Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

Lineta nu tai man bent jau foto kiek maciau atrodo kreminio oda kitokia mirksiukas.gif Labai lauksim pasirodant 4u.gif b Dar norejau klausti kodel butent cross modeliuka emet? Ar patogu su nesisukanciais ratais? Ar lengvai telpa i bagazine?
Annabeta kai skambinausi ir mums sake 5 proc tikrai padarytu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Annabeta @ 2012 01 09, 14:57)
mums paklausus, be darybu dave 5proc , gal nuo pardavejos priklauso?  g.gif


mums irgi sake 5, bet issiderejom 7 biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Soledad @ 2012 01 09, 15:47)
Lineta nu tai man bent jau foto kiek maciau atrodo kreminio oda kitokia  mirksiukas.gif Labai lauksim pasirodant 4u.gif b Dar norejau klausti kodel butent cross modeliuka emet? Ar patogu su nesisukanciais ratais? Ar lengvai telpa i bagazine?
Annabeta kai skambinausi ir mums sake 5 proc tikrai padarytu mirksiukas.gif


tie priekiniai ratukai man per daug sukiodavosi, einant pardej tarp lentynu kol pritaikydavai pravaziuoti doh.gif bet siaip patogu buvo ir su jais, tik migdant ir pardej kur siauriau pravaziuoti budavo sunkiau, o sitam modeliui man visai netruksta besisukanciu ratuku. Man sitas modeliukas superinis, dar norejom, kas princese pilnai guletu, nes miega ji tik i lauka isvezta, tai jei koks modeliukas kur neatsigula pilnai, mums nebutu tikes. Mano BMW 530, tai bagazine didele ir telpa, bet siaip tik ratai, virsu dedu i salona ;oh kaip su mazesne masina tai nezinau blush2.gif
Papildyta:
kam aktualu ir kas greit zadat pirkti, tai baltas celebration cross'as su koju uzdangalu kainavo be nuolaidos tik 1 919 Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2012 01 09, 14:55)
tie priekiniai ratukai man per daug sukiodavosi, einant pardej tarp lentynu kol pritaikydavai pravaziuoti doh.gif bet siaip patogu buvo ir su jais, tik migdant ir pardej kur siauriau pravaziuoti budavo sunkiau, o sitam modeliui man visai netruksta besisukanciu ratuku. Man sitas modeliukas superinis, dar norejom, kas princese pilnai guletu, nes miega ji tik i lauka isvezta, tai jei koks modeliukas kur neatsigula pilnai, mums nebutu tikes. Mano BMW 530, tai bagazine didele ir telpa, bet siaip tik ratai, virsu dedu i salona ;oh kaip su mazesne masina tai nezinau  blush2.gif

taip taip, aš ir džiaugiuos, kad su nissan qashqai važinėju lotuliukas.gif Tik va mes iki gimimo leliaus daug keliavom (net ir nestuke.gif metu) tai nžn kaip čia su tuo emmuku seksis keliaut... doh.gif
Atsakyti
Viskas aisku Lineta, aciu 4u.gif Man gal cross modeliukas graziausias, bet vis gi galvoju apie nitro. Ju sedima dalis tai tokia pat patogi. Norisi kuo lengvesnio, mazesnio. Nors man i masina tikrai tilptu, nes vairuoju tik dideles lotuliukas.gif Situo klausimu labai pykstu ant vyro, kad Land Cruiser pardavem doh.gif biggrin.gif Visi vezimai tilpdavo nesudejus biggrin.gif Budavo rankena nulenki ir vsio.
Annabeta mes irgi daug keliaujam iki pat gimdymu keliavom ir dabar su dviem vaikais varom. Tai galiu tik patart kuo lengvesni ir kompaktiskesni emmos modeli imti, nes po to galit gailetis kad dicki pasirinkot ir reik tampyt, niekas netelpa mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soledad: 09 sausio 2012 - 15:16
QUOTE(Lineta* @ 2012 01 09, 14:59)
mums irgi sake 5, bet issiderejom 7 biggrin.gif
Papildyta:
tie priekiniai ratukai man per daug sukiodavosi, einant pardej tarp lentynu kol pritaikydavai pravaziuoti doh.gif bet siaip patogu buvo ir su jais, tik migdant ir pardej kur siauriau pravaziuoti budavo sunkiau, o sitam modeliui man visai netruksta besisukanciu ratuku. Man sitas modeliukas superinis, dar norejom, kas princese pilnai guletu, nes miega ji tik i lauka isvezta, tai jei koks modeliukas kur neatsigula pilnai, mums nebutu tikes. Mano BMW 530, tai bagazine didele ir telpa, bet siaip tik ratai, virsu dedu i salona ;oh kaip su mazesne masina tai nezinau  blush2.gif
Papildyta:
kam aktualu ir kas greit zadat pirkti, tai baltas celebration cross'as su koju uzdangalu kainavo be nuolaidos tik 1 919 Lt  4u.gif

man butent baltas celebration kazkaip nelabai g.gif
o tiesiog baltas paprastas, toks kaip ir kreminis,tai labai thumbup.gif

