man susitepti???

Ratuka, ten tikslios vietos kuria tepti nera
Atsakyti
QUOTE(jubrazu-driuke @ 2012 01 11, 15:21)
sveiki, odinuke tikriausiai apie vaiko sodinima be patiesaliuko net nera kalbu... sad.gif tikriausiai ir vasara labai prakaituoja. ir dar klausimas, ar demes neisigeria i ji? kad poto nenuvalysi


Mes visad tiesdavom patiesaliuka (ir i kitus medziaginius tiesdavau). Vasara miegodavom, nebuvo vaikas nei karto susprakaitaves.
O del demiu - purvo demes isisvalo puikiai, bet sportine dalis mums isitepe nuo miegmaisio apacio esanciu guminiu rutuliuku (kad neslystu), tai gan sunkiai isivale rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 11 sausio 2012 - 15:45
imetu ka zadejau blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2012 01 11, 14:28)
kai mes pirkom, tai sake, kad tiek odinukas, tiek medziaginiai emai yra sintetika, juk medziaginis nera medvilne, todel prakaituoja abiejuose, todel mes is karto nusipirkom patiesaliuka i vezimuka wink.gif

tai ka man susitepti???

drinks_cheers.gif tikra tiesa drinks_cheers.gif
Atsakyti
Lineta, nu labai gražus wub.gif bet man vistiek mūsų gražesnis lotuliukas.gif
Atsakyti
Lineta, tobulas thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif tikras grazuolis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2012 01 11, 14:28)
kai mes pirkom, tai sake, kad tiek odinukas, tiek medziaginiai emai yra sintetika, juk medziaginis nera medvilne, todel prakaituoja abiejuose, todel mes is karto nusipirkom patiesaliuka i vezimuka wink.gif

koki pirkot? yra spec.emukams? reiks ir mums galvot kazka pavasari. g.gif
Atsakyti
Lineta labai grazus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Soledad @ 2012 01 12, 01:01)
Lineta labai grazus  wub.gif  wub.gif  wub.gif

na va gal apie odinukus nuomone nebus tokia baisi smile.gif


man jie labai, siaip dabar nemazai yra geru vezimu,bet naujagimiui vel imciau emmaljunga odinuka, o veliau jau ziureciau wub.gif
Atsakyti
Nelabai suprantu, kaip lelius gali prakaituoti Emos vezimelyje?Juk juose dugnas ventiliuojamas.Mes turime Emos odinuka ir musu lelius tikrai jame neprakaituoja smile.gif
Atsakyti
Gal galit man paaiskint kodel Sport vaziuokle tokia nepopuliari? Man ji liuksine, bet kiek ziuriu skelbimus, tai visi Mondial su klasikine vaziuokle blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga000 @ 2012 01 12, 17:17)
Nelabai suprantu, kaip lelius gali prakaituoti Emos vezimelyje?Juk juose dugnas ventiliuojamas.Mes turime Emos odinuka ir musu lelius tikrai jame neprakaituoja smile.gif

i karsta vasaros diena su sportiniu odinuku teko vazineti?
Atsakyti