QUOTE(Soledad @ 2012 01 09, 15:07)
Viskas aisku Lineta, aciu 4u.gif Man gal cross modeliukas graziausias, bet vis gi  galvoju apie nitro. Ju sedima dalis tai tokia pat patogi. Norisi kuo lengvesnio, mazesnio. Nors man i masina tikrai tilptu, nes vairuoju tik dideles lotuliukas.gif Situo klausimu labai pykstu ant vyro, kad Land Cruiser pardavem doh.gif biggrin.gif Visi vezimai tilpdavo nesudejus biggrin.gif Budavo rankena nulenki ir vsio.
Annabeta mes irgi daug keliaujam iki pat gimdymu keliavom ir dabar su dviem vaikais varom. Tai galiu tik patart kuo lengvesni ir kompaktiskesni emmos modeli imti, nes po to galit gailetis kad dicki pasirinkot ir reik tampyt, niekas netelpa mirksiukas.gif

as imciau nitro ax.gif
tikrai daug patogiau vaziuoti su juo,ypac kai vaikas jau sedi,nebe naujagimis
Atsakyti
Va va erikiuxxx kai as ziurejau balta tai irgi tik tas celebration buvo, todel visiskai ne kas schmoll.gif Gali buti, kad visiskai baltas ir kreminis visai kitaip atrodytu rolleyes.gif
Manau nitro kiek geriau susideda, nes sedimosios dalies nenoriu salone veziotis. Juo labiau kad ir netilptu, nes pas mus gale abieju vaiku kedutes ir vietos kaip ir neber biggrin.gif
Atsakyti
sveiki, gal kas gali atsakyti, kodel emmukus dazniausiai parduoda sportine dali, kaip raso, panaudoje vos kelis menesiukus. man sportine dalis siovezimuku visad viliojo savo uzdarumu, kad vaikui ne vejelis nepapus, bet kiek tiek matyti skelbimu, tai viai parduoda lopsi ilgai panaudoja- iki 7men, o sportine dali vos kelis kartus ...
Atsakyti
QUOTE(jubrazu-driuke @ 2012 01 09, 20:30)
sveiki, gal kas gali atsakyti, kodel emmukus dazniausiai parduoda sportine dali, kaip raso, panaudoje vos kelis menesiukus. man sportine dalis siovezimuku visad viliojo savo uzdarumu, kad vaikui ne vejelis nepapus, bet kiek tiek matyti skelbimu, tai viai parduoda lopsi ilgai panaudoja- iki 7men, o sportine dali vos kelis kartus ...


Manau del to, kad kai pereina i sportinuka, tai nori kuo lengvesnio ir geriau sudedamo biggrin.gif Tik aisku tame mazesniame vaikui jau nebus tokio komforto kaip emmoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Soledad @ 2012 01 09, 15:07)
Annabeta mes irgi daug keliaujam iki pat gimdymu keliavom ir dabar su dviem vaikais varom. Tai galiu tik patart kuo lengvesni ir kompaktiskesni emmos modeli imti, nes po to galit gailetis kad dicki pasirinkot ir reik tampyt, niekas netelpa mirksiukas.gif

tai kad mes jau turim emmuka ax.gif nitro pirkom + citycross lopsiuka. Ilgai mes galvojom, nes lelius zieminukas... tad del uzdaro ir komfortisko sportinuko bei nemazo lopsio rinkomes emmuka. O del kelioniu tai sakem jei ka paprasta lengva sportinuka pirksim. g.gif
Atsakyti
Na tai manau del vaikucio patogumo tikrai gerai pasirinkote, o nitro ir svoriu dar yra normalus smile.gif Mes irgi galvojam nitro sportinuka pirkti. Musu mazyle daug miega vezime, tai butu patogiai. Kelionems aisku, kad galima sketuka isigyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Noriu patarimo del pakojuko, turiu minty, ant kurio pasilipa vyresnis vaikas. Ar naudojot kuri? Pasiteisina?
Ar tinka ant modial vaziuokles? Aciu atsakiusioms.
Atsakyti
QUOTE(Soledad @ 2012 01 09, 20:55)
Manau del to, kad kai pereina i sportinuka, tai nori kuo lengvesnio ir geriau sudedamo biggrin.gif Tik aisku tame mazesniame vaikui jau nebus tokio komforto kaip emmoj smile.gif

drinks_cheers.gif kai persedom i sportine dali mes turejom 2 vezimus . Emma kuris buvo skirtas lauko miegui, vazinetis po miskus. Vienu zodziu kasdieninis vezimas baltos sp., lb patogus vaikui biggrin.gif Ir turejom lengvesni sketuka - kelionem, i miesta ... smile.gif
Atsakyti